mleczak77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
hanysowo:)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz przyszedł czas dla Pinto. Ma swoje 6 tygodni. Mam nadzieje, że pokaże się z najlepszej strony.
0
Kozinho.
dlatego internet jest taki fajowy:)
ale z tym Guinessem to poważnie:) Wybranych z tej strony zapraszam na wyborne piwko lub whiskey:)
Adres spotkania podam po zdobyciu piątej z rzędu ZP dla Leo:)
0
Whatis
eee tam, na biednego nie trafiło ale może być problem z domkami w Monaco bo wiem, że ciężko kupić:P
0
Whatis
jeśli Messi zdobędzie ZP to stawiam wybranym na tym portalu po 4-paku Guinessa. Każdy obecny tu madridista dostanie 4,5 litrowego Jack Danielsa a cała redakcja dostanie po Aventadorze i po domku w Monaco.
0
Kto wg Ciebie powinien dostać ZP w 2010 i 2012?
0
Jeśli chodzi o baraże to pełna zgoda. Portugalia miała bardzo słabą grupę a mimo to, nie potrafili bezpośrednio awansować ale to nie zmienia faktu, że w Realu od początku roku robi co może, żeby Real nie skończył ligi na 5 czy dalszym miejscu.
Ronaldo słabo zagrał w Dortmundzie jak i cały zespół ale wygodniej jest mówić jak portowiec czy inni hejterzy, ża jak drużyna przegrywa do Ronaldo słaby itp a jak wygrywa to zespół gra itd.
0
Pawlak
na prostej. Statystyki przemawiają za Ronaldo i czy chcesz czy nie, jako napsatnik jest rozliczany z goli a tych ma najwięcej. ZP to nagroda indywidualna więc jak stwierdzić czy Ribery miał większy wkład od Robbena czy Lahma? Bramkarz nie wybronił nic, że nie jest brany pod uwagę?
Ciężko jest jednoznacznie wytypować najlepszego zawodnika z Bayernu bo w zasadzie wszyscy mieli ogromny wpływ na wyniki. Na tym to polega. Tak jak Messi w 2010 indywidualnie był najlepszy tak i teraz, mimo potrójnej korony Bayernu(nie Ribery'ego), Cristiano zasługuję na ZP.
Oczywiście każdy wybiera wg swoich "widzi-mi-się". Dziwny wybór Silvy oraz całkowicie bezsensowny wybór del Bosque. Jak tak dalej pójdzie to nie zdziwię się, jak ZP zgarnie Leo.
0
Indywidualnie Ronaldo w tym roku nie ma sobie równych i dlatego ZP powinna być przyznana właśnie dla Cristiano.
Inny wynik będzie niespodzianką.
0
Czy to nie dzisiaj gra reprezentacja Gibraltaru przeciwko Słowacji?
0
Nie zawiodą Cię i odpadną.
0
on najpierw mówi a potem i tak nie myśli. O to mu chodzi. Nie ważne jak i nie ważne kto, bylo o nim było głośno. Ot taki tani celebryta z Hollywood albo przęcietny mieszkaniec Stanów według Aladeen'a:)
0
Don
z portowcem nie ma co dyskutować. Typowy hejter Barcy i przede wszystkim Leo. Jak Argentyna wygrywa to mówi, że zespól gra a jak przegrywają to wina Leo. Tego już nie wyleczysz. To zostaje do końca życia. szkoda czasu na dyskusje.
0
Don
a co ma powiedzieć kibić Ronaldo i przy okazji Realu? Gość jest sfrustrowany a redakcja tej strony jeszcze wyświetla jego felieton.
0
polsat sport to przecież odpowiednik RealMadridTV i nic więcej. Nie dośc że nie mają komentatorów to jeszcze jakość ich transmisji budzi lęk i niepokój.
0
Pucio
Ból dupy miałbym wtedy jakbym był fanbojem Leo, takim jak Ty i whatis jesteście fanbojami Ronaldo.
Mi Leo zwisa i powiewa. Nie moja rodzina ale Leo na boisku nie zachowuje się jak burak i panienka, co Ronaldo pokazuje w każdym meczu. We wczorajszym również.
0
Rayek
jeśli Ronaldo nie należy do tych często nurkujących to albo młody jesteś albo nie oglądasz meczy.
whatis
tak to sobie tłumacz:)
0
można było?
dalej taki jest. Jeszcze do tego dodaj zadufany z wygórowanym ego dzieciak, który uważa że wszystko mu się należy. Wczoraj pokazał na boisku swoje prawdziwe oblicze. Mistrz "nurkowonia" poucza żeby nie aktorzyć. Żałosny człowiek.
Jeszcze się focha, że nie pojedzie na gale FIFA a dorośli i, wydawało by się, inteligentni ludzie mu przyklaskują.
0
http://www.youtube.com/user/Videosport
0
"mocno bym się uśmiał" a "będę się bardzo cieszył" to dość duża różnica. Niestety nie znam hiszpańskiego więc nie jestem w stanie tego zweryfikować dlatego się pytam, które tłumaczenie jest prawidłowe?
0
PitbullFeatMessi
": ograniczone w czasie prawa właściciela rozwiązania technicznego do wyłącznego korzystania z wynalazku bądź wynalazków będących przedmiotem patentu w celach zawodowych lub zarobkowych na terenie państwa, które decyzją administracyjną patentu udzieliło, pod warunkiem wniesienia opłat za co najmniej pierwszy okres ochrony od daty zgłoszenia."
to jest patent.
0
"Czy Leo ma szansę na Złotą Piłkę?
Leo nie można nigdy wykluczyć. To jest wybór, w którym głosuje wiele osób. On zdobył już cztery Złote Piłki i zdobył sobie uznanie na całym świecie. Jeśli wygra będę się bardzo cieszył."
Tak jest przetłumaczone na dumakataloni.pl. Kto nie zna hiszpańskiego? Wy czy Oni?
0
Pitbull
Przeczytaj o tym słowie a nie wymyślaj.
0
PitbullFeatMessi
poczytaj o znaczeniu słowa "patent" a potem się udzielaj.
0
azali
oj, frustracje czas zacząć.
3,2,1 start. Pokaż na co Cię stać:)
0
Francesc4Fabregas
Miki pisałby o Reusie i BVB.
0
Chodzi o tego trenera, która żyje w swoim świecie bez trenerów? Tam gdzie nazwał sie The Special One? O niego chodzi?
0
Pucio
Messi nie daje powodów aby się z niego śmiać. Przeciwnie zachowuje się Twój bożek.
0
chciałbyś:) lecz ZP dostanie Ronaldo i zmieni się znaczenie tej nagrody dla was:)
0
fish
Sprawiedliwie byłoby zrobić ZP dla piłkarzy na danej pozycji. Inaczej nigdy nie będzie sprawiedliwość. Dlaczego wszyscy krzyczą o Riberym czy CR7 a zapominają o Robbenie czy Neuerze? Nie wspominając o Lahmie.
Lewandowski też mocno pojechał w LM.
0
ktoś tu wylał swoje żale, że jego bożek z Portugalii indywidualnie jest zawsze za Leo. Dlaczego wstawiacie felieton jakieś frustrata? Duża Wam zapłacił? Proponuję od dzisiaj wstawiać debilizmy el jarka. Na jedno wyjdzie tylko przynajmniej el jarek nie będzei udawał obiektywnego i pojedzie z grubej rury.