0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem, nie ma się co licytować.

0

@TheNekro94 sprawdzi się to co pisałem. Trzeba wygrać pierwszy mecz.

0

Kulejący Lewy to sabotaż Gwardioli

0

@Bartula jak Polska musi, to zawsze tak to wygląda. Tak to pamiętam od 2002.

2

@Kapitan hawk kebs na ostro liczy się podwójnie.

1

@GeneralXavi autokrytyka podstawą samorozwoju.

1

@Matheu12 Obiektywizm w meczach kadry nie istnieje.

0

@kanver_ Sądzę, że Austria może ograć Holandię.

0

Szybko poszło...

0

@Faro zemsta smakuje podana na zimno, ale najlepsza jest z dużym wyprzedzeniem.

0

@tristan87 Zniknął swego czasu jak Frugo z rynku. Nikt nie wie dlaczego i czemu tyle czasu zajął powrót.

2

@Popitek12 Smigol? To Ty?

23

Piękny wątek z rana, który potwierdza, że mem nie był memem.


2

Są tu fani d&d? Moim zdaniem sztos:

1

@aspr1me mecz można przegrać i serca nie złamać. Trzeba zagrać dobry mecz.

15

Muszę przyznać, że czarny humor zawsze w cenie.


1

@FCBparasiempre o tym myślałem i się nastawiam na wielki mecz, ale 4 punkty gwarantują grę dalej, a i w 3 meczu można coś nabić, więc właśnie się obawiam, że z widowiskiem mecz może "nie dojechać".

0

Będzie meczycho, czy piłkarskie szachy na remis?

3

@Culer9002 Raczej Lucho, taka pierwsza myśl po ciekawostce komentatora.

3

Świetnie. Mecz sędziuje wuefista...

1

@SelloutCrowd Jakąś część racji masz. Tylko są dwa ale:
1. Czechy i Słowacja budują kolejne elektrownie zobaczymy jak pójdzie, z naszą, ale źle się ten argument zestarzeje, jak Czesi skończą przed nami.
2. To jest 34 lata od upadku komunizmu, w tym 20 kiedy jesteśmy w EU i ETS (dopłaty na ten cel). Wydaje się, że to chyba więcej niż potrzebne na budowę jednej elektrowni. A to nie tak, że jesteśmy na finiszu...

0

@TheCule Są dwa powody, jedno to kasa, drugie to klimat.

2

@BorzyKrzys Bo kierunek chyba jest jasny. Przerzuci się opłaty za ślad na konsumenta, konsumentowi powie, że to zła UE i jej opłaty (śmiesznie jak to tylko w Polsce tak zostanie, bo reszta niedobitków przejdzie na atom + oze) I cyk można odpalać CS-a.

17

Bardzo trafny komentarz do ETS i sytuacji Polski, którą sama sobie gotowała przez ostatnie 20 lat.


Czechy, Słowacja czy Rumunia spokojnie dały radę się dostosować do limitów, a w Polsce jak to Polsce trzeba było robić tak, żeby sztygar żył jak pączek w maśle. W myśl zasady jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, Polska wybrała kamienie i tłuczone szkło. No i trzeba teraz zwalać na Unię, bo wyjdzie, że 20 lat się kasę wydawało się na co innego, niż transformacja energetyczna.

2

@sokot Przeczytałeś artykuł do którego linkujesz w całości, czy było klepanie Niemca po kasku do tytułu?

9

@Pawlak1992 Każdy thriathlonista.

1

@marcin62 @KamQiX it's not a feature, it's a bug, odwracając Microsoftowego klasyka.

0

Węgrzy nieskuteczni, tak bym to podsumował. Ale jak ktoś stawiał over po Szkotach, to się przeliczył.

16

Komentator wciąga kreskę nosem i zachwyca się wciąż Kroosem.

1

W połowie meczu Chorwacji z Albanią stwierdziłem, że nuda, sklep trzeba odwiedzić, widzę, że 2:2... Rozkręciło się czy gole z tyłka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?