1

@Hindus To jeśli nie przez zmiany prawne, to w jaki sposób ktoś Ci coś narzuca? Bo gada, czy sobie manifestuje? Nie ma to żadnej mocy prawnej i możesz to zignorować, więc w czym problem? Niestety nie da się z ignorować tego, że osoby homoseksualne są dyskryminowane na wielu szczeblach państwowych
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_spo%C5%82eczna_os%C3%B3b_LGBT_w_Polsce

Związki nie są zakazane, ale przecież to nie jest meritum dyskusji. Meritum jest w pierwszym poście, dlaczego racjonalnie być "na nie" dla małżeństw jednopłciowych, skoro nic nie tracisz. OP zadał pytanie o logiczną argumentację, nieopartą o subiektywny światopogląd i jak na razie 0 argumentów.

1

@Kapitan hawk 2024 rok, egzorcyzmy, to jest jakieś nieporozumienie...

2

@TheCule Gdzie niby nazwałem nowatorskie formy relacji (notabene niezła to nowość, skoro hokoseksualizm był na długo przed chrześcijaństwem) między ludzkich małżeństwem? Relacja kobieta mężczyzna to też nie jest małżeństwo, ale mogą oni swoją relację sformalizować, właśnie małżeństwem. Innym ta możliwość jest odbierana.

Odniesiesz się też do w sumie ważniejszej części posta o świadomym podjęciu decyzji wejściu w taką relację, do której zwierzę nie jest zdolne, czy uciekniesz?

1

@Radioactive9705 Początki bywają trudne, a potem... jest jeszcze gorzej ;)

2

@Hindus wymień jedno prawo, które zostało uchwalone pod LGBT i Ci coś narzuca lub będzie narzucać. Nie będziesz musiał brać ślubu homo. Śluby hetero nie zostaną też zakazane, więc w czym problem? Są to zmiany, które w zasadzie Ciebie nie dotyczą.

0

@Linghunter88 Nadal nie odpowiedziałeś na sedno, tylko wyminąłeś pytanie. Jak nadobowiązkowe zajęcia Ci przeszkadzają? Nie musisz brać w tych warsztatach udział, abstrahując już od tego, że bajdurzysz co do tego co się tam dzieje, w oparciu o swoje własne uprzedzenia.

0

@Linghunter88 nie wtrącają, bo są zgodne z Twoim światopoglądem.
Natomiast możesz wytłumaczyć jak ostatni piątek października (raz w roku), gdzie są zajęcia dodatkowe i nieobowiązkowe wtrącają się w Twoje życie? SKS-y też Ciebie prześladują?

0

@Linghunter88 darcie mordy, to nie wtrącanie się z butami w czyjeś życie. Takim są przepisy prawne, które realnie mają wpływ na to.

2

@Sulimo jakby zdjęła to nosidełko z wózka, to łatwiej byłoby pchać. Zupełnie bez sensu.

1

@TheCule Bo kot nie rozumie pojęcia małżeństwa i nie może wyrazić świadomej zgody zawarcia takiego związku. Mam nadzieję, że pomogłem.

1

@Linghunter88 Ale katolicy wtrącają swoją moralność w cudze życia, czytaj, LGBT nie może wziąć ślubu bo Twoja religia jemu nie pozwala. LGBT nie zmusza ciebie do brania homoseksualnego ślubu. Czemu Twoja religia narzuca coś komuś innemu niż Tobie?

6

@Hellrider Generalnie jak zwykle nie da się podać argumentu przeciwko, który by się nie opierał na czyimś subiektywnym absolucie moralnym. A jak wiadomo katolicy lubują się w narzucaniu swojego światopoglądu innym.

14

@Popitek12 udało się dostać ten autograf?


13

Władysław Kosiniak-Amisz. Bardziej konserwatywny brat Kosiniaka-Kamysza.


4

@tristan87 Tylko Braun z biletem do Europy wyjechał, a w Rzeszowie już wolta.

0

A więc Ranma 1/2, czyli jedno z anime, które w polskiej telewizji było emitowane mniej więcej wtedy kiedy Dragon Ball, zapewne dostanie remake.


Znając życie należy się nastawić na adaptację oryginalnej mangi z pominiętymi zapychaczami i odswieżonej szacie graficznej. Tak czy inaczej nostalgia mocno, więc pewnie będzie oglądane.

2

@Bykunn To prawda.

1

@NeroTFP1 Dziś już 5 razy czytam na TT o "gó*** trzymającym się okrętu".

3

@paweldunajecfcb Przynajmniej wiadomo, że jak sprzedajesz auto to manetki od kierunkowskazów są nowe.

6

Liść o napędzie atramentowym.


Dzieje się tak ze względu na efekt Marangoniego, czyli zjawisko przypowierzchniowych przepływów masy wywołanych gradientem napięcia powierzchniowego w dwóch różnych cieczach.

0

@Herato Te kalkulacje, to sens życia kibica naszej repki.

0

@Witekk10 też nie mogę. Mam rozum.

2

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało. Nic się nie stało, jeden punkt po karnym, to jest to, co nam pozostało.

0

Przerwa na browar. Teraz wejdziemy w nich na rauszu.

1

@michal26 każda minuta bez straty gola, to dobra gra u Nas xP

0

Austria już pyka Holendrów.

0

Mecz chyba przeniesiono z Dortmundu do jakiegos Delhi.

0

@MesQueUnClub96 To nie wrażenie, to fakty.

0

Czerwony z niebieskim słabo kontrastujące... Potem anegdota co to by było w monochromie, żeby wybrnąć z głupoty. Oj,oj będzie grubo na majku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?