mleczak77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
hanysowo:)
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma drużyny, która ma braki kadrowe w postaci kluczowych zawodników i gra na wysokim poziomie. Nie było i nie będzie takich drużyn.
0
czacha
Nie może być tak, że najlepszy piłkarz ligi nie jest MVP. Toż to chory wymysł dziennikarzy.
Jeśli jest się najlepszym to jest się MVP zawodów.
Słyszałeś, żeby np; w NBA dawali nagrody za najlepszego gracza i osobno MVP? Sam widzisz, że to bzdura.
0
nie cierpisz Realu, plujesz na nich, masz ich w du*ie, nie masz szacunku itd itd itd. Włącz mózg, jakby to powiedział podszyty fan Barcelony, zwanym MaTi1515.
0
Anty realowcy już też w natarciu bo spadło poniżej 60%. Jak tak dalej pójdzie to PSG będziemy oglądać.
Dajcie se siana z tym wielokrotnym głosowaniem bo i tak to nic nie da, za to nastepnym razem C+ nie zrobi głosowania.
0
1899barca
nie karm trola.
0
39,8% do 37% dla meczu Barcelona be Celtic
0
Jeśli miałbym możliwość głosowania to zagłosowałbym na portugalczyka. W tym roku jest nr jeden.
Ot, moje zdanie.
0
whatis
Vettel, Webber?:)
0
oj Dinio Dinio
Złoty But to nagroda dla piłarza z największą liczbą goli w sezonie więc tam nie potrzeba obiektywizmu. Masz wiecej=wygrałeś. Nikt nie głosuję więc kto niby miałby być obiektywny:)
0
whatis
Właśnie rozmawiałem z Sebastianem. Dwa domki już mam, po australijczyku:)
0
Neysi
Blatter przelewa na konta wszystkich biorących udział w głosowaniu mln ojro żeby głosowali na Leo ojciec Leo to Adolf w innym wcieleniu i każdego do komory, kto nie głosuje na Leo.
0
Dinio
Nie ma czegoś takiego jak "obiektywizm". Nie było i nie będzie.
0
Nie FIFA a trenerzy, kapitanowie i dziennikarze. Nie rozumiem tego najazdu na FIFE.
0
OscarM
Stary to nie ty musisz kupić po Aventadorze i domku w Monaco dla redakcji:(
0
przecież nie grał Real.
0
czytelnik
a kiedy są derby propan vs butan?
0
NIe trzeba przechodzić z klubu do klubu, żeby zapisać się w historii sportu, nie mówiąc już o historii piłi nożnej.
Tak mówią tylko frustraci i kompleksiarze. Szczególnie kibice Realu.
0
dezkrit
ile już było drużyn, które nokautowały w grupie a nie zdobyli LM? Spokojna głowa .Faktem jest to, że Real jest na fali ale jeszcze nie grali z nikim poważnym. Pierwszy poważny konkurent był w GD i każdy widział jak było. Z Juve też jakiejś miazgi nie było a Juve to na chwilę obecną mocny średniak w EU.
Jak to zwykle bywa, forme zweryfikują mecze z czołówką europejską z fazie pucharowej.
0
Maciej
Ty rozumiem Trwam TV i radio marja. Ciekawe kto w tym przypadku ma bardziej wyczyszczony umysł.
0
Śląsk:)
0
Courtuis przychodzi o Barcy i od początku pierwszy skład. W Chelsea takiej pewności nie ma więc wcale nie zdzwiłbym się, jakby Belg wybrał Barce bo będzie w niej grał. Oczywiście jeśli taka oferta padnie i Courtuis zdeklaruję chęć gry w Barcelonia.
Z tego co się orientuje to kontrakt kończy mu się w 2014 lub w 2015.
0
portowiec
Złamałby Suarezowi noge to powiedziałbyś, że Suarez to panienka, tak?
0
Gość brał te same leki co Blatter w Oxfordzie więc spokojna rozczochrana. Messi nigdzie nie odejdzie.
0
tego nie zakwestionuję:)
0
akurat od kwiestionowania to na rm.pl jest najwięcej uzytkowników. Nigdzie aż tak bardzo nie ubliża się wszystkim, którzy nie zagłosują na Ronaldo.
0
Pierwszy raz słyszę o takim przeświadczeniu o jakim piszesz. Kto niby powiedział, że piłkarze znają się lepiej na piłce od dziennikarzy?
Z całym szacunkiem ale większość piłkarzy to, delikatnie mówiąc, mało inteligente stowrzenia. Oni mało na czym się znają.
Lecz jeśli chodzi o trenerów to już nie jest tak kolorowo. Problemem trenera jest to, że musi podjąc jakieś decyzje - nie zawsze słuszne - ale musi a dziennikarz sobie siedzi i po fakce wytyka błędy i mówi jak on ustawiłby zespół, jakie zmiany itp ale dlaczego ten sam dziennikarz nie powie tego przed meczem?
Mądry po szkodzie to jest każdy, bez wyjątku.
0
Hiszpanie nie mają nic do gadania. Są przepisy, jest FIFA i koniec.
Trochę podoba sytuacja to tej z Ronaldo i tym kibicem z USA. Nieważne co zrobił Cris. Są przepisy i koniec. Dla innych głupie a dla innych mądre. Tego nie zmienisz.
Lecz nie rozumiem w takim bądź razie po co są sędziowie? Techniczny daje znać, że nie wolno już zmieniać i po sprawie. Nie pasuje to won do szatni i walkower. Przecież oni notują zmiany. 21 wiek, ludzie w telefonach już mają wszystko. Konsole do gier, TV, internet, aparaty, kamery, mecze na żywo oglądają na telefonach a sędziowie nadal tkwią w erze mezozoiku.
0
kurtis
i jak tam 100 milionowy Neymar? Dalej szukasz dowodów?:)
0
ElKibic
kurczę, szukałem ale nie znalazłem portugalskiego boga. Różne plemiona na świecie miały swoich jakiś tam bożków ale o portugalskim nie słyszałem. Mógłbyś wstawić jakiś link lub źródło kim był portugalski bóg? Albo kim jest? Studiowałem kilka wierzeń oraz plemion ale jakoś nie kojarzę Portugali z bogami.
0
Agunia
a po co wam w Realu młody bramkarz i dodatkowo Reina?Przecież macie uber Lopeza:)
Pinto gra w Barcie więc nie wiem czego sie czepiasz.