0

@MOLESTA Zastanawiam się co na ten temat mówi fizyka, bo podwojenie siły nie podwaja prędkości lecącego obiektu, mówiąc ogólnikowo, progres nie jest liniowy.

Np. złamanie granicy 9 sekund na 100m wydaje się fizycznie niemożliwe ze względu na przeciążenia jakie generowałoby to na układ stawowo-kostny oraz mięśnie.

1

@JimMorrisonFCB gdzieś w odpowiedziach do tweeta był link, ale słabej jakości.


10

Najsilniejsze strzały w historii, dla których udało się odnotować prędkość.


9

@Parzone Dziwny ten ranking, bo zawsze wszędzie sortują w kolejności złote, srebrne i brązowe. Więc powinno być Brazylia, Hiszpania...

0

@NeroTFP1 idąc z tutejszym trendem - narodowość ofiary zupełnie przypadkowa.

2

@Tasde Artykuł i treść? Na co to komu. Nagłówki to mniej wysiłku.

3

@Gronek Jak to jest zostać taką chorągiewką na przestrzeni 12 lat? Wiatr co drzewa łamie, trzciną ledwo kołysze.

Polecam komentarze z tego konta (3 strony od początku i z 5 od końca xD)

4

@fart Jaki kraj, taka gaśnica.

5

@NeroTFP1 Bądźmy poważni, rozsądni ludzie na koszulkę i nowego iPhona biorą chwilówkę.

0

@betonito widzę, że nick zobowiązuje...

6

@Kapitan hawk powinno się wprowadzić na LR wspólczynnik xC - expected comments.

0

@Encore w maszynie Flicka nikt nie będzie do sprzedania. Co najwyżej zu verkaufen.

3

Szacowane kierunki ekspansji gatunku ludzkiego.



Po dzisiejszej porannej wymianie poglądów, warto pamiętać, że tradycyjnie, wszyscy jesteśmy afrykańskimi migrantami.

1

@chavez Ja się nie dziwię.

1

@fart Chcemy zamykać tym temat, a to powinien być punkt wyjścia do rozpoczęcia dyskursu.

1

@FCB_dimiC Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Według jednej z teorii spiskowych Hitler się nie zabił, tylko uciekł do Ameryki Pd, gdzie dokonał żywota. Ciekawa sprawa, że według tych doniesień to konkretnie wybrał Argentynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@nabial Nie jest, ale jak to ma się do tematu? Źle postawłeś pytanie w kontekście OP, bo te powinno brzmieć:

Czy stwierdzenie "typowy Europejczyk jest biały" jest rasistowskie?

2

@KamQiX "Natomiast nie wiem dlaczego mówi się o rasizmie."
"[...] spora część piłkarzy reprezentacji Francji nie wygląda tak, jak przyjęło się, że wygląda typowy, rodowity Francuz.".

Udzielasz sam sobie odpowiedzi.

0

@VegetaPolska spoko wyglądają te kontury pod kątem wykonania "technicznego".
.
.
.
Tylko jakim cudem zostałem zaklasyfikowany jako fan DB, orz

0

@arasz1819 chociaż wysyła pocztówki z Malediwów, więc chyba warto.

6

@mmaciass Prześledziłem tak sobie tę dyskusje i usciślijmy coś. Głosujesz na lewicę? Nie? Przecież możesz, to, że zapowiadają, że podniosą podatki i wprowadzą aborcję na życzenie, to wcale nie musi tak być. Roztrząsać to będziesz jak już to ewentualnie wprowadzą.

Taką tutaj prowadzisz retorykę.

0

@jakub1906 ale to Ty dzwonisz.

1

@Ojciec5tkidzieci seria "Było sobie" oraz Samuraj Jack.

23

Czasy, gdy gry (a szerzej ujmując oprogramowanie) nie miało DRMów, czy serwerów licencyjnych wymagających podłączenia do internetu.



Ale jakie feelin' old? Ja pamiętam, jak musiałeś podać np. 8 słowo z 14 strony instrukcji. A same instrukcje były drukowane na papierze, który kiepsko odbijał na ksero...

0

@Culer9002 Ja nie wiem czy w jego przypadku to nie jest awans jeśli weźmiemy całokształt dokonań.

0

@tomek8756 Ze zdjęcia wygląda na odwrócone role.

2

@FCBparasiempre Niestety jestem za młody aby pamiętać z gry "na żywo" nawet Maradonę, ale ojciec zawsze mówi, że gdy myśli o pucharach MŚ Argentyny, to na myśl zawsze przchodzi mu 3 piłkarzy. Messi, Maradona i właśnie Mario Kempes.

0

@MessiForeverTheBest kto znowu kłuł poślada?

5

@Safrani Araujo do grudnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?