0

Szumino:

Tez tak to zrozumiałem :) Oczywiscie z przymruzeniem ok

0

nie można tego na kilka mniejszych czesci podzielic i na zippyshare? bo sie do jutra bedzie sciagalo z tego servera.. do tego limmit.. ale kaszana :)

0

Nie wiem w sumie czemu ale troche przypomina mi Giuliego, taki popier**lacz :))

0

Jose Moutinho :P

0

Xavi Torres wg na mnie za to nie zrobil dobrego wrazenia, Busquets to jednak nie to Co Yaya, a Marquez lepiej niech gra w obronie , choc jakas alternatywa tam jest. Aczkolwiek sprawa transferow to tylko plotki, nie ma co sie podniecac. Jutro napisza ze Torres za 35mln do wziecia od zaraz;)

0

Ale co Ty gadasz Moyart, jakim skąpcem? Tu nie chodzi o pieniadze same w sobie, tylko o cos wiekszego. Skoro agent twierdzi , ze taka obietnica padla zarzad bez dwoch zdan powinien dac te podwyzke. Tymbardziej, ze Yaya byl jedna z kluczowych postaci tego sezonu i zasluguje po prostu na lepsze zarobi.

Takze nie ma co gadac ze Yaya jest skapcem itd, nie mozna tez dawac robic sie w c*ula, tylko dlatego ze jest sie pilkarzem Barcy pierwszego zespolu. Tu Chodzi o honor, dane slowo, i szacunek klubu wobec pilkarza. Jednak z pewnoscia sprawa jest nieco rozdmuchana przez prase itd, wiecdaje glowe ze skonczy sie tak ze Toure podwyzke zostanie i pozostanie w klubie :) Takze spoko, to tylko prasa, i tylko poczatek negocjacji, ktore zawsze musza tak wygladac iaz kazda ze stron chce ugrac jak najwiecej.

0

Zal go, byl na prawde nieprzecietnym defensorem, oby byl nim nadal. Jak najpredzej, zzdrowia!

0

stary07 tez dobrze dowaliles z tymostatnim zdaniem, props ;) hyhy

Etoo powienien zostac, choc jak zostalo napisane w newsie ciekawe czy zgodzi sie na 2letnie kontrakt. Chcialbym,ale jakis napastnik raczej i tak przyjdzie w czasie tego okienka.

0

Sciah ale czytajac Twoje komentarze rowiez mozna odniesc wrazenie ze uwazasz Zlatana ze niewiarygodnego technika, a ta bron boze nie jest jego najwiekszym atutem. Uszanuj ze dla kogos pojecia "dobrej techniki" moze byc inne - patrze Ronaldinho 2005, patrz Robinho, patrz chocby Iniesta i jego prowadzenie pilki. Wybacz ale ja bardziej bralbym strone Moyarta, Zlatan po prostu do mnie nie przemawia-moze to jakies uprzedzenie ale mowie mu zdecydowane NIE.

0

Gredion sam sobie odpowiedziales na pytanie czy Ibra sie nadaje. NIE. Jak mowisz - gra cialem , dlugo przy pilce, wolny, no prosze Was on NIE PASUJE, nie nie nie!! Blagam tylko nie Ibrahimovic. Niech zostanie Etoo-mimo ze potrzebuje 10 sytuacji to jednak jak trzeba to strzela, i co wazne jest wpasowany w styl gry barcy idealnie, rozgrywa pilke niejednokrotnie niegorzej niz Xavi :)))) (no lekka przesada, ale dobrze sobie z tym radzi).

