4

Gra szarpana, zbroja obsrana.

1

Trzeba przerwać transmisję, bo przegramy.

0

@mekston Auba też by strzelił.

1

Pedri z tą "brodą" z wyglądu przypomina Munira. Z gry też...

0

@kynio302 oni tylko zatrzymują zboże tak jak tu:

2

Mam nadzieję, że tu nie przyjdzie. Bo jak to zrobi to prawdopodobnie tak samo szybko wyleci i znowu będzie sezon na straty.

0

Mam nadzieję, że w końcu zrobimy tę w pełni prywatną służbę zdrowia. Wygląda to ciekawie, nie powiem.


0

@escarabajo półtorej flachy. Potem odpadł i nie wie co było dalej.

1

@R-Dinho Naiwny jesteś jeżeli myślisz, że innym partiom też nie chodzi o koryto i własne cele.

0

@bartekvisca ale to pe-es-vi nie przejdzie Dortmundu.

0

Idzie kontra, a komentator emocje jak na grzybach.

0

@jakub1906 dawaj, raz się żyje.

1

W meczu Realu to by nie były problemy, tylko usługa premium.

1

@Hosh a ok nie wiedziałem, że to tak się nazywa :p

1

@Hosh przecież żeby zrobić screen kawałka ekranu wciskasz windows+shift+s @ranger3120 może tyle ci starczy?

0

@FutureFCBarcelona jest i on. Kto zbudował piramidy?

1

@Koni8M To jest taka sama "liberyzacja" jak Giertycha w drugim obozie.

2

Może i @macio_944 nie bierze udziału w proteście rolników, ale postanowił zaorać Czarnka.

3

@VegetaPolska jedyny sens, to ma ostatnie zdanie. Dudek gunwo wie, co Xabi na wpisane w kontrakcie - zwykła mitomania.

0

@VegetaPolska albo fejk, albo Dudek na starość popada w mitomanię.

0

Wytłumaczy mi ktoś racjonalnie, czemu wydajemy pół miliarda na piłkarzy, którzy mają problem wyjść z grupy LM 2x z rzędu i pewnie nie dotrą do pół finału teraz? W lidze na dziurę, puchar na dziurę. Ktoś, coś?

20

@Safrani ale ta konkretna na nim jedzie.

1

@bartekvisca szukasz logiki tam, gdzie jej nie znajdziesz.

0

@HighestInTheRoom wspaniałe wiadomości, że przez dzbaństwo maleje popyt, bo jeśli podaż jest stała, to cena spadnie. Dla normalnych to lepiej, bo taniej kupią. Przypomina mi się 2019/2020 i zalegające piwo Corona na półkach. XD

8

@mkord wtedy to były cojones. Punkt widzenia zmienia się w zależności od sympatii politycznych.

0

@bartekvisca powietrze w oponie? Tej młodzieży to się od dobrobytu w tyłkach przewraca. Ciesz się, że była opona. Za starych dobrych czasów musiałeś najpierw sam zrobić odlew z gumy.

2

@Rewolucja123 a jak się podzielą?

2

@Forsyth nie wiem co to pokazuje, ale tłumacząc na ludzki: połowa Polaków zarabia mniej, niż druga połowa Polaków. Mediana czyli drugi kwartyl, ma to do siebie, że połowa będzie poniżej, a połowa powyżej. Nie ważne odnośnie czego dane przyjmiesz do analizy. Jeśli to jest podcast ekonomiczny, to "dobra" reklama.

4

@GeneralXavi przeciętnie w życiu możesz skorzystać 32 razy z tego life-hacka.

0

@TR3YWAY Będzie invincibles?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?