5

Bycie selekcjonerem Hiszpanii, to będzie gra na cheatach.

0

@Kazragore I to jest ta różnica. Ty coś "podejrzewasz", a badania twierdzą zupełnie co innego od ponad 15 lat.
https://www.ucsusa.org/resources/are-humans-major-cause-global-warming

0

@Kazragore pokaż te badania, które mówią, że ocieplenie klimatu nie jest wywołane antropogenicznie. Najlepiej jakby były z ostatnich 10 lat, a nie lat 60'.

1

@TR3YWAY chłopski rozum w cenie widzę. Ma siurka, to musi być facet. A jak się z 6 palcami urodzi to musi być Panda Wielka. Masz obejrzyj, może się trochę doedukujesz (płonne nadzieje), iż genetyka nie jest taka prosta, ale wątpię. Dla ludzi mało inteligentnych wszystko jest proste, bo tak działa efekt Dunninga-Krugera.


0

@Kazragore mam lepszy pomysł, skoro mają niezbite dowody na spisek (jak zawsze), to za rok te zielone łady upadną o sobie łeb rozwala. Poczekam i Ciebie oznacze jak nic się z tym więcej nie stanie, bo to jest oczywiste już dziś.

5

@VamosDeJong zawsze jest drugi Termin.

2

@ObiwanKenobi powrót Fabregasa to oceniłbym na połowicznie udany.

0

@Kazragore podaj dane, bo artykuł oczywiście ich nie przedstawia.

3

@Radioactive9705 Z ciekawostek dodam, że Nagasaki nie było pierwotnym celem. Fat Man miał zostać zrzucony na miasto Kokura, ale ze względu na niewystarczające warunki widoczności pilot skierował się na Nagasaki. Kokura została wybrana między innymi ze względów na zakłady produkcji broni chemicznej.

0

@RosjaninBut Republikańska komisja zrobiła raport anty-ESG. Ostatni raz tak byłem w szoku, jak dotknąłem śniegu i był zimny.

0

@AndresCuccittini kierowca autobusu do Katowic.

1

@Aragorn33 Mi się tu też nie spina jedna rzecz. Naprawdę mocno zaangażowane lesbijki w działania LGBT (tak pisze profil Służby w Akcji, po wejściu w tweet) pisałyby sobie KMB/CMB na drzwiach? Dziwne...

7

Dziś mija 79 lat od kiedy Amerykanie zrzucili większą z dwóch bomb atomowych na Japonię.


1

Legia gra mecz imienia stojanowa.

1

@Arden pamiętaj, żeby nosić ze sobą łyżkę.


2

Włączyłem i gol. Tak się to robi.

0

Recenzje meczu podzielone, acz obiecujące, więc chyba się skuszę.

0

@Kgorecki2500 z opisanej historii, to naród porzucił swe dziecię. Typowe.

1

@Matheu12 niesamowite jakie życie potrafi być dla niektórych proste. Wystarczy sobie w głowie ułożyć zależność liniową (wprost czy odwrotnie proporcjonalną, to drugorzędne) i można tak dryfować, aż do jego kresu.

1

Grecki matematyk, fizyk i inżynier, Archimedes z Syrakuz wypowiedział kiedyś zdanie: "Dajcie mi punkt oparcia (dzwignię), a poruszę Ziemię". Widzę, że Laporcie dać dźwignie, to zadłuży na dekady Barcelonę...

0

@A4ron Post OP-a, zaczyna się od 10 lat temu, a ty wyskakujesz, że na tamten mecz obowiązywał 2020 xD
Walkower zawsze eliminuje (w dwumeczu), bo po co lecieć na mecz rewanżowy po 4:0, można przecież napisać do UEFA, że no sorry samolot się popsuł i przejść 4:3 bez ryzyka, że jeszcze Ci wbiją 6:1 w rewanżu jak my PSG.

7

Koszulki z Piątnicy, no bo skąd?


1

@Hosh mnie w tej sytuacji najbardziej bawi, że na X fetowały to najbardziej konta ukierunkowane prawicowo, które łyknęły informację o robakach Trzaskowskiego, zakazie uprawy ogródków, eksmisji i wyburzaniu budynków jak nie zrobisz remontu, no długo by tu wymieniać. Normalnie jakby się patrzyło na "spiderman pointing at spiderman".

3

@NeroTFP1 zaorani specjaliści od narzekania.

0

Ale co się dziś experci od siedmiu boleści kompromitowali, to ich.

1

@TheNekro94 "wystarczyłoby", chyba nie ma bardziej kanapowego tekstu xD
Grasz jak rywal pozwala.

1

Amerykanom przypisują punkty na zapas.

0

@tbas niee.

0

Najgorzej taką wymianę przegrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?