6

@DLFCB taka Małyszomania.

5

@Danny Gaucho On ma dwa. Jednym otwiera piwo, a drugi go boli.

0

@Salchent Jedyna szansa, to, że Włosi wejdą w mecz jak z Japonią, a my jak ze Słowenią. No chyba, że dziś dalsze pchanie Francji.

21

Od małego byłem fanem wspinaczki sportowej.

0

@Kubsoleon Twoje rozważania są bez sensu, bo opierają się na nierealnym założeniu. Należy założyć po poprzednich sezonach, że rotacyjnie 30% będzie niedostępne.

2

@MesQueUnClub96 w zasadzie to oni próbują się złapać za judogę.

5

Hermann Göring. Nie ma przypadków, są tylko znaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@Herato pewnie mógłbym z tymi podpowiedziami zgooglać, ale zostawiam, bo może ktoś pamięta z głowy.

1

@Herato 1. Balotelli? Dwóch pozostałych nie wiem.

0

@jacobFCB albo na górze fiołki, w zarządzie matołki?

0

@FCB_dimiC a lasy szumią, szumią, szumią...
@FcPortoFan1999 poza bólem gardła na który nie pomaga nic do ssania jest ok, to już 24h, więc luzik. Tylko właśnie ten ból nie przypomina typowego, że drapie, czy kłuje, a jakby cie ktoś uderzył.

0

I tydzień zwolnienia, bo covid. Dziwny teraz ten wariant, jakby Ci ktoś na grdykę wyprowadził prawego prostego.

2

Ciekawostka na dziś. Efekt Dżanibekowa, zwany też twierdzeniem rakiety tenisowej.


Dla ciał sztywnych mających trzy osie obrotu pierwsza oraz trzecia z nich będą w próżni (lub przy swobodnym spadku) stabilne, natomiast druga nie.
Efekt ten został po raz pierwszy zaobserwowany w próżni przez rosyjskiego astronautę Władimira Dżanibekowa podczas odkręcania śruby motylkowej w 1985, ale co ciekawe był w teorii znany conajmniej 150 lat wcześniej, gdyż w 1834 roku opisał go Louis Poinsot, w oparciu o matematyczne wyliczenia.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tennis_racket_theorem

0

@TheNekro94 zmienili strony w wojnie, żeby "wygrać" rzutem na taśmę, więc wszystko się zgadza.

0

@Cule1234 szkoda ich.

1

Państwa osi zamierzają dziś frajerzyć?

1

@Walker Ciekawostka. W dzisiejszej Japonii mało kto żegna się tym zwrotem.

0

@Gronek krok 1. musisz mieć gotówkę.

0

@PIWOSZ89 zaczyna się.

3

@TankerHunter idź się zajmij swoim hobby.

1

@RoberDzik psychiczny zjazd do bazy w kluczowych momentach.

0

@Azi psycha zjechana.

0

Oby się włosi teraz posypali.

1

@NeroTFP1 Niestety, może tak być.

1

Ten japoński libero to jakiś kosmita.

1

@MesQueUnClub96 Grbić zastosował taktyczny master-class.

2

Japonia 2:0, więc dorzucam "Haikyū" na watchlistę. Nie przepadam za takim gatunkiem, ale trudno.

1

@tristan87 Coś się nie zgadza, bo do góry idzie nie tylko metraż sześcienny, ale i opłaty stałe/przesyłowe.

5

Japonia wygrywa, trener noszony na rękach za taktyczną przegraną i robimy złoto. Dobra karuzela xD, a ja jej częścią.

1

@Ojciec5tkidzieci czyli z Twoich wypowiedzi wychodzi, że sekta, którą uważasz za bardziej odklejoną, nie jest bardziej odklejona, tylko bardziej podstępna w przekazie.

Edit. Z takim stwierdzeniem pewnie nawet bym się zgodził, bo ciężko być mniej sprytnym od gaśniczek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?