3

@fart Przewijam te posty od pół godziny i w końcu coś normalnego.

2

@RosjaninBut Pozwolę sobie skomentować ten post, używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą literą alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

5

Obrona jak durszlak, to fakt, ale szczerze, na te blisko już niedługo 30 lat kibicowania, to nie jest jakiś ewenement. Pamiętam, chociażby takie mecze z dominacją posiadania i przegraną: https://static.weszlo.com/cdn-cgi/image/quality=95,format=auto/wp-content/uploads/2017/11/Zrzut-ekranu-2017-11-07-o-07.39.35.png

Ludzie płaczą, ale chyba kibicują maks 5 lat.

0

@pride1899 i już muszą odszczekiwać, szybko poszło.

1

Yamal okradziony z asysty.

0

@michal26 Sensowny apel, ale Cię nie posłuchali wyżej, także tego...

0

@Kozinho. Faktycznie w opór podobnie tu wyszedł.

1

@esem91 Mogę Ci tylko powiedzieć nieprofesjonalnie (bo nie mam żadnej fachowej wiedzy w tym temacie), że widząc to jeszcze przed powtórkami, byłem pewny, że anulują. Mimo wszystko to był 16. metr, a nie blokowanie piłki, która wpadłaby na 100% do bramki i ręka była dość naturalnie ułożona.

1

@Kgorecki2500 Było blisko.

2

Z tego kraju na pierwszą myśl przychodzi tylko dwóch piłkarzy.


6

@MessiForeverTheBest Coś w tym jest, bo z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu.
@Kgorecki2500 kolega "odegrał rolę" kierownika przekonującego pracownika, żeby nie zakładał związku zawodowego, bo przecież jesteśmy "kumplami". Szkoda, że tego nie widać na powyższym wykresie.

1

@MessiForeverTheBest Też tak uważam, ale odpadłem na 7 odcinku, więc nie wypowiem się o reszcie. Ogólnie obok motywu wojskowego, motyw animacji wzorowany na grę mi nie siada. Może to dlatego, że też nie oglądam e-sportu, czy jak ktoś gra w grę.
Nie mniej wydaje się, że zbierał dobre opinie, więc jakichś fanów tam ma. Imho jak komuś podobało się SAO, to też mu się spodoba. Mnie się oba nie podobały (subiektywnie).

2

Trochę osób jakiś czas temu jarało się tu Solo Levelingiem (mnie to jakoś nie wciągnęło), więc podzielę się informacją z TT która kogoś zainteresuje. Zaplanowano film na 2026.
https://x.com/animeupdates__/status/1986034771508515180

3

@draxidox Ewentualnie czynsz musiałby wzrosnąć o tyle, że nikt tego nie wynajmie, a stojąc puste i tak będziesz musiał za to płacić. Nie będziesz więc sobie robił lokaty kapitału z nieruchomości, tylko trzeba będzie je sprzedać. Od 9+ 3% to kpina.

2

@shinthps To samo pomyślałem wczoraj, ale już mi się nie chciało nawet na to reagować. Rozumiem, że każdy ma prawo do krytyki. Z drugiej ktoś, kto uważa się za dorosłą osobę, zaczyna od przekręcenia nazwiska. Patrząc na nick mam jednak zero zdziwienia.

2

Jeden z najlepszych TTS-ów w historii obok H3 i w kwestii dyskusji róbcie, co chcecie, bo nie będę Wam mówił co macie robić.


6

Cudo.


1

Jak dobrze, że nie znam się na piłce i skończyło ię 1:0 w drugą stronę: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16212411

#teczkiNaSamegoSiebie

2

@El Plutoninho I've come to talk with you again.

26

Liverpool tak ciśnie, prowadzi grę, a pewnie koniec końców jakieś 0:1 z dupy wpadnie.

2

Kiedyś to były czasy.


2

@Kgorecki2500 Dziwne, ja odpalam heroski i u mnie wszystko po staremu.

1

@kubix05 Lubię salceson, ale nie tego typu. W galarecie to jest GOAT salcesonów.

4

Albo mamy do czynienia z największym światowym spiskiem, gdzie wyłożyły się branże tytoniowa i alkoholowa, albo z mitomaństwem większym od Jaroszek. Nie ma nic pomiędzy. Jako że robię dziś za podstawkę pod mikrofon, ocenę pozostawię Wam.


5

@Karzel Mówił o tym shorcie:


Że Rymanowski ma tak w temat wywalone, że nawet przez AI wygenerował napisy i ich nie sprawdził. Faktycznie dziennikarstwo najwyższych lotów.

PS To akurat nie był zarzut do profesor, tylko Rymanowskiego. Ona powiedziała ok, abstrahując od tego, że większość metaanaliz tego nie potwierdza.

1

@MessiForeverTheBest Alternatywy mogą być tylko cztery.

1

@MessiForeverTheBest mamy w tej sprawie dwa konsensusy.

2

@FCBparasiempre Miałem do tych informacji zawsze ambiwalentny stosunek. Z jednej strony powinieneś traktować dorosłych ludzi, jak dorosłych ludzi i profesjonalistów. Z drugiej nie sposób przeoczyć, że "amigosi" trochę się pod koniec rozbestwili (rozpuścili) jak przysłowiowy "dziadowski bicz". No mimo wszystko ze szpiegowaniem, to jednak przesada.

18

@michal26 Lubie Ciebie, ale wciskasz @Toretto bzdury. Aksjomat to podstawowe twierdzenie, które przyjmuje się za prawdziwe BEZ DOWODU, stanowiące punkt wyjścia dla dalszych rozumowań w danej teorii, na przykład w matematyce lub logice. Jedynkę trygonometryczną jak najbardziej można udowodnić. Aksjomatem będzie chociażby to, że w geometrii Euklidesowej każde dwa punkty można połączyć odcinkiem.

3

Wszyscy się o coś kłócą, więc jakie są wasze ulubione cytaty książkowe?
U mnie all time to będzie: "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"
A z takich relatywnie nowych, które poznałem: "Do as you wish, but do no harm."


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?