mleczak77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
hanysowo:)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX
Alkoholizm to wybór.
0
@Borneo
Wiem o czym mówię. Właśnie powiedziałeś, jaką jest ukraina. Prócz ambicji imperialnych.
Ukraina to rak europy.
Tak samo przeżyłeś komunę jak holownia jest bezpartyjny.
0
@Borneo
Lepiej mieć Ruska za sąsiada niż ukraińca
1
@Comentateiro
Włączyli internet w psychiatryku?
1
@mmaciass
Mniej niż 6gb ram nie ma sensu. Nawet dla babci. Szybko zacznie mulić. Miałem wcześniej 4gb ram i nawet jakk nowy był mega irytujący. Zmieniłem na Lenovo Tab plus i smiga, no ale to nie ten budżet.
0
@Kapitan hawk
Seria na którą mogę wpłacać 1.5% podatku.
0
@arasz1819
Przecież POwcy jechali po Adamowiczu.
1
@Safrani
Podatek katastrofalny.
0
@SzczenaWojtula
Taki sam na Ali kosztuje 150zl mniej. Nie kupuj noname'ow na allegro bo to sa te same co z ali ale duzo droższe. Mam podobny za 180zl i działa elegancko.
0
@tbas
Na nikogo. Oddam nieważny głos.
19
@Comentateiro
Dobry trolling ;)
0
@Aragorn33
Miala to wiem ale nikt z nas nie wie co tam było napisane.
0
@JordiAlbion
Uj nie choroba. Tak jak pijacy. Nie dbają o siebie a potem wielki płacz. Też byłem otyły. Przy wzroście 173cm ważyłem 125kg. Wziąłem się za siebie i od 15 lat nie przekraczam 95kg. Zajęło mi to 5 miesięcy.
2
@Aragorn33
Tam nie żadnej kartki. Każdy takie coś może napisać.
Po drugie, jak sie przejezyczysz to poprawiasz się od razu. Z całym szacunkiem ale powiedziała to co myśli.
5
@MesQueUnClub96
No kur..ten gość nadaje się do niczego.
1
Komentarz usunięty
0
@ShawnC
Gdzie wywyższam zawód kierowcy? Gdzie każe im dziękować? Górnik, pielęgniarka, kierowca i wiele innych zawodów jest ważne. Ale zawsze bagatelizuje sie prace kierowców, śmieje się z nich a górników na piedestał i jeszcze brakuje, żeby się do nich modlić.
A kompleksy to właśnie leczą górnicy. Największe roszczeniowe nieroby.
0
@ShawnC
No to tak z ciekawości zapytam. Jeśli nie będzie kierowców, to jak towar znajdzie się w sklepie? Każdy zawod jest ważny ale tylko ryli wynieśli pod niebiosa.
0
@gumaz
Napalili się na dodatki, wczesna emeryturę.
Bez powyższych, na grubie nikt by nie pracował.
0
@Bykunn
Te 0.1% opierają się na nauce araszowizmu czy maciowizmu?
0
@Kozinho.
Do kraju middle class chyba. Ona sama nie wie kim i skąd jest.
1
Komentarz usunięty
1
@BorzyKrzys
I dobrze.
0
@maroon
Jak zawsze na budowie. Opierdalają się jak grubiorze. Zamiast zrobić coś w tydzień, oni robią w 2 miesiące.
0
@barcanawieki
Przyjemny serial. Bardzo dobrze zagrana postać Olivera. No i panna Smoak;)
Tak jak wyżej napisane, standardowo zjazd w jakości ale mimo wszystko polecam.
0
@Astad
Chronologicznie
2
@barcanawieki
Chory człowiek.
1
@Kgorecki2500
A tam nie dobrze. Piękna mapa ;)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
5
Komentarz usunięty