0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart Tych piłek to już ze 3 mieli.

0

Oho defensywa. Widzę influencję de la Fuente.

1

Wkońcu się mecz zrobił.

1

@partymaker Z tych ew. 4 drużyn, przynajmniej oczy nie będą krwawić.

2

Oby to się skończyło w podstawie.

1

@don'T.R.I.P.e wykrakałes.

1

Bramka kontaktowa Pana Darka przy 1:0, to klasyczek.

0

@Colon People die if they are killed. Klasyczek.

3

@domin682 ale gdzie on do Emerego?

11

Albert Einstein i Robert Oppenheimer na jednym zdjęciu.


1

@don'T.R.I.P.e mecz budzi takie emocje, że nie zasnę do 6.

0

@FcPortoFan1999 żal, że obie nie mogą.

5

Gdyby frazeologizmy mogły się zmaterializować, to "męczenie buły" zostałoby tym meczem.

2

Gramy do karnych.

0

Pięknie. W końcu karma na białe koszulki.

0

@Herato Genialne zmiany nastawione na defensywę.

14

Wkońcu trzeźwa ocena sędziego w studio.

0

Morata palił, ale kurde Hiszpania ma chyba od czasu jak nie gra tam David Villa samych placków na "9".

1

@FCBparasiempre Czyhryński najdziwniejszy transfer do czasu Douglasa, który przyszedł w rozliczniu za Neymara.

0

@tristan87 Immunitet nazwiska przy początku spotkania. Standard.

1

@FCBparasiempre To Euro pokazało, że nie ma rzeczy niemożliwych w sporcie, ale jednak nie zdarzają się one zbyt często.

3

Jutro mecz który okrzyknięto przedwczesnym finałem, czyli Hiszpania - Niemcy. Niestety taka specyfika drabinek turniejowych, gdzie faworyci mogą się wcześniej eliminować lub wypadnie ten 1 mecz na 20, gdzie przypadkowo wygra underdog. Stąd też moje pytanie czy myślicie, że turniej w formacie podwójnej eliminacji (double-elimination bracket) to jest coś co mogłoby się sprawdzić w piłce nożnej?

2

@Ojciec5tkidzieci Biorąc pod uwagę stosunek Franciszka do wojny na Ukrainie, to ja nie wiem czy bycie agentem Watykanu, wyklucza służebność wobec Rosji. :D
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art39979381-po-slowach-papieza-o-ukraincach-i-bialej-fladze-teraz-watykan-mowi-o-rosji

0

@Kgorecki2500 Co w tym jest wspaniałego? Przecież to tylko dopełnia ciągle ten obrazek przez kolejne absurdy.


10

@Lucyfffer "nic nie przeżywam tylko mnie wk..." xD

4

@JimMorrisonFCB wszystkie transfery mogą nie wypalić, wszyscy ze szkółki też. Czas rozwiązać klub.

2

@Popitek12 @macio_944 jest i spin.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@adamek20151 zaraz będzie jakiś spin, że w historii, bo Messi to przeszłość. Trzeba zaczekać taktycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?