mleczak77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
hanysowo:)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dinio
Kto wg Ciebie powinien dostać ZP za rok 2012?
Na zakończenie poczytaj swoje komentarze i zadaj sobie pytanie kto jest ślepym kibicem jednej ekipy.
0
Dinio
Podlicz staty i okaże się, że Ronaldo ich bije o klasę, jak nie dwie. Messi mimo kontuzji ma więcej goli niż Ribery czy Robben ale nie wiem jak z asystami.
0
Dinio
Strzelec gola w finale LM nie oznacza najlepszego ale za głupi jestem żeby to zrozumieć.
0
Dinio
wystaw RIberiego lub Robbena przeciwko drużynie i zobaczymy czy zdobędą jakiś puchar. Puchary zdobywa drużyna a nie zawodnik.
Po co wyjeżdżasz z jakąs głupotą 100:0.
Sama nagroda jaką jest ZP to zaprzeczenie samo w sobie. Nagroda indywidualne a pod uwagę bierzę się kto jakie troefa drużynowe zdobył.
Wiesz, że Victor Valdez jest mistrzem Świata i Europy? To teraz powiedz mi w ilu meczach w tych turniejach grał w pierwszej jedenastce?
Może ZP damy Boeatengowi bo też zdobył te same trofea co Franck? Czemu nie Neuer, Lahm czy Schweinsteiger? Mieli mniejszy wpływ na sukces Bayernu?
Ribery czy Robben wygrali LM ale indywidualnie odstają od kontuzjowanego Leo a tym bardziej od Ronaldo.
0
Dinio
Indywidualnie Messi był lepszy od Holendra.
0
w tym roku, jesli Ronaldo nie zwolni to ZP jak nic dla Portugalczyka i tu nie będę tego negował w żaden sposób(nie jestem taki jak sant) tylko mi chodzi o deprecjonowanie osiągnięc z poprzednich lat. Na wszystkie ZP Leo zasłużył bo indywidualnie był lepszy od innych(tylko w 2011 Ronaldo dotrzymał mu kroku). Niestety Messi przez kontuzje nie może rywalizować z Ronaldo więc Portugalczyk nie ma konkurenta do zdobycia ZP, wg mnie.
0
nie tylko najwięcej ale pobij wieloletni rekord 86 goli. 91 goli w jednym roku to jest wyczyn, którego nikt nie osiągnął i w tym roku nie osiągnie. Król strzelców LM, król strzeców LL oraz 91 roku w roku(rekord) do tego sporo asyst(nie znam dokładnej liczy). Uważasz, że nie zasłużył? To kto zasłużył w zeszłym roku?
0
oczywiście musiałeś wyjechac z Leo no bo jak by inaczej miał się zachować kibic Realu choć nie wspomniałem o nim. Typowe.
0
Niech bojkotują. Nie są pępkiem świata i nie będą. Nikomu krzywdy nie zrobią tylko kolejny raz wystawią sie na pośmiewisko.
0
ZP powinna mieć konkretne zasady, punktacje itp. Wtedy wybór byłby prosty. Suche statystyki.
Jak ocenić wkład zawodnika w sukcesy drużyny? Czy np; Ribery miał większy wkład w zdobyciu potrójnej korony od Robbena, Neuera czy Lahma? Jak to ocenić obiektywnie? Da się w ogóle bo wg mnie nie da się tego ocenić.
Czy to wina np: Roberta, że obrona dała du*y przy golu Robbena w finale, że dyskwalifikuje go do zdobycia ZP?
Wiele pytań bez odpowiedzi.
0
a jak niektrórzy w komentarzach poważnie, że to montaż, itp:)
0
*takie mecze były, są i będą
0
Ci z samego dołu tabeli potrafią mocno namieszać tym z czołówki. Takie były, są i będą gdzie lider przyjeżdżał do spadkowicza i wracał na tarczy.
0
Jak piłarz Barcy strzelił piątą bramkę i okazywał radość z tego powodu to zrobił się skandal ale Ronaldo może wszystko. Wielki piłkarz ale mały człowiek i żadne charytatywki tego nie zmienią.
0
to oznacza tyle, że po wielu latach i dzięki kontuzji Messiego, Ronaldo wkońcu będzie miał więcej goli strzelonych w roku kalendarzowym i nic więcej. Lecz jeszcze do końca roku trochę meczy zostało więc Leo jeszcze może dogonić a nawet przegonić Twojego bożka.
0
Nie "wy" tylko odnieś się do wypowiedzi N2O.
