misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon w sumie tak trzeba go wpisać po stronie kosztów :P
A jak coś bardziej piłem do tego, że naprawdę nie rozumiem ludzi, co sprawdzają w czym mamy szansę coś zająć i tylko to oglądają, patrz codzienne pytanie rano na LR, co dziś za medale możemy wygrać...
0
@Katalończyk 99 Też tego nie rozumiem. Oglądam tylko te dyscypliny co mnie interesują, bo przy innych się po prostu nudzę, nawet jeśli jest szansa na złoto. Wygląda trochę jak emocje nie z powodu samego sportu i tego jak jest ciekawy, a możliwości dopisania sobie medalu, który nawet nie jest Twój xP
0
@FanBarcy22 też tego nie rozumiem. We wtorki liga mistrzów i brak meczy, czy tylko jakiś jeden mecz w środę - normalnie kompromitacja, że ja nie mogem...
0
Blok we Francji dziś funkcjonował niesamowicie przez całe spotkanie w sumie. Kiedy trzeba czapa, kiedy trzeba puścić puszczali. Nie wiem jak to wygląda na statystykach, ale optycznie bardzo dobrze.
1
Francja - Serbia z tie-breakiem. Serbowie się obudzili po drugim i trzecim secie.
4
@Majowy_ Od małego byłem fanem kajakarstwa górskiego.
0
Francuzi demolują póki co w drugim secie.
0
@FcPortoFan1999 No dziwne to było...
1
@Pawlak1992 musiałyby być wyścigi samochodami, które buduje dane państwo. My wystawimy Izerę.
1
@Arkon wyglądał, to słowo kluczowe.
1
@Roni/VEB Przecież od dawno wiadomo, że dzisiejsze religie, to religie przerobione z czasów starożytnych. Wystarczy sobie np. poczytać o Horusie.
A tak jeszcze nawiązując do samej parodii, tak nie zgadzała się też liczba osób. Był tam większy chaos jak na tym obrazie z uczty bogów, ale dziś ciężko stwierdzić czego jest coś parodią, skoro przez tysiąclecia wszystko jest kopią wszystkiego.
15
@TheNekro94 aż mi się przypomniało, ale nie chciałem wczoraj dolewać oliwy do ognia, bo z patelni już i tak pryskało, że okap uwalony jak nie przymierzając stół w TVN.
0
@Popitek12 Przyczaił się za nim jak Messi za bramkarzem.
3
Ciekawostka na dziś. Inokulacja, czyli szczepienie drzew to proces w wyniku którego łączone są dwa drzewa lub ich fragmenty.
Proces ten wykorzystywany jest sztucznie w ogrodnictwie w celach zapewnienia np. większej mrozoodporności drzewkom owocowym oraz żeby po prostu nie "zdziczały". Czasem jednak może dojść do niego zupełnie naturalnie, jak na załączonej grafice, kiedy blisko siebie rosną dwa fragmenty drzew. Na skutek działania wiatru trące o siebie konary mogą pozbyć się kory i w ten sposób zrosnąć bez zewnętrznej ingerencji.
1
@Majkel34 piękny cytat nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Wiele ludzi miało już idea czy pomysł, szczerze w niego wierzyło, poświęciło mu wszystko i skończyło z niczym i bez żadnej przyszłości. Rzecz w tym, że o takich ludziach się nie pisze, bo kto chciałby czytać czy oglądać film o nieudaczniku? Tych którym się udało jest garść na tle reszty.
2
@NeroTFP1 na ich miejscu? Pisałeś ile to kilometrów pieszo dziennie nie robisz i potrzebujesz dwa fotele? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 @arasz1819
https://imgflip.com/i/8yhphh
3
Widzew napoczyna dość szybko.
1
@norbi77 Nie ma większego "raka" niż tacy influ tak szczerze. Już lepiej jak to guano jest ustawione i są aktorzy...
1
Druga ciekawostka na dziś. W 393 roku Olimpiada została zbanowana, jako uznana przez cesarza za pogański festiwal. Chciał on bowiem promować chrześcijańskie wartości.
Wychodzi na to, że wczoraj Olimpiada wzięła odwet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Jak to zamiast?
2
@Comentateiro musiało go wcześniej striggerować coś, co widział na ceremonii otwarcia i chciał odreagować. Czytaj tryb La Bamby mu się załączył.
1
Parafrazując słowa piosenki "Pij bracie pij": wczoraj skomentowałeś Lenona pieśń, a dzisiaj nie masz co jeść.
3
@Kapitan hawk mówiłem zamów opłatki, a nie opiat(ki). W sumie takie gas the jews vs glass of Juice.
3
@kamilop Ojo... Przemysław Babiarz zostanie teraz męczennikiem prawicy. Ciekawe kiedy kanonizacja...
0
@Prorokk Jakimi jajkami, jakiego transa?
0
@marcin62 Najlepsze w tym bólu dupska jest to, że nie sparadiowano żadnego elementu kultu religijnego, tylko obraz Leonarda Da Vinci, który jeżeli wierzyć przekazowi z Biblii (no a jak mu nie wierzyć?) ma się nijak do tego jak naprawdę wyglądała ostatnia wieczerza.
2
@TheNekro94 Ale daj spokój, to trzeba mieć rodzinę, przyjaciół czy jakieś zainteresowania. Lepiej być gnuśnym i zgryźliwym, a swoją frustrację z dnia codziennego wylewać w internecie.
0
@Hasszz 0:43-0:45 góra w narożniku od widza przegina się w jego stronę, bo najpierw zawala się górna część, a reszta budynku leci pod piętrzącym się ciężarem.
@fotohobby Nie rozumiem zbytnio co komentarz "japońskiej laski" ma do tego co widzimy. Poza tym ich komentarz mówi o wybuchu na piętrze gdzie wpadł samolot w przypadku drugiego budynku, ale do tego się nie odnoszę tylko do rzekomego inside job i ładunków u podnóża budynku.
1
@NeroTFP1 Gorzej jak zużyje cały limit danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)