mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze gdzie wy to ogladacie? Mi padło na tym videobramki. Wie ktos cos na ten temat?
0
Wybaczcie za spam. Ów skąd wiesz było kierowane do TheMusli i było nieco ironiczne :)
0
Skąd wiesz?
0
No ostre. Brzmi troszke despracko wrecz, ale z drugiej strony trudno sie dziwic. Tez bylbym zirytowany. Jednak ja, to ja. Henry to Henry i wydaje mi sie, ze niepotrzebne to bylo. Wskazywanie na innych. Bo pokazal tym po prostu swoja hmm, slabosc? Pokazal, ze nie czuje sie pewnie, ze musi komus udowadniac, ze nie jest wcale gorszy, ze trener sadza tez innych itd. Coz. Taka mi mysl po glowie przeszla. Nie wiem czy sluszna :)
0
moze wiozl komus, bo sa tansze ;d
0
Jako suchy fakt, chcialbym zauwazyc, ze Z Ronaldinho tez tak bylo. Nie znaczy to jednak, ze z Messim musi byc identycznie.
0
ostrzeżenie
mod
0
Widzisz, ale to ze Ty piszesz z sensem, nie znaczy, ze wszyscy pisza. Nie wiem czemu uczepilem sie tak pershinga, ale skoro juz o nim zaczalem, to i teraz tez posluze sie jego przykladem. Ow kolega nim dolaczyl do redakcji byl po prostu gwiazda kazdego newsa, raczyl nas wysmienitymi streszczeniami wiadomosci, conajmniej jakbysmy nie umieli czytac. Smieszne to, bo nie wiem, czy wywodzi sie z kompleksow, czy z braku zainteresowania taka osoba? A najgorsze jest to , ze wielu jest takich... Pamietam, ze swojego czasu tez wiele osob wypowiadalo sie na temat ow postow pershinga. Dzis siedzi w redakcji i pewnie jest spelniony :P
A ja?Wiesz... raczej swojego wolnego czas nie spedzam piszac komentarzy, jeszcze do tego bez sensownych.
Choc nie ukrywam, ze jako wierny cule stronke odwiedzam kilka razy dziennie :) Kiedy tylko moge, staram sie byc z Barca na bierzaco..
Pozdrawiam. I jesli kogos urazilem to przepraszam :)
0
takich ludzi jak ten caly fffj bylo na tej stronce juz wielu. Takich samych pod wzgledem tego, ze pojawiali sie pod absolutnie kazdym newsem. Zaliczyc do nich mozna np: dzisiejszego czlonka redakcji(tak, chyba redakcji o ile sie nie myle) pershinga.
0
hahahahahahaha miazga :D
0
dokladnie ;/ Henry lawa,uf . I jest Pedro, nareszcie
0
przecież teraz tak na prawde jest taka sama atmosfera ;) Jedni narzekaja na drugich. Popatrzcie na sprawe z Rosselem, na sprawe z Ronnim czy chocby z Etoo. Tyle lat kibicuje Barcelonie, wlasciwie od 6 roku zycia. I coraz czesciej widze, ze ten klub nie jest taki, jakim sie wydawal. Jasne, ze to nie przedszkole, ale pilkarze, trenerzy, ludzie ogolnie narzekaja na atmosfere w Barcelonie. Czemu tak jest? Czemu w innych klubach moga ludzi traktowac z szacunkiem?
0
dokladnie
0
Antilaporta miszcz :P
0
Abidal slabiutko ;) To samo powiedziec mozna o Toure ktory nie wie co zrobicz pilka albo wybija ja po autach. Paranoja to co sie dzieje. Jestem mocno w szoku ; o
0
Dokladnie, dobrze ktos napisal, Pedro na boisko!
0
Henry to jest tragedia.
Alves tez nie przekonuje mnie swoja gra (szybkosc to jego dobra strona, probuje troche czarowac z messim ale srednio mu to wychodzi, czesto niedokladny.Jego dosrodkowania od poczatku sezonu nie przynosza efektow.).
Iniesta - powoooooooooooooooli
Xavi - powoli, ale lepiej niz Iniesta
Messi - probuje ale nie ma z kim
Etoo - Cos tam probuje, w zasadzie z pomocnikow i napastnikow najwyzej po tej polowie oceniam Etoo i Messiego. Ale jednak to nie to, co chcielibysmy widziec. Caly zespol gra slabo, ta sama padaka co rok temu, klepanie pilki w srodku pola. Nie ma tej osoby kto porwalby te indywidualnosci do przodu. Kiedys ta osoba byl Ronaldinho, teraz takiej osoby brakuje.