misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cvzx ja wrzucałem, zaraz to odgrzebie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14248169#comment-14248169
1
@NeroTFP1 To JUŻ jest TA gra.
3
@Kidd zaczyna się zawsze od kapusty. Duszę ją 2 dni, a z mięs zawsze daje 5 rodzajów (jeżeli liczyć kiełbasę). Mięso w tym czasie to by się rozpadło.
32
2,5 kg kapusty na bigos nastawione. Tej siły już nie zatrzymacie.
7
@bari_94 Bo jak on grał, to graliśmy wirtuozerię.
0
@bartekvisca biceps i potworna łapa? Triceps to 70% ramienia xD
0
@Bobo25 ale jakie to jest przypier... się? Ciężko wygrać mecz grupowy nie oddając celnego strzału, a na papierze wszystkie drużyny w czerwcu są lepsze od Walii. Nie awansujemy tam też po karnych i jak pokazuje praktyka jakiś mecz trzeba wygrać, aby myśleć o awansie.
0
@Bobo25 ale czy się pomylił? Nie oddaliśmy celnego strzału, awansowaliśmy po karnych. Z grupy nie awansujemy po karnych, jeżeli dla kogoś to jest zaskoczenie.
0
@RoberDzik ale co na TVP pompują to ich.
0
@tbas Yamal klasa, ale co bramkarz grał to kryminał.
0
Wstyd. Hańba. Żenada. Frajerstwo. Kompromitacja. Zapraszamy do kraju.
1
@Deeespacito z której strony?
0
@Trojanek23 my graliśmy finały co turniej.
0
Taras potrzebny od zaraz.
5
Zalewski MVP tej kadry.
1
@macio_944 jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
0
@kanver_ kolosy na drewnianych nogach
0
Polska na linach?
0
Powrót z dalekiej podróży
6
Czy oni specjalnie przyjechali, to ja bym z Panem Dariuszem dyskutował.
0
Co ten Stegen...
0
@Faro ale co jest w tym "lewego"? Każdy hazard tak działa, długofalowo wygrywa tylko organizator.
1
@takisobiektos czepiasz się szczegółów.
1
@CriminalFCB świetny pomysł, musimy tylko zamiast kontraktu wystawić mu kwit na świadczenie usług pro bono.
4
@pioz123 jak na mój gust okrasa mało zesmażona, ale pierogi spoko. Zrobiłbym, ale ciasta mi się nie chce gnieść...
4
@marcin62 weź popatrz na avka, walczysz z chochołem xD
2
@Sulimo nie rozumiem tego. Albo odpadamy dziś, albo po 3 meczach w czerwcu. Bez znaczenia jest ten mecz, bo my nie jesteśmy kandydatem do wyjścia z grupy.
3
@Popitek12 oni też czekają.
1
@barcelonaLM Nie zmienia to faktu, że @DonCarletto ma rację. Powiedzenie o Hiszpanach, że grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze nie wzięło się znikąd. Jako kadra nie byli ścisłą topką do czasu złotego pokolenia.
0
@kondzix2115 bez znaczenia, albo odpadamy teraz, albo 3 mecze i do domu w czerwcu.