0

Nie wiem co wy widziecie w tym Ibrahimoviciu. Zdecydowanie bylbym za sprowadzeniem Forlana a pozostawieniem Etoo!! Zlinczujcie mnie ale dla mnie Ibra to totalne drewno, nawet w jego "highlights" ewidentnie widac ze jego "zwody" sa wymuszone i nie wychodza mu najlepiej. Widac po prostu ze nie czuje "samby" z pilka - wielki taran i patyczak(jednak gdzie Rooney sprawdza sie z taka gra-on wg mnie NIE). Forlan potrafi uderzyc z dystansu,ma patent na strzelanie goli, po prostu. Zobaczcie ktory juz sezon utrzymuje wysoka forme strzelecka, drugi raz pozbawia Etoo tytulu, a lige hiszpanska zna od potrzewki, zawsze jest w czolowce. Co z tego, ze ma 30lat? Sylvinho ma 35 a dalej smiga jak szalony i uwazam ze to wielki blad pozbywac sie takiego zmiennika. Aczkolwiek pewnie sam zawodnik chcial juz odejsc gdzies, gdzie mogl grac.

Mowcie co chcecie, ja sadze ze Ibra nie jest dobrym wyborem, nie za taka bajeczna kwote jaka sugeruja media, no way. Jedyny jego plus to wysokosc, wzmocnilby linie ataku przy stalych fragmentach, nic wiecej.

Dla Ibry zdecydownie NIE. Forlan + Ribery!

Pozdrawiam cules :)

0

Nie wiem dlaczego ale Xavi Torres nie zostawil wg mnie najlepszego wrazenia po sobie. Niby nic, ale zagral jakos srednio. Duzo faulowal, jakby ciagle spoznione interwencje :) Ale spoko, nie zebym hejtował, niech sie ogrywa, wiec za wczesnie by wydaawac pochopne sądy

0

z pewnoscia Czarny20 - ronnie bylby wzorcem profesjonalizmu dla dzieciakow.

0

Piekna druga polowa, piekna. BARCA !!!!!!! Zmierzamy w dobrym kierunku!!

0

yogorcik podbijam Twoja wypowiedz. Jak ktos cisnie na Sylwka ewidentnie nie oglada meczy, badz nie ogladal sezon, dwa temu. Co z tego, ze ma swoje lata, jak praktycznie ne popelnia bledow. Jest solidny, szybki, ma dobre dosrodkowania, potrafi sklepac pilke, no po prostu idealny gracz. Jest dla mnie niezrozumiala, iz gra tak malo, nawet wobec conajmniej sredniej dyspozycji Abidala. Wierze ze Sylwek i Bojan agraja w finale. Etoo tez przyda sie odpoczynek bo chlopak ewidentnie za bardzo chce. Jak ma strzelac, nie strzela, jak ma kiwac, to strzela :)) Ale i tak jest jednym z najlepszych na swiecie. Respect za to, ze mimo ze mniej strzela i marnuje dobre sytuacje, sporo ich tworzy partnerom, dobrze rozgrywa.

Visca el Barca.

0

Szkoda, ze nie ma Henriego, jednak oswiecilo mnie ... (co powinno byc oczywiste) Toure obronca nie bedzie zlym, a mam nadzieje ze wraz z Pique bedzie swietnie wyprowadzal pilke! On lubi przejsc kilka metrow, pociagnac gre.. Liczmy na to ze obejdzie sie bez bledow, i ze chlopaki zaczna skakac do stalych fragmentow,by glupio nie stracic gola

Visca el Barca!! Iniesta i Messi rozruszaja tych drewniaków The Blues!

0

Ci ktorzy dziekuja Sylvinho chyba nie znaja sie na pilce. Slepi jestescie? Niejednokrotnie radzi sobie lepiej od Abidala, na pewno drastycznie od niego nie odstaje, a w ofensywie juz przez lata spedzone u nas pokazal wystarczajaco. Rozumiem ze wiek itd. To jedyny aspekt , ktory przemawia na jego niekorzysc. Mam nadzieje ze sam zawodnik bedzie chcial zostac i podpisac ta umowe na rok.. i ze klub tak ową mu zaproponuje!

