1

@Adran360 podejrzewam, że w grze przeciwko dawnemu klubowi jednak nie będzie miał takich rozterek, jak starszy reprezentant Francji.

0

Dziś mecz o honor, ciekawe czy jakiś mamy.

1

@macio_944 Pewnie nie osłodzili jej życia. Badum tsss.

0

@Tabaluga37 żeby zostać bohaterem za 45 sekund.

0

@Destroyer_of_Worlds Zakończył, wstyd Włochów. W sumie tak.

1

Zewniak poleciał z 20 metra.

2

0

@BorzyKrzys czyli będzie to co zawsze po porażce na dużym turnieju. Wysyp oczywistych truizmów, po tygodniu ktokolwiek przestanie się tym przejmować i tak do następnego turnieju.

12

@Pawel13sz ciekawostka: Węgry po dwóch meczach też miały 0 punktów, dopiero 3 mecz (a w zasadzie sędzia) dał im trzy punkty.

0

@Transu96 Możliwe, bo nie oglądałem.

0

@Criss18Barca wiem, że wkradł się błąd, ale możliwe (górny limit) 300g kofeiny w pierwszym zdaniu wygląda zacnie. Ciekawe co się dzieje po takiej dawce.

1

@Adran360 Nie mówię o fenomenie, a sam post miał być częściowo propsem, a częściowo hejtem. Props, że udało się stworzyć prosty model biznesowy, tę samą klatkę ze znikającym Goku, mógł dosłownie zrobić student mając już wzór od animatora, bez straty na jakości. Hejt na ludzi, którzy uważają to nieironicznie za peak animacji.

1

Od czasu do czasu trafiam na animacje walk z Dragon Ball i tak dochodzę do wniosku, że największym sukcesem Toei Animation było wmówienie ludziom, że połączenie rozmazanej kreskami klatki przy akompaniamencie świstu oraz zapętlenie 3-4 klatkowej animacji należy uznać za reprezentację niezwykłej prędkości. No bo wiecie, to jest tak szybkie, że tego nie widać xP



Na przykład można zaobserwować to, o czym wspomniałem jako pierwsze między 3-5 sekundą, a drugie w 17-20.
I ktoś jest w stanie się podniecać tym "jak to zostało z animowane"... Rozumiem, że można wyciagnąć 93 rok, ale nadal... dla mnie uznawanie tego za szczyt animacji to niezła odklejka, która musi brać się z irracjonalnej nostalgii. A fakty są takie, że Toei znalazło genialny model biznesowy, aby stworzyć coś małym nakładem pracy, a ludzie jeszcze się cieszyli, że w głównych walkach dostawali tzw. lazy-animation.

3

Lewa noga, albo prawa. Nie wiem. Kekw.

3

Ładnie okradli Szkotów.

1

@FcPortoFan1999 Czy nigdy, to nie wiadomo. Może kiedyś będzie jeszcze złote pokolenie, ale umówmy się dopóki na najwyższych szczeblach PZPN i szkoleniu młodzieży, nic się nie zmieni, można conajwyżej liczyć tylko na jednostkowe epizody.

2

Dodi z setką, bramkarz z paradą.

0

Belgium is in da haus.

1

@Bulbazaur17 ogólnie rzecz biorąc tak.

1

@DragonxNF spox, ale to raczej losowe z tego profilu co śledzę było, ale jak na coś trafię, to będę pamiętał i oznaczę.

1

Zanotować. No look pass do bramkarza to średni pomysł.

1

@PatrychoO Generalnie istnieje coś takiego jak efekt potwierdzenia. Jeżeli 99% wniosków Ci się zgadza, ciężko jest włączyć inny tor myślenia i inaczej podejść do problemu.

0

@MesQueUnClub96 nie jest to 15.

1

Ciekawa zagadka w której należy odkryć zasadę budowania tego grafu oraz uzupełnić brakujące pole.


3

@JohnA najlepszy sposób by przegrać overek.

4

Jesteśmy już zahartowani jak minisi z zakonu Shaolin.


1

@Hajny Na szczęście znam tylko Lewandowskiego, więc mogę się wypowiadać, ufff.

0

Tabela w TVP kręcona?

3

Oficjalnie Polska odpada z Euro.

0

@Faro Mbappe dziś niewidoczny. Taka prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?