mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Co za idioci z tych komentatorów przecież go ewidentnie nadepnął i pewnie skręcił staw skokowy rakieta
0
Powiem Wam że uwielbiam Suareza za jego piękne bramki i wielki skład, nie komentowałem go oatatnio bo wiedziałem że zaraz może strzelić ale to co dziś gra a w sumie nie tylko dziś to po prostu jest jakaś TRAGEDIA.
1
Suarez też strzelił swoją bramkę. (Wpadł do bramki)
1
Drugi poważny jego błąd w tym meczu nie wiem po co asekurował pique a gość mu biegał za plecami. Fart że to nie wpadło wcześniej
0
Czemu Umtitiego od razu nie biegł za sarabia!?!? W sytuacji poprzedzającej bramki dla Sevilli.
Pique niestety dramat co odwalił
7
Boże ale ten rakitic jest wolny ... Zbiera się jak wóz z węglem ja bym dobiegł do niektórych piłek
12
Gomes oprócz fatalnego wejścia w pierwszym kontakcie to nieźle gra
1
Może dlatego, że jest Argentyńczykiem
5
Co na tej Rambli? Albo FIFA albo islam, polityka uprawiana przez dzieci. Dajcie siana.. moderacjo.
0
Masz może linka ?
9
W czasie okienka np
4
Podam ogół , oboje w zasadzie bez fajerwerków ale cały mecz był taki, nikt szczególnie się nie wyróżnił wg mnie. Paulinio w swoim stylu kilka razy groźnie wchodził w pole karne. Solidne spotkanie obu ale bez szału.
0
Dobrze dał
2
Też tak uważam
4
Bravo Denis, za dobre chwalić. Paulinio to dla mnie coś niemożliwego jaka on ma psychikę, w ogóle nic sobie nie zrobił z tego przyjęcia przez srodowisko kibicowskie. Jestem mega za nim, szacun!
3
Bez kitu 3 akcje podobne i bardzo dobrze dla drużyny wjeżdża w przeciwnika prosto.
1
Nikt jako tako nie nawala. Moim zdaniem:
Iniesta mało widoczny
Denis przyzwoicie, dobre dośrodkowanie z różnego z jeszcze lepszy wykończeniem Pauliny. Ten drugi również był dość niewidoczny do czasu bramki, potem odważniej.
Messi jak Messi, gola już ma, dwa dobre rajdy , jeden mógł zakończyć lepiej ale do niego nigdy się nie czepiam, ogólnie dobrze
Ter Stegen jeden błąd przy wybiciu, jedną dobrą interwencja
Deulofeu w swoim stylu, wiatru dużo ale brakuje kropki nad i momentami, ale ogólnie pozytywnie raczej
Pique dobrze
Semedo - super, jest tak pewny jak kiedyś Abidal po drugiej, a widać że w ofensywie też super, wie kiedy się włączyć a kiedy zostać, to oraz taką siłą w kontaktach to jego największe atuty, do tego ładnie operuje pilka
Digne mniej widoczny ale raczej bez błędów tez
Masche dobrze, w obronie czyści, ładnie przerzucał raz czy dwa "na nos"
Busi spoko, robi swoje a i do przodu co nieco
0
To nie znaczy że gra dobrze, gra tak że widać że jest stremowany, nie mówię że to źle , tylko że nie ma się czym zachwycać. Miał jedną groźba stratę i przynajmniej dwa niedokładne podania w dość prostej sytuacji.
0
Dośrodkowanie z różnego ok, ale gra słabo bądźmy uczciwi..
0
Ci co przed bramką Pauliny pisali że gra słabo. Denis gra jeszcze slabiej. Oprócz jednego ładnego zwodu przynajmniej 2straty i niedokładne podanie, źle.decyzke, trema. Czyli jak zwykle
0
Tylko że tamto zdarzenie miało miejsce na treningu, gdzie raczej mało kto to ogląda . Nie znamy też dokładnego powodu kłótni. Natomiast Ney robił dziecinadę podczas meczu ligowego Psg(oraz znamy temat i powód tej kłótni) taka subtelna różnica ... Choć dla Ciebie chyba żadna
1
Neymar to rozkapryszona gwiazdeczka i fermenciarz, na prawdę cieszę się że już go nie ma.
0
Mistrz , haha.
0
Szczerze? Jak na swoje możliwości bo tak oceniam to wciąż Iniesty nie do końca , aczkolwiek widać progres względem poprzednich spotkań
2
Po prostu zagrał odwaznie. "Valverde chce odzyskać grę środkowych pomocników". Oby to się okazało prawda Bo i Rakitic i Iniesty zagrali właśnie ODWAŻNIEJ
2
Straszne jest to że jakby teraz wszedł Gomes...wyobrażacie sobie to jak wolnooooo wszystko by się odbywało? Myślę tutaj o grze oczywiście..
Gość wg mnie nie ma prawa dostać ani minuty
1
Alba druga asysta co on dziś gra.
Messi to wiadomo ale czy Alba stanie się drugim Alvesem :)?
0
Hahaha.
0
Oprócz zadań defensywnych wreszcie wnosi choć odrobinę do gry. Można? Można.
2
Alba to jest Skarb na prawdę..! A Messi najdroższym klejnot !