0

@ProMILs marki, które są międzynarodowe jak np. grupa CCC czy LPP (Reserved) nie musiały być tworzone "za rządowe". Gdyby na to była szansa, to już by się prywatni pomysłodawcy znaleźli. Czekam w kolejnej iteracji topienia kasy na polskie Cape Canaveral.

No nic marzmy, bo marzenia nie kosztują, a skończy się jak zwykle.

0

@Misiaczek09 jak Unia się zorientuje oclą komponenty, które będą tu docierać. Naprawdę myślisz, że Fred się da?

@Argy No i git. Ale nie mam K&M, tylko Samsunga, a jak ktoś nie ma to kupił pewnie budżetowe Xiaomi, albo innego chińczyka.

Edit @Misiaczek09 skończy się pewnie tak, że będziemy to jeszcze co rocznymi dopłatami ratować jak stocznie, bo głupio, żeby padło.

0

@Misiaczek09 Polska może być montownią zachodu, bo masz tańsze koszty życia, a co za tym idzie względem zachodu jesteśmy "tanią siłą roboczą", ale względem Chin xD

1

@Argy on ma taki sens jak smartfony manta i kruger&matz, kiedy masz iPhone, samsungi i tanie chińczyki.

1

@Benz od wyborów kopertowych, to już lepiej było palić w piecu, ale sądzę, że to nawet nie będzie zbliżona skala.

2

Ciekawe ile wsypiemy w tę dziurę bez dna.


1

@fcbarcafan19 13, poległem na postaci z gier i 3 długich nazwach miejscowości, które widziałem chyba pierwszy raz w życiu :f

0

@mmaciass pomyliłeś coś z kolejnością. Najpierw napisałem o tolerancji, potem to Ty byłeś złośliwy, że kobieta sama lodówki nie wniesie, więc odpowiedziałem Ci złośliwie jak bardzo jesteś w błędzie. Z fartem.

3

@VegetaPolska Romantycznie to będzie, jak akurat zaliczy formę z czasów "euro-tunelu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mmaciass masz, suchoklates w rurkach dał rade to Ty i kobieta też.


0

@mmaciass jak kobieta kręci gołym tyłkiem do piosenki na teledysku to git, a jak facet to już źle. Gdzie równouprawnienie?

13

Jeśli to tak wygląda to Barcą gra ktoś na kierownicy, albo trackballu...


2

@maroon raczej wódka przeżarła mu już styki, ale jak to mawiają, your mileage may vary.

0

@vangoor to jest druga zasada.

0

@Barcasub tego nie trzeba szukać, samo wskakuje na timeline. Sztuka to znaleźć coś wartościowego.

0

@Rl9k1nG kurde jak 15 października wygrałby PiS i byłoby CPK i atom dziś, to faktycznie źle się czuję z tym, że nie głosowałem wcale.

0

@Culer9002 Chciałbym, ale nie widzę racjonalnych argumentów.

0

@AFA Niby tak, ale skąd główny ma wiedzieć, czy sytuacja jest stykowa. Jeżeli boczny podnosi chorągiewkę, kiedy mu się wydaje, a główny ma rozstrzygnąć ze swojej małoczytelnej perspektywy, to coś jest nie tak z tym systemem.

1

@AFA Marciniak zaufał liniowemu, więc też ciężko mówić, że to on.

2

@macio_944 Ciekawe jak teraz pójdzie naszym na Euro, bo przeczuwam 3 x NIE...

0

@kubix05 a mi się nie zdarzyło nigdy. System edukacji w Polsce jest w tym aspekcie za miękki. Przez takie miałkie podejście hoduje się tylko oszustów i krętaczy. W np. Japonii przyłapanie na ściąganiu jest karane wydaleniem ze szkoły, a w Chinach w przypadku ważnych egzaminów państwowych grozi nawet kara więzienia. Byłbym za stopniową reformą idąca w tym kierunku.

5

@Arden Przeprowadziłem fachową analizę: piłkarze są problemem.

Pora na CS-a.

1

@Hosh Ty z tymi tornadami w Polsce czy ucieczce do piwnicy w przypadku powodzi tak na poważnie?

4

Na ten moment jedyne realne wzmocnienie tego sztabu to nowy trener przy którym Xavi będzie się doszkalał jako asystent xP

12

A tak widzę osoby, które bredzą o jakimś obowiązku wobec ojczyzny: https://imgflip.com/i/8phidz


0

@Kamiloza91 po co się oszukiwać?

0

Oby bez kominów, tak jak tu krążyły jakieś niepoważne plotki...

4

@MessiForeverTheBest To fejk. Zamknie ją 5 lat później w 2020

0

@HighestInTheRoom w tej nagonce na szczepienia zawsze mnie interesowała jedna rzecz. Czemu na cel obraliście akurat injekcyjne przyjmowanie środków medycznych? Koncerny farmaceutyczne najwięcej odszkodowań wypłacają za formę leków przyjmowanych do ustnie ze względu na błędy. Tak więc czemu nie ma antysyropkowców, antytabletkowców, czy z innych sposobów przyjęcia - antyczopkowców?

1

I pieseł się pomylił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?