mleczak77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
hanysowo:)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli wczoraj Ronaldo się starał to oglądaliśmy różne mecze:)
0
Za co niby Muller miał dostać żółtą kartkę?
Jakoś niechący pominąłem Twoją wypowiedź:)
0
Ja Cię nie oskarżam o kibicowani komuś innemu bo wiem, żeś całym serduchem za Barcą:)
Z tym wybronieniem to chodzi o to, że w świecie kibica się wybroni bo wiadomo, że FIFA czy UEFA...ahh, szkoda nawet o tym gadać.
Sprawa prosta. Powtórki jak w tenisie.
Lecz co do kartki Pepe, to uważam, że w pełni zasłużył na nią.
Toporu nawet nie wyciągaliśmy:)
0
Nie to samo. Ronaldo wczoraj stał i nic nie robił. Nawet nie biegał. Nie piszę tego złośliwie. Wydaje mi się że jest jakiś problem. Może kolano jednak daje znak o sobie, nie wiem ale Ronaldo wczoraj nie pomagał reprezentacji a jej szkodził.
6
Oglądałeś mecz czy znasz tylko wynik? Dużo nie robił ale się starał, przeciwieństwie to zdobywcy Złotej Piłki.
6
"Sędzia się zesrał i wszystko". Nie zesrał sie sędzia tylko Ty, że tak znienawidzone przez Ciebie Niemcy rozprawili się z Portugalią.
Dobra decyzja sędziego co do kartki dla Pepe, karny sporny ale spokojnie się wybroni(nie to co w meczu Brazylii) a faul na Ederze to również był taki sam faul jak na Fredzie. Wiele razy pisałeś mądrze, zawsze przytaczałeś mocne argumenty ale dzisiaj pojechałeś po bandzie.Akurat o winie sędziego to nie było do Ciebie. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam. Nie miałem zamiaru.
10
Ta polityczna poprawność to już zakrawa na debilizm.
Muller siedział a Pepe podszedł i go z bańki. Lekko? Nie szkodzi. Liczy się zamiar. Gdyby Muller stał to inna sprawa i dwie żółte byłby ale Muller siedział. Następny co ogląda mecze na livescore.
Karny na Ederze taki sam jak na Goetzem i Fredzie.
Jakim trzeba być kretynem, żeby wszędzie szukać winy sędziego? Sędzie trzymał za nogi Ronaldo i reszte Portugalczyków, że nie biegali?
SS-man? Masz smutne życie.
1
i co w związku z tym?
0
W Rosji nie jest tak źle. Trzeba szykować forme na Katar:)
2
Jedyna i najprawdziwsza odpowiedź konesera:)
Hejtujesz Leo - znawca i koneser
Bronisz Leo - zaślepiony fanatyk, fanboj itp.
Typowe.
0
Na który finał?
2
Czekaj, zaraz Ci pokażą urywki z YT jak Leo biegał po całym boisku. Wiesz, taką kompilacje 3-5min i będą przystawać przy swoim jaki to Messi kiedyś był biegacz i w ogóle:)
Faktem jest to, że nie wraca po stratach a kiedyś zdarzało mu się ale bez przesady. Gra 11 gości a i tak zawsze winny jest Leo ale to już standard u "koneserów futbolu":)
0
Urugwaj własnie przegrał z ogórasem.
Już dawno mineły czasy Haiti czy innych egzotyków, którym każdy strzelał po 5-6 bramek.
Nawet Honduras dostał tylko 3 bramki od, bądź co bądź, topowej reprezentacji europejskiej. Taki Iran może mocno napsuć krwi Argentynie. To są drużyny, które nie mają nic do stracenia a z takimi się gra bardzo ciężko.
Po pierwszym meczu nie będę wskazywał finalistów MŚ bo historia pokazała nie jedno i można się ostro przejechać:)
0
za co nienawidzisz Niemców?
0
Spokojnie to nich można dopisać Zico ale co ja tam wiem, czytelnik aka oglądam mecze na livescore wie lepiej i Leo nigdy nie będzie legendą piłki nożnej. Będzie nim zapewne Bosacki, który ma tyle samo bramek strzelonych na MŚ(na dzień dzisiejszy) co Leo:)
3
Klauzula:)
2
"Nie chciało mi się wczoraj oglądać meczu" i " postawa Casillasa, ... to była porażka..." i jeszcze sobie "jaja liże". Jak możesz oceniać gracza nie oglądając meczu?
5
Właśnie, wszyscy narzekają na Ramosa, Pique czy na Ikera ale jakoś nie słychać o Silvie, który co miał to marnował. O beznajdziejnym Coscie czy bezproduktywnym Azpilicuecie, nie wspominając już o Busquetsie.
Fakt jest taki, że wszyscy zagrali słabo ale wyróżniającymi się graczami byli Xavi i Iniesta i próba zwalenia na nich winy przez kibiców Realu to już frustracja poziom insane:)
0
Masz czas żeby podczas meczu czatować? Kibice 21 wieku.
0
To Ty zacząłeś od jazdy po graczach Barcy ale tego się można było spodziewać.
0
Dwóch kibiców Realu jako Ci najbardziej obiektywni. Tutejszy standard.
0
Słaba prowokacja:)
0
Czy Real zasługuję dowiemy się po 38 kolejce i po dwóch finałach. Narazie to zasługują na to co inne kluby.
Real wkońcu zaczął grać i jedzie jak walec i po prawie 12 latach posuchy mają ekipa, która jest w stanie wygrać LM. Carlo ładnie składa zbieranine do kupy i robi drużyne. Nie to co Mourinho.
0
Barca wygrała na Camp Nou.
0
Nie spełnił oczekiwań ale kogo? Twoich?
Luis Enrique i jego przygoda z Romą. Takiego chcesz trenera? Bo grał w Barcelonie?
De Boer? Nie będzie miał poważania w szatni. Jak już to musi być stary wyjadacz, który jak tupnie to wszyscy kląkają. Z jednym zgodzę się z @Scaver a mianowice Marcelo Bielsa.
0
A jaką gwarancje solidności daje Mangala?
0
W sumie nie moja broszka komu kibicujesz:)
Również pozdrawiam.
0
dlatego z pełną świadomością napisałem "przy okazji" :)
Jakby chcieli to by nie musieli skarbówce płacić ani grosza ale wydaję mi się, że boją się o większe przekręty dlatego tak ochoczo współpracują.
Miałem podobnie w firmie gdzie pracuje ale to już inna bajka:)
0
o czym to świadczy? Że potrafisz wykonać czynność "kopiuj-wklej"? Mój 4-letni syn też potrafi używać CTRL C i CTRL V.
0
Miotasz się jak szatan:)
Przecież to nic złego bycie kibicem Realu a udzielanie się na stronie Barcy. Bądź męzczyzną.