Messi pobij wieloletni rekord. 91 bramek w roku kalendarzowym to nie jest tylko, to jest AŻ. Ronaldo ma lepsze statystyki i tego nikt nie neguje ale do rekordu to mu jeszcze daleko więc reasumując:
Messi - Puchar Króla, 46 bramek w LL, 91 bramek w roku kalendarzowym
Dalej uważasz, że Messi nie zasłużył na ZP?
Ronaldo może się poszczycić tylko największą ilością goli( co Messi miał rok w rok) oraz król strzelców LM. Drugie miejsce w słabej grupie eliminacyjnej do MŚ i baraże. Zobaczymy jak potoczą się baraże.
W tym roku Ronaldo pracuję na drugą ZP. Messi odpada ze względu na kontuzję.
Ronaldo, Ibra, Ribery. Moim zdaniem takie będzie podium. Kolejność dowolna. Każdy z nich zasłużył na ZP.
0
zgadza się ale nie mów, że nie ma słabych drużyn w LM. Jest za dużo słabych drużyn, które przeszkadzają tylko. Borysów, Kopenhaga, Nikozja czy Cluj. Takie drużyny nie powinny brać udziału w tak elitarnych rozgrywkach. Niestety "elitarne" zostało tylko na papierze. Teraz liczy się kasa i przeciętne widowiska.
Co do Ronaldo to wiesz jak jest. On strzela ogórkom a Messi potęgom, wg fanbojów. Tego nie zmienisz:)
0
rekuel7
jak można odpaść w finale?
0
R10
Po meczu z Hoffenheim Bayern przegrałby z Celtą, Osasuną, Rayo a Milan rozłożyłby ich na łopatki. To tak nie działa.
0
teraz tylko czekać na odpowiedź Sony:)
0
Yanek
Fakt, rekord LM to 14 goli ale Ronaldo ma ich 8 a jeszcze przed nim conajmniej 4 mecze(2 grupa plus 2 1/8 finału) w tym dwa z drugoligowcami europejskimi więc nastrzela tych bramek trochę i może już w 1/8 finału zrówna się z rekordem.
0
OnlyTito
ciężko się nie zgodzić z Tobą. Ten sezon będzie należał do Ronaldo. Gość jest w gazie niesamowitym i na chwilę obecną prezentuję się o wiele lepiej niż Messi ale czy dostanie ZP? Jeśli brać pod uwagę tylko Leo jako jego konkurenta to jak najbardziej ale jest jeszcze kilku innych, którzy w tym roku błyszczą.
Wg mnie Messi odpada w walce do ZP. Ibra, Ribery i Ronaldo. Patrząc na ten rok to ta trójka gra chyba najrówniej.
0
mógłbyś to uzasadnić czy jak zwykle zamilkniesz?
0
pewnie że by pasował. Nie rozumiem tego szamba wylewane na Roberta.
Jak już ktoś napisał wcześniej. Zamiast się cieszyć, że mamy jednego z najlepszych piłkarzy na świecie to ludzie narzekają i narzekają.
Oczywiście nie każdy się wpasuję w drużynę. Popatrzmy na Torresa. Przeszedł do Chelsea i przez 3 lata strzelił mniej bramek niż Messi przez 10 kolejek a w Liverpoolu rządził i dzielił.
0
MESSIah16
tak tylko gdybam sobie:)
ja lubie Roberta i ciekawy jestem jak poradziłby sobie właśnie w Barcelonie.
0
MESSIah16
mając obok siebie Leo i Neymara a za plecami Iniesta i Fabsa to mógłby być najlepszym strzelcem La Liga ale wiadomo gdybać to sobie można:)
0
Jeśli Barca zapewni mu pierwszy skład to wydaję mi się, że nie będzie problemu z transferem Polaka do Barcelony.
0
mathor
gdzie byłeś, jak Twój idol Ronaldo nadał nowe znaczenie nurkowaniu?
Film o nurkowaniu wszystkich z Barcy będzie krótszy niż z samym Ronaldo a dodaj do tego jeszcze Di Maria, Bale, Pepe a będziesz musiał nagrać na BD bo na DVD miejsca zabraknie.
0
miało być N2O.
0
zidaunbpe
NO2 wyraża swoją opinię więc nie dopisuj sobie że wszyscy tak myślą.
Moje zdanie jest takie, że Real wygrał zasłużenie i koniec kropka. Wygrywa ten kto strzeli conajmniej jedną bramkę więcej więc teraz która opinia tyczy się wszystkich kibiców Barcy, NO2 czy moja?