misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gra szarpana, zbroja obsrana.
1
Trzeba przerwać transmisję, bo przegramy.
0
@mekston Auba też by strzelił.
1
Pedri z tą "brodą" z wyglądu przypomina Munira. Z gry też...
0
@kynio302 oni tylko zatrzymują zboże tak jak tu:
2
Mam nadzieję, że tu nie przyjdzie. Bo jak to zrobi to prawdopodobnie tak samo szybko wyleci i znowu będzie sezon na straty.
0
Mam nadzieję, że w końcu zrobimy tę w pełni prywatną służbę zdrowia. Wygląda to ciekawie, nie powiem.
0
@escarabajo półtorej flachy. Potem odpadł i nie wie co było dalej.
1
@R-Dinho Naiwny jesteś jeżeli myślisz, że innym partiom też nie chodzi o koryto i własne cele.
0
@bartekvisca ale to pe-es-vi nie przejdzie Dortmundu.
0
Idzie kontra, a komentator emocje jak na grzybach.
0
@jakub1906 dawaj, raz się żyje.
1
W meczu Realu to by nie były problemy, tylko usługa premium.
1
@Hosh a ok nie wiedziałem, że to tak się nazywa :p
1
@Hosh przecież żeby zrobić screen kawałka ekranu wciskasz windows+shift+s @ranger3120 może tyle ci starczy?
0
@FutureFCBarcelona jest i on. Kto zbudował piramidy?
1
@Koni8M To jest taka sama "liberyzacja" jak Giertycha w drugim obozie.
2
Może i @macio_944 nie bierze udziału w proteście rolników, ale postanowił zaorać Czarnka.
3
@VegetaPolska jedyny sens, to ma ostatnie zdanie. Dudek gunwo wie, co Xabi na wpisane w kontrakcie - zwykła mitomania.
0
@VegetaPolska albo fejk, albo Dudek na starość popada w mitomanię.
0
Wytłumaczy mi ktoś racjonalnie, czemu wydajemy pół miliarda na piłkarzy, którzy mają problem wyjść z grupy LM 2x z rzędu i pewnie nie dotrą do pół finału teraz? W lidze na dziurę, puchar na dziurę. Ktoś, coś?
20
@Safrani ale ta konkretna na nim jedzie.
1
@bartekvisca szukasz logiki tam, gdzie jej nie znajdziesz.
0
@HighestInTheRoom wspaniałe wiadomości, że przez dzbaństwo maleje popyt, bo jeśli podaż jest stała, to cena spadnie. Dla normalnych to lepiej, bo taniej kupią. Przypomina mi się 2019/2020 i zalegające piwo Corona na półkach. XD
8
@mkord wtedy to były cojones. Punkt widzenia zmienia się w zależności od sympatii politycznych.
0
@bartekvisca powietrze w oponie? Tej młodzieży to się od dobrobytu w tyłkach przewraca. Ciesz się, że była opona. Za starych dobrych czasów musiałeś najpierw sam zrobić odlew z gumy.
2
@Rewolucja123 a jak się podzielą?
2
@Forsyth nie wiem co to pokazuje, ale tłumacząc na ludzki: połowa Polaków zarabia mniej, niż druga połowa Polaków. Mediana czyli drugi kwartyl, ma to do siebie, że połowa będzie poniżej, a połowa powyżej. Nie ważne odnośnie czego dane przyjmiesz do analizy. Jeśli to jest podcast ekonomiczny, to "dobra" reklama.
4
@GeneralXavi przeciętnie w życiu możesz skorzystać 32 razy z tego life-hacka.
0
@TR3YWAY Będzie invincibles?