0

jeszcze nie tak dawno zarzekałeś się, że jesteś kibicem Barcy a tu nagle taka zmiana:)

0

Nie wmawiał mi czegoś, czego nie powiedziałem.Nie mówi mi o dorosłości jeśli sam udajesz kibica Barcy i zachowujesz się jak dziecko.

0

Nie denerwuj się i czytaj ze zrozumiem:)
Były dwa wywiady z Perezem. Jeden był o Pique i Bankia. W nim Perez zaprzeczył, że brali kredyt z banku i zapłacili z własnych środków. W drugim mówi o odsetkach. Jeśli płaci odsetki Tottenhamowi to dlaczego nie podał tego do oficjalnie wiadomości?
Na koniec powiem Ci, że odsetki się wlicza to kosztu transferu więc mimo wszytko okazuję się, że Bale kosztował więcej niż 91mln.

0

Czyli uważasz Pereza za głupka. Tobie to pasuję bo Twój klub jest czysty ale weź pod uwagę to, że prezes klubu mówi o dwóch różnych kwotach, następnie wchodzi niby komisja i niczego nie znajdują. Albo komisja przyjechała na kawę do Pereza albo nie tak wnikliwe podeszli do sprawy.

0

No to powiedz ja kto jest. Perez raz mówi, że zapłacili z własnej kasy i nie korzystali z Bankii by w następnym wywiadze powiedzieć, że jeśli wliczyć odsetki to wyjdzie ponad 100mln. Dlatego ja się pytam czy Perez sam sobie dolicza odsetki? Czy rzekomo badanie to był pic na wodę.

0

ciesz się, że w "Twoim" klubie narazie wszystko dobrze.

0

Nie kłam. Żadna komisja nie badała transferu Bale.

0

Kwota Bale'a nie jest taka oczywista jeśli czytałeś na wywiady Pereza:)
Dwa te same pytanie, dwie różne odpowiedzi. Następnie w Anglii również figuruje troszką inna kwota niż ta podana przez Real Madryt. Dla mnie niech Ney kosztuje 200mln a Bale 199mln. Nie moja kasa, nie mój problem za to widowisko piłarskie jest co raz lepsze:)

0

Że się wtrące. Nie można do samego transferu dodawać kwot z dodatkowych umów, jak w przypadku Barcy o scouting, czy zaklepania sobie trzech piłkarzy itd.
Więc sam transfer wyniósł 57mln a reszta to kwoty z dodatkowych umów, które Barca "przy okazji" podpisała:)

0

Zdecydowanie lepszym widowiskiem będzie Real vs Barca w finale niż Barca z Atletico.
Piszę tak ponieważ nie dopuszczam do siebie myśli, żeby Barca odpadła z RSSS.

0

Szkoda, że takie coś w Hiszpanii uchodzi płazem. Nie rozumiem, dlaczego nikt nie zgłasza takich zagrań a przede wszystkim nie bierze się pod uwagę powtórek, np tak jak w Anglii.
Za takie zagranie min 5 meczy kary plus brak wypłaty ze nierozegrane mecze i momentalnie piłkarz wie na czym stoi.

0

to że Twój idol z Portugalii ogłasza się całym Realem i Portugalią, nie znaczy że wszyscy tacy są.

0

max
czytałeś wywiad z Perez i o niesławych "odsetkach"?
Oficjalnie Barca podałą 57mln a teraz Madryckie szczyny doszukują się drugiego dna. Perez w dwóch wywiadach mówił o tym samym co innego i jakość pismaki nie rozpisują się o tym. Dziwne, czyż nie?

0

ja się z Tobą nie zgodzę bo już było wiele artykułów o Realu i również wielu kibiców Barcy(z tej strony) pisało o wiarygodności takich artykułów, często wyśmiewając się z autora i pisali o tym, że to bzdury.
Ty, jako kibic Realu zawsze będzie widział po swojemu. No i standardowo wszystkich oceniłeś a siebie uznałeś za wszechwiedzącego.

0

po boisku biega 11 Rosselów plus ławka rezerwowa Rosselów. Następnie na trybunach zasiada ponad 90tyś Rosselów i w zarządzie są sami Rosselowie.

