1

@KamQiX
Alkoholizm to wybór.

0

@Borneo
Wiem o czym mówię. Właśnie powiedziałeś, jaką jest ukraina. Prócz ambicji imperialnych.
Ukraina to rak europy.
Tak samo przeżyłeś komunę jak holownia jest bezpartyjny.

0

@Borneo
Lepiej mieć Ruska za sąsiada niż ukraińca

1

@Comentateiro
Włączyli internet w psychiatryku?

1

@mmaciass
Mniej niż 6gb ram nie ma sensu. Nawet dla babci. Szybko zacznie mulić. Miałem wcześniej 4gb ram i nawet jakk nowy był mega irytujący. Zmieniłem na Lenovo Tab plus i smiga, no ale to nie ten budżet.

0

@Kapitan hawk
Seria na którą mogę wpłacać 1.5% podatku.

0

@arasz1819
Przecież POwcy jechali po Adamowiczu.

1

@Safrani
Podatek katastrofalny.

0

@SzczenaWojtula
Taki sam na Ali kosztuje 150zl mniej. Nie kupuj noname'ow na allegro bo to sa te same co z ali ale duzo droższe. Mam podobny za 180zl i działa elegancko.

0

@tbas
Na nikogo. Oddam nieważny głos.

19

@Comentateiro
Dobry trolling ;)

0

@Aragorn33
Miala to wiem ale nikt z nas nie wie co tam było napisane.

0

@JordiAlbion
Uj nie choroba. Tak jak pijacy. Nie dbają o siebie a potem wielki płacz. Też byłem otyły. Przy wzroście 173cm ważyłem 125kg. Wziąłem się za siebie i od 15 lat nie przekraczam 95kg. Zajęło mi to 5 miesięcy.

2

@Aragorn33
Tam nie żadnej kartki. Każdy takie coś może napisać.
Po drugie, jak sie przejezyczysz to poprawiasz się od razu. Z całym szacunkiem ale powiedziała to co myśli.

5

@MesQueUnClub96
No kur..ten gość nadaje się do niczego.

1

Komentarz usunięty

0

@ShawnC
Gdzie wywyższam zawód kierowcy? Gdzie każe im dziękować? Górnik, pielęgniarka, kierowca i wiele innych zawodów jest ważne. Ale zawsze bagatelizuje sie prace kierowców, śmieje się z nich a górników na piedestał i jeszcze brakuje, żeby się do nich modlić.
A kompleksy to właśnie leczą górnicy. Największe roszczeniowe nieroby.

0

@ShawnC
No to tak z ciekawości zapytam. Jeśli nie będzie kierowców, to jak towar znajdzie się w sklepie? Każdy zawod jest ważny ale tylko ryli wynieśli pod niebiosa.

0

@gumaz
Napalili się na dodatki, wczesna emeryturę.
Bez powyższych, na grubie nikt by nie pracował.

0

@Bykunn
Te 0.1% opierają się na nauce araszowizmu czy maciowizmu?

0

@Kozinho.
Do kraju middle class chyba. Ona sama nie wie kim i skąd jest.

1

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys
I dobrze.

0

@maroon
Jak zawsze na budowie. Opierdalają się jak grubiorze. Zamiast zrobić coś w tydzień, oni robią w 2 miesiące.

0

@barcanawieki
Przyjemny serial. Bardzo dobrze zagrana postać Olivera. No i panna Smoak;)
Tak jak wyżej napisane, standardowo zjazd w jakości ale mimo wszystko polecam.

0

@Astad
Chronologicznie

2

@barcanawieki
Chory człowiek.

1

@Kgorecki2500
A tam nie dobrze. Piękna mapa ;)

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?