0

VAR - i sleep, typowe

0

Gracze PSG już robią wszystko, żeby sędzia miał możliwość wypełnić kontrakt z szejkiem i gwizdnąć karniaczka.

0

@Pressinho xD my napewno ten sam mecz oglądamy xD

8

No i widzisz @VegetaPolska ona była taka sama jak inne.


Tylko muszę powiedzieć, że sam jesteś sobie winny. Coś ty sobie myślał wybierając poczciwego i dobrodusznego Goku?! Kobiety wolą badboyów. Trzeba było maznąć Vegetę i każda twoja.

4

@Safrani ogień zwalczaj ogniem... ewentualnie strategicznymi zapasami benzyny.

2

@TR3YWAY @macio_944 temat fekalny zawsze aktualny.

0

@FrankliN7 Roberto godzi się wszędzie, więc jest nie do ruszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Ktoś dotarł na górę Myōboku w rzeczywistości.


2

@Matheu12 Populizmy to były właśnie na początku, teraz mamy zderzenie świata bajek z rzeczywistością.

2

Artykuły zaczynają podchodzić powoli pod prowokacje xD

4

Sprowadziliśmy Oriola, tak więc i ten transfer mnie nie zdziwi w tym momencie.

5

Bo każdy wie, że najlepsze życzenia, to "nawzajem".


3

@zodiak_10 liczba osób na trybunach się zgadza ;)

4

Wszyscy pijani w tej Warszawie. Masakra.


2

@Szalik perpetuum mobile normalnie.

2

@Lucyfffer Aż sobie to wyobraziłem. Siedzi w okopie i kolega z kompanii go pyta po tym jak innych dwóch rozerwał granat:

- A ty o co walczysz?
- O wolną Polskę. Bez Niemców, Ruskich i gali CloutMMA.

1

@BulaKG jest druga strona tej monety. Xavi nie umie przyznać się do porażki czy błędu. Uznał, że nie będzie na niego stawiał, a nikt z nas nie wie jak on trenuje, czy gra, bo... nie gra, wtedy kiedy można go zobaczyć. Czy danie mu szansy nie pokazałoby, że Xavi się mylił - na co on, jak już mówiłem, sobie nie pozwoli?

0

@Gekon nadpobudliwy jesteś i tak jak mówię, przemawiają emocje. Jestem też za zmianą stanu obecnego, ale droga na zasadzie: wywalimy, gorzej być nie może, to droga do nikąd. I którą podążamy od czasów Valverde. Zmienić coś trzeba, ale emocje, to zły doradca.

2

@AlexDark00 wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki.

1

@Kapitan hawk Bo androny pleść każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej. Ale nie o to chodzi, komu jaki farmazon wychodzi.

0

@norbi77 w internecie to tak jest ze wszystkim, co zresztą dobrze obrazuje "pasta o chodzeniu po bułki".

0

Jak już emocje opadną, to trzeba sobie zadać pytanie - kto za niego... bo pozbycie się go może skończyć się "z deszczu pod rynnę"...

0

@Dari0G wielbłąd - kibic, cytryna - xavinieta, pan z patykiem - Xavi?

0

Zaczynam rozumieć czemu niektóre z nich potrafią być złośliwe i pluć na ludzi/turystów.


0

@Aragorn33 Próbujesz przemówić do rozsądku osobom, które pewnie nawet w życiu nie odbyły rozmowy przez Teams, bo pracują w polu czy jakichś taśmach produkcyjnych (nie żeby to było złe czy coś) i nie wiedzą jak ciężko się mówi składnie jak Twój własny głos u kogoś odbija się z głośnika w mikrofonie i rozprasza cię co mówisz. Tylko tam masz ten komfort, żeby przerwać i powiedzieć "co za gamoń się nie wyciszył". Tutaj to tak średnio...

@Misiaczek09 tak tak, wolny rynek wiem. Żeby za chwile beczeć jak ten sam wolny rynek usuwa konto Konfederacji, która łamie regulamin platformy lub płacz o to, że tańszy produkt z zagranicy wygrywa lokalnym i trzeba interweniować.

0

@Misiaczek09 a nie ok, jak organizował to spoko, kupuję to tłumaczenie. Generalnie faktycznie nauczyciel w szkole oficjalnie to powinien być trzeźwy, ale już na korki po głębszym to nie jest problem. Wszystko ok.

Z tym bywał to też mocno naciągane, bo nie było to raz czy dwa.

1

@jacobFCB Mentzen mówiący o czyimś hipotetycznym upodleniu alkoholowym to tak szczerze wystawia piłkę jak Roberto wczoraj.

1

@karolup przecież wotum nic nie da. Socio popierają Xaviego i Laportę. Będziesz musiał anulować, bo przegrasz.

1

@KrychaFCB parafrazując znane powiedzenie - człowiek może wyjść z MW, ale MW nie wyjdzie z człowieka nigdy. Podziwiam tych co się na niego nabrali tylko z powodów anty-pis.

1

@Salchent Niechce mi się szukać, ale w dniu transferu pod jakimś artykułem napisałem, że on się w 3 miechy dostosuje do reszty, nawet jakieś zielone dostałem. Muszę za to przeprosić, bo faktycznie, sezon się kończy, a on się nie godzi z tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?