0

@siuuu zabawne bo podałeś dwa przykłady, a wraz z tymi kartami NFT i produktami Mango wpadają one w 3 różne klasy abstrakcji i nijak mają się jedne do drugich.
1. Ciuchy to ciuchy, pomijając czy piłkarskie czy nie nawet, jedne będą po 20 zł, a z jakiegoś Gucci czy Versace po kilka lub kilkanaście tysięcy. Z samym tym nie mam problemu. Tutaj lepszą analogią byłby influ reklamujący je i wmawiający Ci, że jak nie kupisz, to jesteś gorszym człowiekiem, bo trzeba być trendy.
Natomiast wartość pamiątek ogólnie czy to z planów filmowych, czy np. sportowych albo obrazów masz fajnie wyjaśnione w tym filmie:



Tak więc oba przykłady nietrafione.

1

@TheNekro94 jeden user pisał jak sensownie do tego podejść, co wykluczy wszelkie wątpliwości w ustawianiu. Nie wiem czy to nie był przypadkiem @barcelonaLM, albo inny co ma herb klubu w awatarze.
Jednak wątpię, że to nastąpi.

1

@PatrychoO mnie tam śmieszyło, że zawsze ci aktorzy w reklamach musieli grać największych nieudaczników ever, typu jest zwykła drabina, to musi z niej spaść, żebyś kupił za jedyne 299 zł drabine z szelkami, tylko u nas! XP

0

W sumie nie wiem co o tym myśleć.


Wiadomo, że zaraz podniosą się głosy, że wolność jest, nikt nikomu nie każe niczego kupować, itp. Tylko coś takiego jest mniej więcej na tym samym poziomie moralnej wątpliwości, co puszczanie przez "Republikę" reklam Mango starszym osobom, żeby kupowali ten przepłacony syf w postaci masażerów stóp, które odmienią Twoje życie, sokowirówek, które oczyszczą Twoje ciało, czy innych poduszek, które niby naprawią Twoje wieloletnie zaniedbywanie i wady postawy.
Tylko tu jest gorzej, bo nawet tego "złomu" nie dostaniesz xP

0

@beter2 z tym czasem przeszłym co do Pedriego, to ja bym był ostrożny...

17

Nie wiem czy to dziwny sposób transkrypcji nagrania audio, ale za każdym razem mam wrażenie, że oni się cieszą, że do czegoś można się przyczepić xD

1

@don'T.R.I.P.e trzeba szukać żaby, o której kiedyś pisał @FCBparasiempre

2

@tbas z pięknego miasta.

1

@Kapitan hawk 37 minut suplementacji potasu i magnezu, oczywiście.

0

Where Hejterzy Olmo?

1

@BulaKG zbliżenie było piękne na tę minę.

0

Gol imienia Stegena?

0

@tomek8756 a na co to komu, jak są elektryki? Relikt braku technologii.

1

@Salchent Gdyby nie Gündoğan, to okno 9/10.

0

@Spacedragon limity są bardziej wyśrubowane, ale czy słyszałeś o innych klubach w La liga skąd odchodzi 3 graczy, a nie mogą zarejestrować jednego? Więc jak wcześniej, to złożenie dwóch czynników, ale imho drugi przeważa.

2

@norbi77 podstawowe pytanie brzmi, czy 30 minut coś zmienia w temperaturze. Zakładając że tak, to odpowiadając natomiast na Twoje, można by się tu kierować rozszerzonym dylematem wagonika. Czy jeżeli wagonik przejedzie 5 osób, sprawiedliwym będzie skierować go na drugi tor, aby nie zabił 5 kolejnych?
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fpreview.redd.it%2Fthe-fairness-problem-v0-0b4b6mxuscab1.png%3Fwidth%3D1080%26crop%3Dsmart%26auto%3Dwebp%26s%3Df62352444b755ec33f3b721c7cf06173ce747d7f
Lub bardziej wprost: no tak tamci mają gorąco, inni też muszą?

0

@partymaker ja to bym się martwił czemu dwóch gości co zajmowali się kasą w tym jeden ewidentnie wałkowymi dźwigniami. Żeby to nie był początek wybijania szamba z kibla.

0

@Kgorecki2500 Mi się już przejadł, ale lepiej to wychodzi, kiedy osoba jest naturalnie "awkward".

0

@tristan87 Z tych co widziałem, to jedno z lepszych, ale ten format się "przejadł w 24h".

2

@macio_944 parafrazując klasyka: jesteś tak kluczowy jak Twój ostatni tydzień.

0

@Blantozaur Tak masz rację w obu przypadkach. Dzięki za sprostowanie odnośnie czerwonego olbrzyma i wcześniejszego wyczerpania się wodoru.

1

@Szklaner To jeszcze 4,5 mld lat. Patrząc jaki postęp ludzkość dokonała choćby w ciągu 2000 lat, to jak dla mnie scenariusz w którym ludzkość wymiera na skutek zużycia wodoru na Słońcu jest nierealny. Albo nastąpi to dużo wcześniej, albo dużo później.

21

Ciekawostka na dziś. W kosmosie nie ma obiektów, które byłby w absolutnym bezruchu. Dlatego też model ruchu Układu Słonecznego (US), który każdemu przyjdzie na myśl w pierwszej kolejności, nieco zniekształca obraz faktycznej trajektorii ruchu na rzecz jego uproszczenia.


Cały układ Słoneczny porusza się między innymi w okół centrum Drogi Mlecznej (DM) ze średnią liniową prędkością około 828000 km/h (230km/s).
Dzięki temu można też odmierzać czas w latach galaktycznych, czyli czasie potrzebnym, aby US wykonał jeden pełny obieg w okół centrum DM, który trwa pomiędzy 225-250 mln lat. Z tej perspektywy Ziemia ma już około 20 lat (galaktycznych) i szacuje się, że zostało jej mniej więcej drugie tyle nim zostanie pochłonięta w wyniku supernowy, gdy Słońce będzie kończyć swój żywot.

2

@Aragorn33 Mi się wydaje, że nie którzy (może nawet większość) przyczepiają się o osiem gwiazdek dla przyczepiania, a największą jednak wtopą było, że chyba podał ten film jakiś polityk i tutaj krytykę rozumiem.

4

Jako iż istnieje poważne podejrzenie, że Berkowicz pomylił foldery z materiałami AV pod swoim ostatnim postem, ktoś na X to skorygował. Teraz jest perfekcja.


5

@Jakchcesz ale 1:1 jest już tuż za rogiem xP

1

@Kidd Jeżeli @Szklaner nie lata do siorki na drugi kontynent, to wysuwa go na czoło w tym wyścigu. Dostępność lepsza.

2

@BulaKG Musiałem 5 razy sprawdzić, czy to nie jakiś fejur xD. Ładnie go zaorali w komentarzach.


11

@kanver_ rozdwojenie jaźni wymyśliliście Wy, użytkownicy.

35

@dafik85 nie, nie masz racji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?