0

@LaLigaPD biorąc pod uwagę, że sędziował 1, 3, 5, ... to nie widzę różnicy 21, 23, 25, wydaje, się, że stabilnie wszystko.

0

@Walker koloryzujesz.

0

@Kazragore jak widać dla większości jednak nie w jakimś stopniu, tylko benefity przekraczają koszty, bo by ludzie nie popierali bycia w Unii. Unia dej, ale w zamian figa z makiem.

0

@Kazragore spodziewali, ale blokował to PiS, a ciemnota to kupiła, bo rząd im dobrze zrobił, więc? A co do zielonego ładu, członkostwo w Unii ma swoje benefity i koszty. Według sondażu bankier.pl z 15 lipca 2023 74% popiera członkostwo w Unii, więc? Przynależność do jakiejś struktury demokratycznej, to nie tylko benefity i cherry picking tego co się podoba.

0

@Kazragore czyli z opcji:
- dotować dalej z budżetu państwa
- znieść dotacje w najdotkliwszym okresie
- znieść dotacje w najmniej dotkliwym okresie

Konfederacja proponuje budowę wehikułu czasu i nadpisanie biegu historii?

2

@Kazragore ale to jakby był prawicowy rząd, to by nie było uwolnienia cen i dalej by dopłacał?

8

@PatrychoO Dziwne. Z reguły jak popełniali błędy to w nagrodę wlatywał jakiś finał, albo klasyk do posędziowania.

0

@MateuszGotowka99 czyli jesteś w to, że Xavi mówi grajcie lagę? XD

0

@BulaKG pewnie na śpiąco robiłby Inter, ale to tylko zgaduję.

0

@MateuszGotowka99 czy to ich pomysł, czy umiejętności graczy? Xavi na oślep piłki nie wykopywał, więc raczej im tego nie rekomenduje.

0

@Seledynowy 2 poważne kontuzje kluczowych graczy środka pola, trudny teren, szczerze remis po przebiegu niebyłby zły mimo wszystko wszystko. Co mieliśmy już "zawistowliśmy".

0

In Oriol we trust.

0

Hernandez Hernandez w skrócie H.H. ale że trudno wymówić spółgłoskę bez samogłoski to HaHa. Przypadek?

8

@aspr1me je niom.

8

W internecie słychać jazgot, bo raz dla odmiany
to Real, a nie Barca, został wy... leciało mi z głowy co chciałem napisać.

0

@Adran360 A to, że ma dobre oceny to widzę, tylko to meh to moje prywatne zdanie. Ogólnie już dużo miałem takich przypadków, że coś jest topką dla większości w danym sezonie, a mi nie siada to wcale. AoT czy Tokio Ghoul to dwa przykłady.

1

@Adran360 Chainsaw był spoko, ale nie wiem czy nazwałbym go parodią. SL dropnąlem póki co na drugim odcinku, bo jakoś mnie nie porwało, żeby czekać na każdy odcinek tydzień. Pewnie obejrzę ciągiem po zakończeniu sezonu, jak to mam w zwyczaju z takim tytułami, które są meh.

2

Człowiek się na kilka dni wyłączył z social mediów, a tu wjechał trailer do trzeciego sezonu One Punch Man.

Wszystko wskazuje, że jeszcze w tym roku to wydadzą i w sumie dobrze, bo manga już mocno uciekła. Ilość dotychczas użytego materiału na dwa poprzednie sezony wskazuje, że sezon 3 powinien się zakończyć najbardziej epicką walką do tej pory. Szkoda tylko, że animację wykona J.C.Staff, bo jednak na tle tego co zrobił MADHOUSE w pierwszym sezonie, ten drugi wypada średnio na jeża...

1

@Krzysztof1987 wygląda na robiony.

5

Bayern traci 2 punkty xD Forma C+ jak w Bayernie. Wujowa, acz stabilna.

8

@Mario96w o-o-o-rka

0

@FcPortoFan1999 tylko taka gra słów, nie odpalaj się ;p

0

@Gaz czyli ta sama kadra osobowo wygląda coraz gorzej z każdym kolejnym trenerem? Może jednak trener coś znaczy?

0

@FcPortoFan1999 oni do Poznania? Jak dzień, a noc.

0

I skończyło się rumakowanie Frejburga.

0

@Essos dominują posiadaniem. Xavi out, Tuchel in.

3

@koksik2700 Dokładnie tak sobie wyobrażam działanie gospodarki kiedy tłumaczy to Konfederacja xD

1

@Kgorecki2500 ten dubbing to prowokacja pokroju drwala top burgera. Innej opcji nie widzę.

2

@Jakchcesz a ma Pan dowut?

1

@Mario96w a to nie tak, że to preferencje z wyszukiwań googla? Mi pokazuje klucze do roweru, bo szukałem i ciuchy w vitkacu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?