1

Ten japoński libero to jakiś kosmita.

1

@MesQueUnClub96 Grbić zastosował taktyczny master-class.

2

Japonia 2:0, więc dorzucam "Haikyū" na watchlistę. Nie przepadam za takim gatunkiem, ale trudno.

1

@tristan87 Coś się nie zgadza, bo do góry idzie nie tylko metraż sześcienny, ale i opłaty stałe/przesyłowe.

5

Japonia wygrywa, trener noszony na rękach za taktyczną przegraną i robimy złoto. Dobra karuzela xD, a ja jej częścią.

1

@Ojciec5tkidzieci czyli z Twoich wypowiedzi wychodzi, że sekta, którą uważasz za bardziej odklejoną, nie jest bardziej odklejona, tylko bardziej podstępna w przekazie.

Edit. Z takim stwierdzeniem pewnie nawet bym się zgodził, bo ciężko być mniej sprytnym od gaśniczek.

1

@Colon Pod względem czystej melodii świetny, ale sylaby są tak poprzeciągane, że nienaturalnie się tego słucha.

1

@Ojciec5tkidzieci czyli standardowo w jednej frakcji odklejenców zamiatamy pod dywan i "podchodzimy z dystansem", a w innej eksponujemy. Oczywiście zawsze według swojego subiektywnego światopoglądu.

2

@Ojciec5tkidzieci Nie rozumiem jak to, że ktoś kogoś skreśla za przeciwne poglądy jest bardziej odklejone od wiary w tymianek, który leczy raka, śmiercionośną planetę Nibiru czy lewoskrętną witaminę. Uplastycznisz?

1

@tristan87 istnieje przemotywowanie, to czemu nie...

1

@pt9 oby zdążyli przed sesją popołudniową.

0

Oby tylko Bieńkowi nic nie było, bo to duże osłabienie.

0

Co Leon teraz serwuje...

0

Pięknie się to zaczęło, oby tak do końca.

2

@MarFan postawiłeś hipotezę, że brak aktywnego sportu uprawianego przez dzieciaki i siedzenie przed komputerem wpływa na brak sukcesów sportowych. Dostałeś dwa kontrargumenty, które pominąłeś, bo nie umiesz i nie możesz obiektywnie patrząc się do nich odnieść:
1) skoro sukcesy zależą od ilości dzieciaków co uprawiają sport, gdzie są sukcesy dzieciaków lat 90' w piłce nożnej z Polski,
2) dlaczego w krajach Europy Zachodniej, gdzie dzieciaki też siedzą na telefonach są sukcesy.
To ja się wyłączam z dyskusji, bo ona nie ma sensu. Możesz sobie żyć w świecie, że problemem jest siedzenie na kompie, a nie mierność szkolnictwa, selekcji, czy słabe finansowanie.

7

@MarFan W 90' latach dzieciaki były na boisku jak mówisz, wymień sukcesy w piłce nożnej Polskiej kadry od lat 90.

Problemów jest wiele, bo rzadko kiedy czynnik jest jeden, ale komputery czy telefony, to nie jest żaden z nich.

0

@MiloszFCB1899 ten mecz paradoksalnie opłaca się przegrać, a część ze stulejką to ciężko inaczej skomentować niż iks-de.

7

@MarFan ciągle próbuje zrozumieć jak powiązałeś siedzenie przed komputerem i telefonem ze słabym stanem polskiej lekkiej atletyki. To jest jakiś endemiczny problem?

3

Ciekawostka na dziś. Obłok iryzujący.


Samo zjawisko o ile ciekawe, gdyż dla chmur występujące rzadko, nie jest niczym niezwykłym z punktu fizyki i zapewne każdy się już z nim w swoim życiu spotkał. Dochodzi do niego między innymi wtedy, kiedy patrzymy na rozlaną na asfalcie benzynę, czy np. mieniące się różnymi kolorami mydlane bańki.
W strukturach przezroczystych lub półprzezroczystych na skutek różnych właściwości optycznych może dojść do interferencji (wzmocnienia i wygaszania) fal składowych światła białego przez co niektóre składowe są mocniejsze, a niektóre długości fal zostają wygaszone. Ludzkie oko przestaje wtedy odbierać mieszaninę barw jako światło białe.
Zjawisko dla chmur występuje rzadko, gdyż obłok musi być zarówno dostatecznie "cienki", jak i przyjąć kształt soczewki.

6

@Pawlak1992 Z faktu, że większości wpis się nie podoba, nie wynika nic. Może być to wpis bardzo prawdziwy, merytoryczny, który trafi w sedno, a zostanie zminusowany, bo prawda w oczy kole. Tyle.

4

Dawid Myśliwiec w sprawie Imane Khelif wstał i wybrał przemoc. Ciekawe czy Stanowski jako jeden z wymienionych z imienia i nazwiska ustosunkuje się, czy jak zwykle orać to on może jakieś Bollywodzkie mitomanki, a jak przychodzi do dyskusji z kimś z wiedzą, to się weźmie i schowa jak zawsze i będzie udawał, że nie ma tematu.


33

@Pawlak1992 Głupi pomysł dający wodę na młyn kółkom wzajemnej adoracji. Zresztą skąd pomysł, że coś co dostaje 100 plusów, jest mniej głupie od czegoś, co dostaje 100 minusów?

8

Idol La Rambli z pozdrowieniami dla fanów ze świata. 51 lat i ogarnia w internety.
https://x.com/yesithuaung3000/status/1819784939627528319

1

@kulek22 0.01s i by biegły w 9.

1

@BoRoWieC działa.

0

@Culer9002 2-3 dla Słowenii.

0

@KrwawiaceoczyVEB na przestrzeni całego meczu tak szczerze mało co funkcjonuje.

0

@tadzik447 szympansa?

1

Czy jest szansa, że sprawdzi się porzekadło? Jeśli nie wygrywasz 3:0, to przegrywasz 2:3.

0

@Xxxbarca4ever masz rację, że gramy do 3, ale jak notujesz takie sety, to po prostu o medal będzie bardzo trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?