0

racja

0

ja myslalem ze mowi sie suma sumarum

0

Nie jak Frodo a jak ten jeden z Elfów starszych z Władcy :p

0

coś w tym jest

0

bla bla bla ;)

0

Messi nie strzela do pustej. Eto w ogole gra jak na podworku bez kitu ZEROOO masakra po prostu . Eto dno. Ok jesli nie myle sie on dal pilke Gudhjonsenowi przy 3 bramce ale to co odwala przy sytuacjach sam na sam wola o pomste do nieba. Aguero, Forlan, kazdy z nich z palcem by to strzelil a on? Ma problemy z przyjeciem he, ma problemy ze strzeleniem, kiwac nie potrafi, gra ewidentnie na bramki i pod publiczke ;))) Caceres wiadomo, nie bede pisal, bo wpuszczac tego kolesia to porazka Pepa. Xavi gra najwieksza padake odkad pamietam, bez kitu. Odkad pamietam, nigdy nie widzialem zeby byl tai bezradny. Wolne w niebo, zero z gry, zero pilek, ewidentnie brakuje INIESTY !!!! Puyol to juz nie mowie Bozee, oboje z Marquezem....zawalili ;) chociaz o nich jeszcze malo mozna powiedzic zlego po tym meczu i ogolnie, pogubili sie i to sie zdarza, tylko pytanie czy nie zbyt czesto?:/ Szkoda Milito, na prawde.

Andreas Wróćććććc...............

0

przede wszystkim Lyon gral pressingkiem i to bardzo skutecznym co bylo widac!!

0

co z tego ze henry strzelil gola i mial nosa w polu karnym - kiedy w polu innym niz karne radzi sobie MIERNIE? nie trafia w pilke, dostaje pilke na klate a ta odskakuje mu na aut i strzela w powietrze. Ale ogolnie to cala druzyna troche obnizyla loty, widac konkretnie brak Iniesty. Messi tez nie ten-nie te podaje dostaje. Sergio B. maasakra, faktycznie powinien odpoczac. Valdes po raz kolejny pokazal ze wybitnym bramkarzem nie jest - a z pewnoscia zbyt niskim!

0

Caceres zagra w srodku raczej ;) Puyol na prawej Sylvinho na lewej

0

Zawsze znajdzie sie jakis miSZCZ, ktory nie zaczai ironii/sarkazmu ;) n/c ;p

0

Jasne ze Etoo byl rozbrykany. Jest pyskaty itp. Tylko wkurza mnie ze prasa a TYMBARDZIEJ uzytkownicy tego forum tak na prawde nie wiedza jak bylo a juz wyolbrzymiaja i sieja niepotrzebny ferment. To wszystko :)

0

nie wie co sie stalo to po co gadacie bzdury ze slusznie zrobil Pep ;) A moze etoo faktycznie wykonywal dobrze dane cwiczenie a pep sie "przyyeba*" poprostu? Tez nie sadze ze taki scenariusz jest mozliwy, ale nie mozna go wykluczac. Wiec i Wy ostudzcie glowy i wyluzujcie. Kazdy z nich jest tez czlowiekiem i ma prawo sie nie zgadzac itp. Luzik i jeszcze raz luzik. Jutro bedzie juz ok, bedzie konferencja i Etoo powie ze dziennikarze wyolbrzymili sytuacje ;) 100%

0

k.kulfan, Bojan NIE MA predyspozycji do tego by stac sie lepszym od Benzemy. Przegrywa zdecydowana wiekszosc nie tylko pojedynkow 1na1 z bramkarzami ale nawet z obroncami ( traci pilke gdy wmiesza sie w kiwke). I jak ktos pisal kiedys - tak - obserwowalem Bojana w Barcy B wtedy, widzialem ze strzelal sporo, ale to do mnie nie przemawia - to jest jeszcze 'juniorstwo', tam mogl zaistniec. Podkreslam to setny raz, lubie tego chlopaka, podoba mi sie jego walecznosc, ale drugim Villa nie bedzie. Nie i tyle - badzcie przeciez realistami, a nie sugerujecie sie tym, ze ktos kiedys rzucil slowo TALENT.

A co do tego ze Bojan mialby sie uczyc od Villi to sory K.KULFAN ale chyba mamy Henriego? Doświadczonego napastnika, z wspaniałą przeszloscia. Nie czaje cemu mielibysmy sprowazac Ville aby Bojan mogl sie od niego uczyc :| bzdura. Tymbardziej ze min po to jest Thierry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?