1

1

@NeroTFP1 To JUŻ jest TA gra.

3

@Kidd zaczyna się zawsze od kapusty. Duszę ją 2 dni, a z mięs zawsze daje 5 rodzajów (jeżeli liczyć kiełbasę). Mięso w tym czasie to by się rozpadło.

32

2,5 kg kapusty na bigos nastawione. Tej siły już nie zatrzymacie.

7

@bari_94 Bo jak on grał, to graliśmy wirtuozerię.

0

@bartekvisca biceps i potworna łapa? Triceps to 70% ramienia xD

0

@Bobo25 ale jakie to jest przypier... się? Ciężko wygrać mecz grupowy nie oddając celnego strzału, a na papierze wszystkie drużyny w czerwcu są lepsze od Walii. Nie awansujemy tam też po karnych i jak pokazuje praktyka jakiś mecz trzeba wygrać, aby myśleć o awansie.

0

@Bobo25 ale czy się pomylił? Nie oddaliśmy celnego strzału, awansowaliśmy po karnych. Z grupy nie awansujemy po karnych, jeżeli dla kogoś to jest zaskoczenie.

0

@RoberDzik ale co na TVP pompują to ich.

0

@tbas Yamal klasa, ale co bramkarz grał to kryminał.

0

Wstyd. Hańba. Żenada. Frajerstwo. Kompromitacja. Zapraszamy do kraju.

1

@Deeespacito z której strony?

0

@Trojanek23 my graliśmy finały co turniej.

0

Taras potrzebny od zaraz.

5

Zalewski MVP tej kadry.

1

@macio_944 jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

0

@kanver_ kolosy na drewnianych nogach

0

Polska na linach?

0

Powrót z dalekiej podróży

6

Czy oni specjalnie przyjechali, to ja bym z Panem Dariuszem dyskutował.

0

Co ten Stegen...

0

@Faro ale co jest w tym "lewego"? Każdy hazard tak działa, długofalowo wygrywa tylko organizator.

1

@takisobiektos czepiasz się szczegółów.

1

@CriminalFCB świetny pomysł, musimy tylko zamiast kontraktu wystawić mu kwit na świadczenie usług pro bono.

4

@pioz123 jak na mój gust okrasa mało zesmażona, ale pierogi spoko. Zrobiłbym, ale ciasta mi się nie chce gnieść...

4

@marcin62 weź popatrz na avka, walczysz z chochołem xD

2

@Sulimo nie rozumiem tego. Albo odpadamy dziś, albo po 3 meczach w czerwcu. Bez znaczenia jest ten mecz, bo my nie jesteśmy kandydatem do wyjścia z grupy.

3

@Popitek12 oni też czekają.

1

@barcelonaLM Nie zmienia to faktu, że @DonCarletto ma rację. Powiedzenie o Hiszpanach, że grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze nie wzięło się znikąd. Jako kadra nie byli ścisłą topką do czasu złotego pokolenia.

0

@kondzix2115 bez znaczenia, albo odpadamy teraz, albo 3 mecze i do domu w czerwcu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?