misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi Jakie łączymy? Tyszka z Zajączkowską będą jak mieli relacje z przełożonymi z Niemiec jak Tusk z Merkel. Gdzie warchoły do stołu?
2
@Lucerfi Nie ma. Jest za to KonfedeAfDeracja. =]
0
Ehhhhh.... gong w ostatniej minucie boli.
0
Dusza na ramieniu.
2
Co sądzicie o możliwym dołączeniu części euro-Konfederatów do AfD?
https://x.com/Patryk_1234567/status/1811037511134662978
0
@Death_voice Jeżeli spodziewasz się działania nabojów, to przecież skutki byłby widoczne na szkieletach.
Swoją drogą insynuujesz też, że ekshumacja była nietransparentna, bez w sumie jakichkolwiek podstaw. Zakres był znany i widać, co z resztą słuszne, że nie trzeba bezcześcić cmentarzyska, aby ustalić po szczątkach, że ktoś spłonąl, a nie został zabity kulą.
I chyba wygląda na to, że to już nie tylko Tusk działał na szkodę państwa Polskiego, ale IPN i Lech Kaczyński.
0
@Death_voice Co ci pozwala sądzić, że pełna ekshumacja zwłok zmieni coś w sprawie? Lub inaczej czemu uważasz, że ekshumacja bez podnoszenia dużych fragmentów szczątków jest niewystarczająca i co pomija?
1
@tomek8756 wygląda jakby miał na nim przeprowadzić jakiejś wątpliwej jakość zabiegi z zakresu chiropraktyki.
1
@Death_voice Przerwana ekshumacja to mit. Jeśli nie chcesz czytać w całości jest to opisane nagłówkiem "drugie kłamstwo Konfederacji".
https://oko.press/obsesje-i-klamstwa-konfederacji-zaprzeczaja-w-sejmie-polskiej-odpowiedzialnosci-za-mord-w-jedwabne
5
@Radioactive9705 Czarna karta w historii Polski, którą niektórzy za wszelką cenę próbują wyprzeć, a potem się dziwią, że inne narody też tak robią.
3
Jutro oby wzięła ten mecz Holandia i będzie dobrze.
0
@VegetaPolska pazur w sobie może i ma. Nie wnikam.
0
@Albatros ale kryndż
3
@KamQiX Myślałem, że po 2008, to każdy się już zorientował, że jak zły sędzia by nie był, to o przepisach wie więcej od kibica.
0
25% planu zrealizowane.
1
@maroon Biblijnej tradycji musi się stać zadość.
0
@Sysia11 mówię o najbliższej w sensie.
0
@Rewolucja123 pomarzyć można.
1
@Comentateiro Crêpe.
0
@Nazio_87 zmiany to może nie.
0
España się nie zatrzymuje.
2
Oby kontuzje omijały Dżamala. Złoty chłopak.
0
@MesQueUnClub22 syndrom Howarda Webba. Oszukał miejscowych, zgodnie z przepisami.
0
@Xpert77 Oczywiście, że każda jest, a Mentzen w świetny sposób skapitalizował swój fejm. Co do tego nie ma wątpliwości, ale nie o tym jest wpis. Mnie śmieszą jego fanatycy.
0
Naprawdę byli tacy ludzie, co dali się na to nabrać i inwestowali tam oszczędności życia? :D
https://x.com/TonyChin69/status/1810636325592105228
W sumie gratulacje dla Mentzena, że kolejny raz wychędożył część twardego elektoratu. Nie wiem czy poza Tuskiem i Kaczyńskim komuś się tyle razy udało napluć w twarz, a fanatycy dalej jedzą mu z ręki.
1
@FCBparasiempre Pamiętny finał, z jeszcze bardziej zapamiętaną "główką".
4
@barcelonaLM No to elo.
1
@FcPortoFan1999 Z jakieś półroku wcześniej zagrali gładkie 3:0, jeżeli mnie pamięć nie myli, więc tu się nie dziwię.
2
@Pawel13sz Jak dla mnie z Ekwadorem. Nagłówek Wstyd, Żenada, Kompromitacja, Hańba, Frajerstwo. Nie wracajcie do domu nie wziął się z nikąd. 1:0 z Łotwą też wysoko.
6
@Barcasub tutaj to tylko o zapijaniu.