misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Ojciec5tkidzieci czyli jednak agent hiszpański.
1
@Culer9002 jak w Shreku.
1
@Kgorecki2500 Jakim cudem trafił z Polską, nie mam pojęcia.
1
W przeszłości wygrywająca tytuły Hiszpania, oznaczała mocną Barcelonę i cieniutki Real ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 Brakuje tylko, żeby szarańcza wydała oświadczenie potępiające niszczenie upraw rolnych. Cyrk.
6
@misterio
Na zdjęciu widać obraz rozciągniętej kuli, której długość w rzeczywistości jest znacznie mniejsza. Przez to, że czas naświetlania jest relatywnie duży do prędkości kuli, można oszacować prędkość z jaką leci znając stosunki rozmiarów kuli rzeczywistego i na obrazie. Jednak w ten sposób nie jesteśmy w stanie oszacować dokładnego położenia kuli.
Gdybyśmy natomiast mogli dowolnie zmniejszyć czas naświetlania, to obraz pocisku ze zdjęcia zacząłby się zmniejszać. Pozwoliło by to dokładnie określić położenie kuli, ale w skrajnym przypadku, gdy długości rzeczywisty i obrazu zaczęły być równe, niepozwoliłoby nam to nic powiedzieć o prędkości, gdyż różnica długości wyniosłaby 0.
8
Uchwycenie lecącego pocisku przez migawkę aparatu z tysięcznymi sekundy w naświetlaniu, to w sumie fajny sposób na próbę z obrazowania i wyjaśnienia zasady nieoznaczoności Heisenberga w makroskali.
0
@paweldunajecfcb w sumie ciekawe pytanie. Najbardziej liczę na wypowiedź osób od depopulacji szczepionkami, żydowskich masonów rządzących światem czy inside job przy WTC.
4
Nierzetelne media, co o nich sądzicie?
2
@maroon Ryba-wampir, technicznie Payara.
https://kalisz.naszemiasto.pl/polowanie-na-ryby-wampiry-w-ojczyznie-escobara-zdjecia/ar/c13-9302783
0
@PatrykBarca Bo istnieje czynne i bierne prawo wyborcze.
0
@Hosh A to wszystko w Pensylwanii, gdzie broń można kupić na prawo jazdy.
- Niesamowita sprawa.
- Dziwne, nie?
1
@Arden Będzie miał jeszcze szansę dostać po przegranych klasykach.
3
@LionelMessi1994 moja reakcja
1
@FCBparasiempre Niesposób nieodnieść wrażenia, że główną przyczyną rozejścia się były tarcia na linii z zarządem. Szkoda patrząc na to ile siedzi w City i może lepiej wykorzystałby tamte generacje piłkarzy jak np. Neymar czy Suarez. Tego się już nie dowiemy.
3
@maroon Może tak być, ale nawet nie wiedziałem, że obieranie truskawek istnieje.
2
Co robił @Jakchcesz do tej pory.
0
@VegetaPolska Teraz, to możesz wykupić subskrypcję na jakimkolwiek serwisie streamingowym, więc bez znaczenia.
0
@Barcasub Tak. Poza tym jak się przyjrzeć przy ujęciu jak najeżdża na te mangi, to pod "Dragon Ballem" leży "X" od Clamp, to jest 16+ lub nawet 18+ z ograniczeniem. Więc super niania-mama xD
5
To już 21 lat od reportażu TVN o porno mandze "Dragon Ball".
Abstrahując od tego czy ograniczenie wiekowe 12+ było odpowiednie przy redystrybucji na konserwatywny rynek Polski, chyba nigdy nie widziałem bardziej krindżowego reportażu pod względem audiowizualizacji. Dziwne zbliżenia, drastyczna muzyka na przemian z dyszeniem oraz "seks, seks". Nie zapomnę go nigdy.
0
@Nazio_87 Nom, to jest dodatkowe zabezpieczenie jakby ktoś przechwycił kartę przy wysyłce.
1
@Nazio_87 Czasem jest tak, że nową kartą trzeba coś opłacić z pinem, np. też nie przejdzie pierwsza transakcja przy POS zbliżeniowo, tylko trzeba umieścić kartę w terminalu. Kupowałeś już nią coś w sklepie?
3
@Mario96w piękny jest ten trolling
0
@Kazragore Sam Tusk pisał, że będą konsekwencje wobec Sługockiego i Giertycha, ale jak do niego dotrze, to pewnie anuluje. Swoją drogą niesamowitą macie fiksacje na punkcie Donka "Aż chcę żeby to była prawda [...]" xD
0
@TheNekro94 miałem nadzieję, że chociaż Mentzen znowu nie zrobi z twarzy tyłka i taktycznie ucieknie z głosowania.
2
@barcelonaLM połowa Konfederacji mówi słynne: "A gdzie minusy?".
0
@Hindus czasem jak chce się dobić cukrem, albo w musli, ale to one w jogurcie nie leżą na tyle długo, żeby namięknąć.
2
@Hindus w serniku są niedobre, bo się je moczy, na normalnie są git.
1
@Kgorecki2500 Trzeba przyznać, dobry cyrk.
0
@Rust_Cohle To akurat uzasadnione. Ceni harnasia wyżej niż życie. ;)