0

@arasz1819
Ale co ma do rzeczy ukraina? Ja wiem, że jesteś fanatykiem wszystkiego co niemieckie a przede wszystkim wszystkiego co antypolskie ale współpraca Niemiec z Rosją trwa od lat. Dopóki Niemcy z Rosją to najlepsi kumple, dopóty będziemy w niebezpieczeństwie.

0

@Who_you_mam
Niemcy idą ramię w ramię z Putinem od lat i część użytkowników tej strony jeszcze to pochwala.

0

@PieN
Nie działa.

0

Fajnie jakby zarząd dał 100 mln.
Może wtedy cena Falcao wzrosłaby do 101mln?:)

2

Masz chłopie powodzenie wśród frustratów:) Rispekt:)

0

Nic to nie pomoże. Kibice Realu od lat są niedowartościowani jak Adrianek.

0

...bo to nie Suarez został ukarany tylko reprezentacja i klub. Co to dla niego 100tyś franków? 10mln funtów i wtedy się gość opamięta a tak? Klub traci i reprezentacja więc kogo tak naprawdę ukarała FIFA?

0

To co robił Howard to klasa kosmiczna.

0

Algeria gra od 1 do ostatniej minuty a nasi grają od 1 do 20 przy dobrych warunkach pogodowych a w Brazylii wytrzymaliby do maks 10min i po meczu. Wyniki 5-0 Polska zbierała by w każdym meczu.

1

Argentyna nie ma trenera od 1990r.

0

Masz racja ale gdyby to była 70-80min to wtedy nie mam wątpliwości co do sędziego ale to była 21min. Niestety widocznie Bośnia to drugoligowy średniak, który nie potrafi przez 70min strzelić bramki średniakom z Nigerii. W takim razie nie zasługuję na dalszą gre. Widziałeś wczoraj Ghane? To jest chęć, zaangażowanie i kiedy już nie mieli czym oddychać to włączali rezerwy mocy i o mało co nie pokonaliby faworytów.
Podobała mi się Bośnia w meczu z Argentyną. Z Nigerią już nie.

0

No nic. Widzę Ty też ja ściana.
Pooglądaj mecz i potem powiedz o zaangażowaniu.
Bez odbioru.

0

Mieli 70min na coś. Nie udało się. Już tak nie narzekajcie na sędziów. Morale?
Najłatwiej zwalać na sędziów, przy tym nie robiąc nic co mogło by pomóc w wygraniu meczu.
Sędzia pomół Nigerii strzelić gola czy jak? Może nieporadność amatorów z Bośni jest przyczyną porażki.

To samo w meczu z Iranem. Sędzia wypaczył wynik bo nie podyktował wątpliwego karniaka? Jakie wypaczył.
Widać Mourihno odcisnął piętno na wielu. Przykre.

0

Sędzia nic nie zabrał. Mieli ponad 70min na strzelenie gola i zamiast trafić to stracili. Sędzia im spętał nogi po 21min czy jak?

1

Hiszpania się ślizgała w 2010 a szczególnie w 2012.

0

Ja jestem zaślepiony a Ty jesteś koneser. Typowe.Messi zagrał fatalnie? Sam grał? Ty najpierw poćwicz oglądanie a następnie zwracaj uwagę innym.Di Maria grał ambitnie?:) Człowieku, naucz się pojęć. Od dłuższego czasu wszystko co źle to Messi. Jesteś anty-Messi i nie zaprzeczaj.

1

kamil1992r właśnie odpowiedział. Typowe:)

0

Sojerr napisał mi kiedyś, że Leo trzeba oceniać miarą Messiego:)
Więc przyzwycził fanbojów i dzieciaczków to fantastyki a teraz kiedy mu nie idzie to sam widzisz co się dzieje:)

1

Szczególnie Gago. Di Maria leci pod pole karne a on macha na 40m żeby mu podać. Trener jest dupa i tyle.

1

Sprzedać, powiesić, batorga.

0

Oczywiście Niemcy postawili AirBusa a Portugalia miała 80% posiadania piłki, 20 strzałów w bramkę i kontrolowali mecz.

0

Pyrzo_antyMessi tak już ma.
To jest koneser futbolu. Nie ma znaczenia, że drużyna składa się z 11 graczy ba boisku plus rezerwy oraz najważniejszy czyli trener. Messi jest winny wszystkich porażek.

1

Jaka kadra tacy komentatorzy.

0

Kwestia kilku godzin.

0

Akurat od obrażania się w La Liga jest inny piłkarz ale wiadomo, że koneserzy futbolu wiedzą lepiej.

0

Tylko zapomnieli dopisać, że to "ich" zawodnik starał się wymusić karniaka.

0

Poważnie? Ja myślałem, że tiki taka to antyfutbol.

0

Plus stadion do tego:)

7

Wczoraj pokazał kto jest od strzelania goli.

0

1;4. Chile to nie ta klasa co Oranje ale dadzą rade:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?