misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@dafik85 nie, nie masz racji.
35
@dafik85 tak, masz rację.
1
@adi7adi8 tak, oby to się poprawiło (długofalowo). Fizyczność to był niestety od kilku sezonów żart.
1
Takimi wynikami, wygrywa się mistrza.
0
Cytując klasyka: Yamal usiądź mi na twarzy.
2
@Kamiloza91 rejestrować można chyba do końca okienka, ale nie wiem kiedy się kończy.
1
@Katalończyk 99 Laporta wywiera presję na Tebasie.
1
@Safrani u mnie starszy brat miał Amigę, a potem przesiadka na PC-ta z 95 na komunię. Z ms-dos (a dokładniej z nakładką Norton Commander) miałem styczność, tylko dla tego, że był w szkole. "Informatyka" z tamtych czasów to stan umysłu. Z 3.0, czy 3.11 nie miałem styczności.
5
Ciekawostka. Dziś mija 29 lat od kiedy Microsoft wydał Windowsa 95. Kto jeszcze pamięta pecety z przyciskiem turbo?
0
@KonopaaEagle Suaby plan, bo jego nierozłączną częścią jest obudzenie się i posprzątanie łóżka.
0
@jacobFCB Grieza to w sumie zwróciliśmy, trochę inna sytuacja.
@PatrykBarca właśnie sobie wyobraziłem jak Langlet zostaje murem nie do przejścia.
0
@thorin mamy 2024, a ludzie dalej nie ogarniają, że gracz nie musi chcieć do Ciebie przejść. Zwłaszcza, że ma internet w telefonie i z doniesień medialnych widzi, że rozkładają pensję na 20 lat i ogólnie to jest stabilnie jak na statku w czasie sztormu.
2
@marcin62 Nie wchodzę, zgaduje. Kiedyś to było, teraz to nie ma? Na dobre mi to wyszło?
2
@JimMorrisonFCB raczej nie: https://heroes.thelazy.net/index.php/Fortress
Tytani jak to sobie nucę to chyba D-moll. Taki trochę walc.
4
@Sulimo Heroes 3, zwłaszcza dwa theme'y. Necropolis, bo bazowane na prześwietnym Dies Irae (main theme w filmie "Lśnienie" też) oraz Fortress (nie pamiętam jak to przetłumaczyli), bo jako jedyne nie jest bazowane ani na skali durowej, ani molowej.
9
Ciekawostka. Dziś mija 58 lat od kiedy udało się wykonać pierwsze zdjęcie Ziemi z perspektywy orbity Księżyca (ekspedycja bezzałogowa). Niecałe 3 lata później ludzie wylądowali na jego powierzchni.
0
@Azazel_Pazuzu nie ważne za którego rządu wjechał, ważne za którego defekował. Stop nie imigracji, lecz defekacji!
0
@_catalan Albania, dokładnie nie wiem, bo zakupy + wynajęcie auta w Tiranie i wyjazd w góry pod namiot "na Jana" z dwoma kolegami, ale z tego co się orientuję to na północ. Jeden z nich ma taką zajawkę, że jeździ po jakichś Angolach, Sri Lankach czy Madakaskarach. Ale i w Polsce są miejsca bez zasięgu sieci komórkowej, więc daleko szukać nie trzeba.
0
@Fake69 przecież za kogoś musiała, jakby wypadłaby za Jana Kowalskiego, to przy ostatnich wyborach każdy upatrywałby zbawcy w Janie Kowalskim. X lat wcześniej w szkółce był trzon reprezentacji, która wygrała 3 wielkie imprezy z rzędu oraz najlepszy piłkarz wszechczasów. Padło akurat na Laportę. Teraz mimo, że nadal szkółka produkuje piłkarzy to umówmy się, gdzie im do prime, Iniesty, Busquetsa, Pique, Messiego czy Xaviego.
1
@Fake69 Z kryzysu wyciągnęła nas fantastyczna szkółka, która formowała się już conajmniej od dekady przed Laportą.
1
@_catalan wakacje gdzie nie było nie tylko neta, ale też zasięgu żadnego GSM.
2
@Safrani Ci co go chcieli zapewne nie pamiętają transferowych wtop i sposobu rozstania pod koniec, tylko słyszeli o sześciu pucharach i to im wystarczyło. Tak, jakby można było wejść dwa razy do tej samej rzeki.
0
@partymaker tak szczerze kup Orofar i nie cuduj.
16
Tydzień urlopu bez internetu i telefonu to piękny czas. A po powrocie człowiek się, dowiaduje z Gündoğan no more...
2
@Kgorecki2500 czyli jednak banda trojga?
9
@Rhaan No jak widać dla Bosaka PiS nie ma bliżej do Lewicy. Otwarcie nazywa ich Prawicą.
7
Jeden kandydat na prezydenta ze wspólnego ramienia PiS i Konfederacji? Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, czas przestać udawać, że to są dwa osobne ugrupowania. Po prostu łączy je zbyt wiele.
1
@Arden komuś się marzy polski duet w Barcelonie? Więcej w przyjęciu odskakującej piłki na 5 metrów...
3
@fart no, nawet nie ma jak walnąć wymówki.
0
@Stu lepiej nie, bo kontekst cytatu jest taki, że nam 4 walną.