1

@blakkudium Nie pijam za dużo piw, już na pewno nie z Żywca, ale czy EAN nie znajduje się tam na kontretykiecie? Jakim cudem to przeszło xD

Edit. Aż musiałem zgooglać tył butelki... faktycznie go tam nie ma jest na etykiecie szyjki... peszek... tak może ktoś by to wyłapał na przyjmowaniu towaru lub wydaniu z magazynu...

0

@partymaker Niestety też już przechodzę do teamu, że z Pedriego nic poważnego nie będzie przez te kontuzje...

0

@RafiVeB Zbiory matematyczne i operacje na nich nijak się mają do tego, że KKP współtworzy Konfederację i jest jej częścią razem z innymi dwoma partiami, ale próbuj brzmieć mądrze, może ktoś uwierzy.

Odniesiesz się do 3 minut i w sumie tego, że w post wcześniej napisałem, że "Widać CZĘŚCI Konfederacji to nie przeszkadza", więc logicznie dopisek nie został stworzony pod czyimś wpływem?

0

@RafiVeB yhym, wiadomo, że KKP, to część Konfederacji. Próbuj dalej.

Poza tym o jakim użytkowniku mówisz jak edycję dzieli minuta, a kolejny post 3 minuty?

0

@kanver_
1. Zarzucenie ślepej wiary. Podaj post, gdzie tak zarzucasz ślepa wiarę jak ktoś ciśnie po Lewicy.
2. Stwierdzenie, że na oficjalnej stronie KKP nic nie ma, chociaż to jawne kłamstwo, które Ci udowodniłem.
3. Jak już Ci wskazałem czarno na biały to jeszcze próby obrony, argumentem "dziwne".

Masz trzy, bo nie chce mi się czasu na Ciebie tracić.

0

@kanver_ Oczywiście, że nie jesteś za Konfederacją. Znalazłeś tylko lekko licząc 3-4 wymówki, żeby ich bronić :]

0

@kanver_ Hahaha typowa odpowiedź Konfederaty po zaoraniu, to nie wiec Konfederacji xD a te oddanie honoru w buty sobie włóż.

0

@kanver_ próbuj dalej. Mam nadzieję, że nagrasz video jak wchodzisz pod stół i szczekasz

https://x.com/KoronyPolskiej?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Pierwszy post. Ewentualnie kolejny jak wejdziesz za jakiś czas.

PS w komentarzach nie byłem, bo po co.

0

@kanver_ Nagranie pochodzi z dzisiejszego wiecu Konfederacji (dokładnie KKP). Nikomu nie wierzę, tylko robię fakt checking nim coś wrzucę w przeciwieństwie do tego szamba które tu ląduje codziennie w ilościach nieskończonych. Widzę już tryb obronny Konfederaty się załączył xDDD

0

@kanver_ No i co w związku z tym? Widać części Konfederacji to w ogóle nie przeszkadza jak trzeba tłumaczyć informacje z rossija 1 w Polsce.

0

@kanver_ ??? Odtwórz filmik, Korwin się wypowiada z mównicy xDDD

0

@Safrani cokolwiek tak, ale bzdety o tym, że:
- Rosją dąży do pokoju,
- Denazyfikuje Ukrainę,
- A anglosasi rozpętali 2 WŚ,
to chyba trochę za dużo.

0

@Foton Nie kupuje miksu sałat bo w przeliczeniu na gramaturę jest drogi. Wolę zwykła lodową.

0

Głoszenie propagandy Kremla, co o tym sądzicie? Swoją drogą ciekawie się tego Korwina pozbyli.


1

@Sulimo Jak to mówią: ciężkie się wylosowało.

0

@Foton Akurat ten syf w postaci czipsów to powinien i 50 kosztować, może nikt by tego badziewia nie kupował.

3

Dobra dość, bo na Śląsku oczy mi krwawią. Może i okładka ma 22 lata, ale ciągle aktualna. https://cdn.laczynaspilka.pl/cms2/prod/sites/default/files/styles/bpp_small/public/2019-11/IMG-0215.jpg

1

@Katalończyk 99 Nie w tej lidze...

1

@Douglas De Jong robi uber combo z odroczeń.

2

@Trojanek23 A moim zdaniem nawet Messi nie jest niezastąpiony. Takie myślenie, że nie da się zastąpić kogoś, to wyrządzanie długofalowej szkody drużynie.

0

@mr Barca @TheNekro94 tak, chodziło o populację świata, może do USA byłoby lepiej załączyć proporcję z tego kraju, ale nie wiem czy będzie bardzo duża różnica, ze względu na panujący tam miks kulturowy.

Dodałem.

1

Ciekawostka na dziś. Mimo, że tylko 8% populacji światowej oraz 27% w samym USA (stan na dziś) ma niebieskie oczy, to właśnie ten kolor oczu miała zdecydowana większość prezydentów USA.


5

@Gaz IMHO przyszedł za późno.

2

@FCBparasiempre może i jest to w pewnym sensie anegdotycznym historia, ale pokazuje, że nie ma co płakać po jednym piłkarzu. Nie ma ludzi niezastąpionych.

0

@SawneyBean A dobra, teraz już rozumiem o co Ci chodziło. Z tym się zgadzam. Po prostu próbowałem ustalić co napisałeś w pierwszym poście, bo można to zrozumieć w dwujnasób.

0

@SawneyBean Nie zrozumiałem Twojego posta. PP są bez sensu, bo nie da się ich odzyskać, ale je robia. Czy chodzi o to, że Ci gdzieś przytwierdzają je? Bo z tym się nie spotkałem, one głównie są przy kosmetykach.

0

@mkord zmieniła się technologia. Dlaczego przez lata sir Isaac Newton wmawiał głupoty ludziom o grawitacji, jak Albert Einstein miał rację?

0

Zatrważa mnie świadomość ludzi (a raczej jej brak), gdy czytam po raz kolejny o tym, że przytwierdzenie korka do butelki nie ma sensu. W tym momencie te nakrętki to wypisz-wymaluj "kradzież" pieniędzy z OFE. Z jednej strony rządzący chyba niedostatecznie wytłumaczyli co i jak, z drugiej zaś mało rozgarnięci ludzie.
https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/zakretki-przytwierdzone-do-butelek-maja-sens-prosze-ich-nie-odrywac,543236.html

1

@chosenone w sumie już po 13.

@ProMILs nie cofamy się, tylko wracamy do tradycyjnych wartości.

0

@Cochise ja jakoś nie przepadam za big three.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?