misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys czy imigranci istnieliby sportowo, gdyby nie Francja dająca sensowne możliwości rozwoju?
3
@Kidd Trudne się wylosowało.
0
@Jonyx Po oklepie będą płacz, narzekania i Flick do grudnia.
0
@Toretto W tym sezonie anime jest dominacja rom-comów, to community (o czym udało mi się już zapomnieć) ma takie odklejenie, że jakbym dostatecznie szybko przewijał timeline X, to mi się statyczne obrazki złożyłyby w pełną animację - więc I feel you bro.
1
@Tuc to zaraz będzie słowo dekady tyle sezonów już je słyszę...
0
@RichardWinters Ok, dobrze wiedzieć, wygląda to naprawdę dziwnie.
2
@macio_944 w tym pierwszym to co oni właściwie robią? Bo mi to wygląda na jakieś testy dry-run, co się stanie jak się jeden zachwieje po alko...
2
@ACMaldini3 Pan Artur miał więcej, ale jemu się nie udało jechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Ojciec5tkidzieci Pewnie nie zostanie, bo jednak ten transparent mimo, że mało wyważony w formie językowej stwierdza historyczny fakt, natomiast szykanowanie uchodźców dziś, to zupełnie inny temat, który mógł nawet oburzyć ludzi o poglądach centrum.
0
@mrboom Jest to z sensem, na olimpiadzie, czy w ogóle w sporcie liczy się tylko numer jeden. Numer 2 jest pierwszym przegranym.
4
Ciekawostka na dziś. Albert Einstein zapytany w wywiadzie, czy postrzega siebie jako Niemca, czy jako Żyda rzekomo odpał (rzekomość wynika z tego, iż to zapis wywiadu spisany przez dziennikarza, i to on przypisał mu te słowa):
"Postrzegam siebie jako człowieka. Nacjonalizm to choroba dziecięca. Jest odrą ludzkości."
Nie ma jednak powodu sądzić, że było inaczej, gdyż myśl w podobnym tonie sformuował w "Moje Credo" z 1932r.
"Jestem przeciwny jakiemukolwiek nacjonalizmowi, nawet pod postacią zwykłego patriotyzmu. Przywileje oparte na pozycji i majątku zawsze wydawały mi się niesprawiedliwe i zgubne, podobnie jak każdy przesadny kult jednostki.
3
@Comentateiro kiedy czyimś światem jest twierdza w której się okopał, to dokładnie takie może mieć przemyślenia. Do takich samych wniosków można dojść na temat płaskiej ziemii, gdy patrzy się tylko ze swojej perspektywy stojąc na niej. Nic nowego.
1
@MesQueUnClub96 odnoszę wrażenie, że to bardzo uznaniowy sport, kiedy to rzut na bok, a kiedy na plecy. Hiszpańscy sędziowie mieliby pole do interpretacji...
7
Hmm, oby bez zawałów na Olimpiadzie.
10
@adamek20151 "focus na debilu" - ostry stejtment :]
0
@Azi Dałem lajka, bo z faktami ciężko dyskutować. Wiadomo, że do mediów trafiają te najgorsze obrazki, gdzie koń leży na drodze, biją go jeszcze, ale umówmy się, że napewno nie dzieje się to z 99%. Tylko teraz nas to stawia przed "dylematem Korwina" - czytaj nie powinniśmy na to zwracać uwagi, bo odsetek jest mały? Tak jak ze śmiercią na drodze od nadmiernej prędkości, czy karaniu pedofilii?
Edit. Prostuję, bo źle napisałem o pedofilii, chodziło o przemoc domową względem dziecka i wtrącanie się państwa w to.
1
@Kgorecki2500 Warto jednak dodać, że na tej olimpiadzie nie ma medalu za to jak dobry jesteś w relacji do wyników innych, tylko do z góry narzuconej punktacji. Tych medali złotych to pewnie 30-40 jest co roku, ale i tak dobrze.
1
A tym czasem w siatce kobiet raczej bez zaskoczenia. Brazylijki "wyżywają się" na Kenijkach.
1
@maroon Niestety ciężko z tym walczyć jest wbrew temu co komuś może się wydawać, jeżeli nawet miesiąca nie spędził w dziale bezpieczeństwa. Najlepszy system do tej pory jaki widziałem, to dostajesz od konsultanta info, że na aplikację dojdzie zaraz token do potwierdzenia, który trzeba "odklikać" w aplikacji i nie podajesz żadnych danych. Dzięki temu wiedzą, że Ty to Ty, a i klient ma jakąś tam pewność, bo raczej uzyskanie dostępu do serwera autoryzacyjnego Banku powinno być misją z gatunku niemożliwych.
0
@maroon raczej nie wiele to da, bo takich prób są dziennie dziesiątki tysięcy. Większy sens na cert.pl czy do banku może mieć zgłoszenie treści SMS lub e-mail, bo mogą rozesłać informację, ale jeśli myślisz, że komuś służby zrobią nalot na chatę, to za dużo filmów.
0
@xvcWinterSoldier Ale jak to? Babiarz może mieć swoje zdanie i niedopuszczalne jest cancelowanie go przez Lewicę i uśmiechniętych, ale jak ma je Iga Świątek, to teksty o byciu wstydem ze skrajnej prawicy są OK, bo to prawda?
1
@tristan87 To dobrze, bo ani jedno, ani drugie nie jest zabawne, tylko moje nie miało być, a ukazać hipokryzję dużej części użytkowników tej strony. Śmiać się - tak, ale nie z nas.
1
@tristan87 No ale co to jest? Impreza sportowa czy kabaret i stand-up? Nie mieszajmy żartów do sportu, bo możliwe, że jakąś grupę obrażają. Gdyby opowiedziano żart o katolikach, to by nagle było oburzenie, ale z kobiet można żartować - hipokryzja, hurr durr.
2
@Arden O czyimś wyglądzie chce dyskutować typ co sobie mordę wytatuował. Dobre.
4
@KamQiX Też tak mam.
24
Są pierwsze gejmpleje z nowego GTA
3
@Kgorecki2500 Przyznaj się, że wybierasz lewe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@maroon Ale ja nie mam nic przeciwko kibicowaniu rodakom jak coś, np. podczas Euro Polsce, bo oglądam ten sport. Dla mnie śmieszne jest jest tylko to, że jest zainteresowanie, bo prawdopodobny medal inaczej mieliby go w przysłowiowej dup**. Wieje sezonowcem i chorągiewą na kilometr, ale może faktycznie jak mówisz to normalne i zrozumiałe.
0
@cules100pro Czyżby @DonAndrzejos przewidział?
5
@Barcasub Możemy też jej nie włączać i być szczęśliwi.