misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld przecież to różne pozycje.
7
@VamosRakieta A gdyby zamienić, dodać i usunąć kilka liter wyszedłby Nico Williams. Ciekawe nie?
2
@Death_voice warto tylko dodać, że nie koniecznie musi determinować to chromosom Y, co podejrzewam dla dużej części osób może być zaskoczeniem i pożywką dla kolejnego siania fejków.
0
@FCBparasiempre można założyć, że określenie pejoratywne osoby azjatyckiej.
0
Takie pytanie. Jak na tym serwisie można skontaktować się z moderacją lub kimś inny odpowiedzialnym za moderowanie treści. Potrzebuje po prostu zadać jedno pytanie w ramach, którego wystarczy mi odpowiedź tak lub nie.
W sekcji kontaktów, jest Redakcja (rozumiem, że to osoby piszące artykuły), kontakt w sprawie reklamy, oraz kontakt do osoby odpowiedzialnej za administrowanie w kwestiach RODO. Nie widzę natomiast kontaktu do jakiegoś ogólnego administratora tej strony.
2
@Gronek
1. Inflacja nie idzie ciągle do góry. Wystarczy sprawdzić dane.
2. Ceny idą do góry, bo na skutek inflacji spada wartość nabywcza pieniądza
3. Powodów inflacji może być tyle, że książkę można o tym napisać.
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 w normalnym chyba zawsze byli dość wysoko.
0
@MesQueUnClub_87 Bzdurny argument pozostanie bzdurnym argumentem. Czy powtórzycie go sto czy milion razy, nic to nie zmieni. Krytyka czyichś doświadczeń jest tak samo ważnym procesem nauki na błędach innych, co eksperiencja.
1
@macio_944 to dlatego, że jak strzelał, to dziwnym zbiegiem okoliczności mur się rozstępował akurat w tym miejscu. Przy jednym zawodniku do tego nie może dojść.
0
@MesQueUnClub_87 bo w działaniach wojskowych poleganie na uczuciach i odczuciach to najgorsze co można zrobić. Przy doradztwie emocji to conajwyżej możesz popełnić zbrodnię w afekcie, a nie dopełnić zemsty, która najlepiej smakuje podana na zimno.
0
Wnioski z dzisiejszego przeglądu La Rambli. O powstaniu albo dobrze albo wcale.
0
@kuz Mówiłem o czasach kampanii wyborczej. Redukcja wypłat, to po prostu zawodnicy w końcu odeszli, bo się kontrakty pokończyły. A jak madryciak Tebas coś chwali, to jestem sceptyczny.
0
@kuz Lepiej późno, niż wcale. To, że Laporta nie wie co robi, było wiadome od czasów kampanii, gdzie wyświewał Fonta przez "Xavi, Xavi, Xavi", a jego największym dokonaniem był billboard. Co mogło pójść nie tak?
5
@arasz1819 a taki był apolityczny.
1
@Popitek12 szybko biegasz do żabki. Jak sobie radzisz na dystansie małpki?
0
@LjakRoberciik Oglądałem jak grały z Brazylijkami, to to nie był mecz. To było obijanie leżącego.
1
@Yamal_Williams Generalnie zwrot: Jestem *cokolwiek*, ale *litania przeciwna do cokolwiek*, to prosty trick erystyczny używany przez najbardziej ograniczone jednostki w społeczeństwie. Nie ma co na to zwracać uwagi. Jest duża szansa, że tacy ludzie uczą się jeszcze trzymać dwa sztućce jednocześnie.
11
Ciekawostka na dziś. Kabura-ya, dosłownie strzała w kształcie rzepy. Rodzaj strzały używanej rytualnie w feudalnej Japonii. Polecam odpalić z głosem.
Do grotu przymocowywano specjalnie wykonaną bulwę z jeleniego poroża, która w trakcie lotu wydaje charakterystyczny gwizd. Była używana w rytuałach Shinto, aby według wierzeń odpędzać złe duchy.
1
@marcin62 wszystko zależy od interpretacji.
3
@Sulimo Nie bardzo to są wersję, bo jeden z nich to The Mist, a drugi The Fog. Chyba ten drugi.
1
@MesQueUnClub96 brzmi jakby celem było wyjście maks...
0
@TheNekro94 To odwrotnie jak w piłce kopanej. Tam nie jesteśmy Mistrzami Europy, Wicemistrzami świata, w lidze narodów też bez medalu, ale za to o wyjście z grupy nie drżymy... po prostu wiemy, że nie wychodzimy ;]
0
@Tomason Piękna zmiana narracji od 100% chłopa do wątpliwości. Coś jeszcze? Wskażesz cytat o tych wątpliwościach i czego dotyczą?
0
Gnębią nas teraz, będą ciężary nawet o punkt coś czuję...
0
@Tomason I jakiego testu nie zdała? Na bycie chłopem, czy na zbyt wysoki poziom testosteronu, którym szprycujà się wszyscy zawodowcy?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14670292#comment-14670947
Edit. Po edycji ładnie się ośmieszyłeś, bo temat o tym, że to chłop, a jak wół wkleiłeś o poziomie testosteronu.
0
@Azi i cyk zgłoszenie za fejk przesłano.
1
Leon się rozkręcił w ataku. Kurek asuje. Takiej siatkówce się kibicuje.
0
@insp1re najtańsze będą kalorie. 25 to nie tak dużo.
1
Szefie nie teraz, maszyna ruszyła.
Edit. Szybko poszło.