0

maxi
pokaż te komentarze pod artykułem z El Mundo o Realu i to, że piszą o wiarygodności na miarę FranceFootball.

0

Weniu5
po pierwsze nie Barca tylko ludzie odpowiedzialni za transfer.
po drugie to nie ma nic wspólnego z zaślepieniem.
po trzecie jeśli nie wierzysz, to po co piszesz, ze klub jest żałosny?
Żałosny, jak się okazało, jesteś Ty. Po Twoim drugim komentarzu nie ma już co do tego wątpliwości.

0

Może faktycznie masz racja. Mogłem coś innego napisać ale nie masz pojęcia, jak mnie drażnią takie wpisy o "gdybaniu". Oskarząją wszystkich dookoła ale jak coś okazuję się nieprawdą to ich nie ma. Nie przyjdą przeprosić czy zwrócić honor tylko siedzą takie przyszczate bachory, co w przerwie grania w "majnkrafta" wejdą na jakąs stronkę i zachowują się właśnie jak Weniu5.

Jeśli uraziłem Cię Weniu5 to przepraszam. Nie było w mojej intencji obrażanie Twojej rodziny, tylko pokazanie Ci, że łatwo jest kogoś o coś oskarżyć nie mając o tym kimś bladego pojęcia.
Pozdrawiam.

0

El Mundo to dziennik z Madrytu.

0

widzę, że dalej nie rozumiesz.

0

Najpierw dowiedz się, co znaczy "Més que un club" a potem sie udzielaj.

0

Brie
Multikontowcu, to że nie zrozumiałeś, to nie moja wina. Jeśli czegoś nie rozumiesz, to zapytaj się. Po wytłumaczeniu zmieni się Twój pogląd na różne rzeczy,.

0

0

sant
za oceanem 6 letnie dziecko ma w papierach nasrane bo pocałował w rękę 5 letnią koleżankę a potem jeszcze cmoknął ją w policzek.
Akurat to co mówią za oceanem to jest gówno warte. Zobacz, traktują nas jak trędowatych ale wystarczy jedno przemówienie jacy to Polacy wspaniali i już wszyscy "I love USA".

Co do sprzedania się to ja nie widzę nic dziwnego w tym. Teraz tylko kasa się liczy. Oczywiście ważne są wartości ale "wartość" to nie waluta, niestety. Za wszystko się płaci więc skądś trzeba te pięniądze brać. Nazwa?
Etihad, Emirat. Teraz nikt już nie mówi o tym. Jest stadion, klub gra i tyle.

0

Mnie ciekawi, dlaczego nie znoszone Neymara na noszach a zawodnika Getafe już tak?
Zaskoczyła mnie ta sytuacja. Zawodnik nie może sam się poruszać a noszy jak nie było tak nie ma. Chyba że lekarze Barcy dali znać że nie trzeba ale nie widziałem żadnego gestu w stronę ławki.

0

Al_FCB
napisz do destro, on wie z tym zrobić:)

0

Eric
tu nie chodzi o umiejętności piłkarza ale o "wybranych" w LaLiga. Dlaczego Juanfran ma anulowaną kartkę a Garcia z Espanyolu już nie? Kartka to kartka i jak ktoś pisał niżej, nie powinno być czegoś takiego jak odwoływanie się ponieważ powinno być również odwołania od niesłusznie zdobytej bramki czy odwołać się od słusznie strzelonej ale nie uznanej przez arbitra bramki.
Widziałeś spalonego w meczu Schalke vs FC Basel? Mecz o awans do fazy pucharowej a sędzia odwala taką kaszanę. Bramka Ibry w meczu z Barcą?
Długo by wymieniać. Głupi przepis jakich wiele, niestety.

0

Czym jest hat-trick w pokerze?;)

0

a czego oczekiwać od Polsatu. Tam zawsze są w plecy o jakieś,hmmm... lekko licząc z 10 lat:)

0

teraz tylko czekać na kurtis_w, który chyba nadal szuka tych 100mln za Neymara:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?