misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus Nie ma to jak napisać autoporadę.
0
@Arden https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14565903#comment-14565916
1
@tristan87 W sumie nie wiem co gorsze. Głosić takie dyrdymały, czy że obskoczymy szybkie 0:3 i do domu.
5
@tristan87 Chyba chodzi o to, że dodał to profil na bliski wschód. W sumie jeden z argumentów o tym, że "tam to nie dodają, hehe", właśnie spadł z rowerka i w najlepszym razie pościerał kolana.
2
@Emhyr Definitywnie nie chciałbym mieć takiego przykrego życia jak Ty, żeby ludzi w necie wyzywać.
5
@Mario96w @RichardWinters Podziwiam za próbę dyskusji z kimś, kto wyzywa od przegrywów, nieudaczników i pizdeuszy, a sam natrzaskał w 1300 dni średnią 40 komentarzy na stronie w internecie. Dzień w dzień czy to świątek, piątek czy niedziela od 4 lat. I tak po kilku ostatnich dniach z godzin komentarzy widzę, że on tu całymi dniami przesiaduje. Czajcie co on musi w swoim mało wartym życiu robić xD
4
Dziwnie znajomy ten lis... znaczy ten kot.
2
@macio_944 Najgorzej nie jest, ciekawy jestem reakcji na powroty za kontrami.
1
@Vampir707 Piękny wątek wbijający kij w mrowisko. W wątku wszystkim przeszkadza polityka, dziś, kiedy Konfederacja zaliczyła największą kompromitację od 7%. Zobaczymy czy w innych okolicznościach też tak będzie. Nie wiem, choć się domyślam.
11
Merytoryczna i zasłużona krytyka. Jak sobie z nią radzicie?
0
@Pawlak1992 Ja jestem ciekawy tego Mbappe w La Liga. Ma prędkość i w kontrach napewno będzie gitem, ale zespoły na mocnych bronią głęboko i murują w tej lidze. Zobaczymy, czy będzie takim game changerem jak większość już z góry założyła.
0
@Kazragore https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14564199#comment-14564199 Trochę pszpau po tym filmiku Mentzena wyżej.
18
@Kgorecki2500 To wybieranie poglądów w zależności co komu pasuje oraz zwalanie rzeczy niepasujących na poszczególne frakcje to jakaś transcendencja myśli konfederackiej.
1
@Toretto Zmienia się definicja gwałtu, usunięcie domniemania niewinności, to nowe "robaki Mentzena". Oj będzie żarło.
2
@AlexDark00 Głównie społeczeństwa, które uprawia victim-blaming.
1
@Safrani nie rozumiem za bardzo różnicy w tej furtce. Wcześniej można było się rozmyśleć i ściemnić, że mówiło się NIE, teraz też można ściemnić, tylko, że nie było TAK. I najbardziej nie rozumiem argumentum ad alkoholum. Wy tak na poważnie?
2
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre zazdroszczę ludziom co mogli te czasy oglądać na żywo.
1
@Szreko Też. W sensie to nie był sarkazm.
3
@Hosh Do pustej. Ała.
0
@TheNekro94 Dostaniesz zaraz jakże mało madrą ripostę, że Konfederacja ze wszystkich partii ma najmniej zgodnych głosowań z PiS. Wygodnie jest pominąć, że o ile dystans PiS do Konfederacji nie jest najbliższy, to Konfederacji do PiS jest. A to w przypadku partii, która nie będzie nigdy rządzić samodzielnie, jest istotniejsze.
18
Wywracanie stolika w najlepszym wydaniu.
3
@MesQueUnClub96 Rano i tak będzie niezawodna relacja z Rambli. Wybieram sen.
0
Football presezonowy na najwyższym poziomie. Mecze z tym typem kamery to złoto. https://www.youtube.com/live/sAOP-fxh43A?feature=shared
2
@FCBparasiempre Ile by hejterzy na niego nie wylali pomyj, bo kojarzą go tylko z epizodu trenerskiego, dla mnie zawsze będzie ikoną. Ronald Koeman.
0
@Albatros Pytanie jak to wyglądało. Mi się też kiedyś pies ze smyczą wkręcił w koła, bo ziomek musiał stać na chodniku i gadać przez telefon, a pies latał po trawniku ciągnąc smycz przez środek ścieżki rowerowej.
4
@GeneralXavi Ale to Kraków, wydaje się, że długie noże, czy maczety, to jak bagietka w Paryżu.
9
@BulaKG zawsze możesz otworzyć zamrażalnik i deptać po mrożonych warzywach. Będzie podobny dźwięk.
0
@Hindus Dużo starszych osób, którym w propagandówce pokazywali tych najbardziej skrajnych odpałów tych marszy dokładnie ze strachu głosowała. To był drugi największy strach obok "Tusk, który sprzeda ich Niemcom". Nagonka strachu na tych dwóch filarach była budowana 8 lat. A starsi podatni na takie manipulacje to kupowali. Naiwne jest tego niedostrzegać. Ale to już w sumie w offtop wchodzimy.
0
@Hindus Oczywiście, że ma znaczenie, to że ktoś jest namolny jak telemarketer z garnkami może być wkurzające, ale garnków kupić nie musisz.
Osoby LGBT są dyskryminowane przez wszystkie te powody, które wymieniłeś i kilka dodatkowych. Zachęcam do lektury z linku.
Nie wmieszałem Kościoła tylko katolików, trzeba czytać ze zrozumieniem . Mało to masz przykładów, jak jakaś starsza Pani udziela do telewizji wywiadu o "dewiantach", a potem realnie głosuje na partie, które po prostu uprzykrzają życie osobom LGBT w prost głosząc homofobiczne hasła, żeby ten elektorat zmobilizować? W taki sposób właśnie narzuca im swój światopogląd w czynny, prawny i realny sposób. A nie, że sobie pójdzie na marsz, czy paradę jakąś i pokrzyczy.
EDIT
Choć jak się tak zastanowić, to może i Kościół też w to wmieszać, bo ciekawe potrafią być z ambony głoszone kazania przedwyborcze. Ale tu póki co obstaję przy tym, że to źli pojedynczy pasterze, a nie cała instytucja.
0
@marcin62 Hmm, typ nawet nie wie jak działają kredyty bankowe. Zastanawiam się kto go obserwuje.