6

Co za idioci z tych komentatorów przecież go ewidentnie nadepnął i pewnie skręcił staw skokowy rakieta

0

Powiem Wam że uwielbiam Suareza za jego piękne bramki i wielki skład, nie komentowałem go oatatnio bo wiedziałem że zaraz może strzelić ale to co dziś gra a w sumie nie tylko dziś to po prostu jest jakaś TRAGEDIA.

1

Suarez też strzelił swoją bramkę. (Wpadł do bramki)

1

Drugi poważny jego błąd w tym meczu nie wiem po co asekurował pique a gość mu biegał za plecami. Fart że to nie wpadło wcześniej

0

Czemu Umtitiego od razu nie biegł za sarabia!?!? W sytuacji poprzedzającej bramki dla Sevilli.
Pique niestety dramat co odwalił

7

Boże ale ten rakitic jest wolny ... Zbiera się jak wóz z węglem ja bym dobiegł do niektórych piłek

12

Gomes oprócz fatalnego wejścia w pierwszym kontakcie to nieźle gra

1

Może dlatego, że jest Argentyńczykiem

5

Co na tej Rambli? Albo FIFA albo islam, polityka uprawiana przez dzieci. Dajcie siana.. moderacjo.

0

Masz może linka ?

9

W czasie okienka np

4

Podam ogół , oboje w zasadzie bez fajerwerków ale cały mecz był taki, nikt szczególnie się nie wyróżnił wg mnie. Paulinio w swoim stylu kilka razy groźnie wchodził w pole karne. Solidne spotkanie obu ale bez szału.

0

Dobrze dał

2

Też tak uważam

4

Bravo Denis, za dobre chwalić. Paulinio to dla mnie coś niemożliwego jaka on ma psychikę, w ogóle nic sobie nie zrobił z tego przyjęcia przez srodowisko kibicowskie. Jestem mega za nim, szacun!

3

Bez kitu 3 akcje podobne i bardzo dobrze dla drużyny wjeżdża w przeciwnika prosto.

1

Nikt jako tako nie nawala. Moim zdaniem:

Iniesta mało widoczny

Denis przyzwoicie, dobre dośrodkowanie z różnego z jeszcze lepszy wykończeniem Pauliny. Ten drugi również był dość niewidoczny do czasu bramki, potem odważniej.

Messi jak Messi, gola już ma, dwa dobre rajdy , jeden mógł zakończyć lepiej ale do niego nigdy się nie czepiam, ogólnie dobrze

Ter Stegen jeden błąd przy wybiciu, jedną dobrą interwencja

Deulofeu w swoim stylu, wiatru dużo ale brakuje kropki nad i momentami, ale ogólnie pozytywnie raczej

Pique dobrze
Semedo - super, jest tak pewny jak kiedyś Abidal po drugiej, a widać że w ofensywie też super, wie kiedy się włączyć a kiedy zostać, to oraz taką siłą w kontaktach to jego największe atuty, do tego ładnie operuje pilka
Digne mniej widoczny ale raczej bez błędów tez
Masche dobrze, w obronie czyści, ładnie przerzucał raz czy dwa "na nos"

Busi spoko, robi swoje a i do przodu co nieco

0

To nie znaczy że gra dobrze, gra tak że widać że jest stremowany, nie mówię że to źle , tylko że nie ma się czym zachwycać. Miał jedną groźba stratę i przynajmniej dwa niedokładne podania w dość prostej sytuacji.

0

Dośrodkowanie z różnego ok, ale gra słabo bądźmy uczciwi..

0

Ci co przed bramką Pauliny pisali że gra słabo. Denis gra jeszcze slabiej. Oprócz jednego ładnego zwodu przynajmniej 2straty i niedokładne podanie, źle.decyzke, trema. Czyli jak zwykle

0

Tylko że tamto zdarzenie miało miejsce na treningu, gdzie raczej mało kto to ogląda . Nie znamy też dokładnego powodu kłótni. Natomiast Ney robił dziecinadę podczas meczu ligowego Psg(oraz znamy temat i powód tej kłótni) taka subtelna różnica ... Choć dla Ciebie chyba żadna

1

Neymar to rozkapryszona gwiazdeczka i fermenciarz, na prawdę cieszę się że już go nie ma.

0

Mistrz , haha.

0

Szczerze? Jak na swoje możliwości bo tak oceniam to wciąż Iniesty nie do końca , aczkolwiek widać progres względem poprzednich spotkań

2

Po prostu zagrał odwaznie. "Valverde chce odzyskać grę środkowych pomocników". Oby to się okazało prawda Bo i Rakitic i Iniesty zagrali właśnie ODWAŻNIEJ

2

Straszne jest to że jakby teraz wszedł Gomes...wyobrażacie sobie to jak wolnooooo wszystko by się odbywało? Myślę tutaj o grze oczywiście..
Gość wg mnie nie ma prawa dostać ani minuty

1

Alba druga asysta co on dziś gra.
Messi to wiadomo ale czy Alba stanie się drugim Alvesem :)?

0

Hahaha.

0

Oprócz zadań defensywnych wreszcie wnosi choć odrobinę do gry. Można? Można.

2

Alba to jest Skarb na prawdę..! A Messi najdroższym klejnot !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?