misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PrzyszlyPrezydent a gdzie plusy?
2
@Bulbazaur17 Laporta wiecznie prezydentem nie będzie.
0
@BorzyKrzys Tyle rozumiem, ale zwrot "nawet po pracy" nie ma sensu. Rozumiałbym zwrot "nawet w pracy" czy "nic po pracy".
0
@BorzyKrzys To jakiś klikbaitowy tytuł? Bo nie ma sensu.
3
@macio_944 ludzie Bartomeu zapomnieli wszystko jak blask słońca odbijał się w tryplecie, więc nie masz co liczyć na jakieś "pamiętajcie".
2
@Kgorecki2500 "Niechcesz iść na wojnę, idź na wybory". Żadna partia nie ma w postulatach "otwartych granic" i możliwości wyjazdu w przypadku konfliktu zbrojnego, więc żaden głos nic tu nie zmieni i nie wiem po co smarować takie bzdury, jak smaruje Tusk. Jedyne racjonalne hasło, to: nie chcesz iść na wojnę, wyjedź póki się da.
0
@Allbi bo mogę, to po pierwsze. Po drugie, bo to że nic ci nie jest, nie znaczy, że jest dobrze. Palacze nałogowi mogą nie odczuwać skutków 25lat, a mieć zdewastowane płuca. Ktoś kto ma małą tolerancję na śmieciowe jedzenie może cię przed tym ostrzec, że jest tam syf, bo Ty nie zuważysz tego do czasu aż będziesz miał sytuacji żołądkiem jak niektórzy palacze z płucami. Ale tak jak mówię rób co chcesz, wyrażam tylko swoją opinię.
0
@barca__rządzi I to się nie zmieni.
1
@doc 99% ludzi i tak nie będzie w radzie nadzorczej firmy notowanej na giełdzie, więc jaki problem, z jakim zatrudnieniem? Wstawać, bo wyrko ufajdane, a praca przy taśmociągu od 5 rano.
0
@Allbi może tak być u mnie żołądek się buntuje nawet jak jedzenie wygląda na świeże i wszyscy jedzą i jest ok, a po 12h w lodówce robi się zielone, bo już było na granicy. To samo jak tłuszcz był kilka razy odgrzewany i jest już stary, wielu osobom nic nie jest. Ja nie polecam ze swojej subiektywnej perspektywy, ale rób jak chcesz.
1
@Hindus może umrzeć to nie, ale kiedyś zjadłem i godzinka "spędzona nad wodą". Nie polecam.
3
@Kgorecki2500 Brawo dla Mentzena, pierwszy konsekwentny za co szanuję, ale co się w tym wątku jeden z LR spłakał, to jego: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14444019#comment-14444019
0
@Eric_Abidal_22 To prawda przy czym dodałbym, że może to działać w dwójnasób. Motywująco, ale też paraliżująco, bo jest "blisko". Ale tak, one całkowicie niezależne nie są, w tym w szczególności dwumecze.
5
To się nazywa "hands-on approach". Czyny, a nie słowa. Takich ludzi trzeba cenić.
10
@MOLESTA jakby co to w przypadku zdarzeń niezależnych matematyka tak nie działa, ale co do jednego się zgodzę, przegrać kiedyś trzeba.
1
Przyszły sezon może brutalnie zweryfikować Xabiego coś tak czuje.
0
Xabi się popsuł...
3
@Kgorecki2500 "nosił Wilk razy kilka ponieśli i Wilka" z nowym, dosłownym znaczeniem.
0
@BorzyKrzys Zapewne rozumieją, ale kierowniku złoty, nadal jest to zabawne.
0
@RosjaninBut zapisałem wpis, bo jestem ciekawy jak się zestarzeje.
6
Tak to wygląda.
1
@kuz to w sumie różne sezony. Niesposób jednak nieodnieść wrażenia, że wyciągając średnią z każdego kolejnego trenera nie progresujemy, a zawsze ktoś napisze sławne "gorzej nie będzie".
3
@kuz Filozofia "gorzej nie będzie" doprowadziła nas w sumie do tego, gdzie jesteśmy. Więc byłbym ostrożny.
1
@barcanawieki żeby tylko ktoś nie przekręcił na Schwule, bo będzie ryk na LR...
2
@FcPortoFan1999 może tak być, nie wiem, bo póki co miał doświadczenie z ligi farmerskiej i odrazu wrzucony do klubu z instytucjonalnymi problemami i dużymi oczekiwaniami. Może i jest szansa na bycie drugim np. Emerym - nie wiem. Myślę, że przyjście Mbappe czy KdB nie poprawi pod jego dowodzeniem jakoś znacząco gry, niestety.
1
@RoberDzik w sumie przy braku topowego trenera jeden piłkarz nic nie zmieni.
3
Flick zaraz po konferencji Verrattiego?
2
@MesQueUnClub_87 Chyba tak.
0
@mleczkoo to nie tylko tweet, ale rozumiem, że nawet nie wiesz, że teraz pierwsza strona donosi na zachodzie na tę drugą.
A Twoja różnica jak dobrze obaj wiemy wynika z manipulacji. Morawiecki za niczym nie głosuje, bo go nikt nie poprze, więc chyba trzeba zrobić jakąś rundkę oklasków, za to.
I jedni i drudzy wylewają wiadro pomyj, tylko w zależności od poglądów raz jest to dobre i trzeba jechać z rządem każdym dostępnym środkiem, a raz złe i jest to wyraz ojkofobii i nienawiści do "swoich".
0
@mleczkoo Niezłe są te fikołki, krytyka jednego rządu cacy, drugiego to ojkofobia. Mówisz, że to nie jest skierowane do swoich wyborców, tylko wielkomiejskich - przecież oni z kolei nie przejmują się tym co Morawiecki ma do powiedzenia.
Pretensje mam mieć do Muska, a konsekwentna jak zawsze prawica miała je do UvL i Tuska. Zastanawiam się jak można żyć mając taki brak konsekwencji w głowie - widać można. Tak jak obiektywnie zdecydować nad głupotą lub nie pomysłu na podstawie swojego subiektywnego światopoglądu.