0

Wg mnie ma tak na szybko. Wygrają z Nigeria i mają 4pkt. A mówiąc szczerze wątpię by Chorwaci wtopili z Islandia więc jeśli czegoś nie mylę to mają nawet duże szanse

0

Gościu jest dramat po prostu...

2

Co Rakitic gra dzisiaj , poezja

1

Problem w tym że mało biega i nawet jeśli jest kryty dokładnie to nie robi za wiele żeby się z Tego krycia urwać to raczej, choć pod koniec połowy były dwie sytuacje gdzie spacerował 15m od sytuacji gdzie była piłka i miał masę miejsca by chociaż spróbować się pokazać.

Ps: nie hejtuje Messiasza bo z takimi patałachami też nie miałbym motywacji grać.. strasznie słaba gra Argentyny.

0

Czy ja wiem czy aż tak odcięty. Raczej drepcze w środku.

0

Ja tu dałem 0:0 heh zobaczymy , zobaczymy ;))

0

Na papierze tak, ale oglądając mecze obu tych drużyn dałem dziś 1:2 dla Peru. Fun musi być

0

Ja dałem 1:1 Chorwaci to dobra ekipa

16

I Strejlau szepczący "proponuje dalej mówić" ...

2

Janas jak dla mnie mistrz wypowiedzi hahah nie mogę z tego gościa jak coś mówi . Z całym szacunkiem ;):)

0

Smutna prawda.

0

Ja trafiłem dokładnie Serbię chociaż heh

0

Mi też, ale jednak razi nieskutecznosc. Oby zdobyli punkty z Australia i Francja

0

To samo napisałem wlasnie, fajnie gra

0

Mi też ich szkoda bo zasługują conajmniej na remis. Podoba mi się ten Carillo czy Corillo (farbowany blond, prawoskrzydłowy. Robi tam dużo sobie miejsca).

0

Eriksen bardzo bardzo słaby mecz..

2

Ja tam tez nic do niego nie mam

4

Nie sądzę. Po tym co dziś pokazali a raczej czego nie pokazali skrzydłowi , wątpię. Poza tym Dania (jak i Peru) do dobre drużyny i z Francją będą bardzo ciekawe mecze.
Pozdrawiam

0

I Sane tam chyba też widzę w clipie ;) fajna nuta całkiem

0

Suarez ma za to coś czego nie mają inni, jest dość silny fizycznie i niewolny, a przede wszystkim uderzenie z pierwszej Piły. Tego inni nie mają. Zobacz ile Suarez strzela goli nietypowych.
Ale oczywiście zgadzam się i mnie też irytuje o czym pisałem wcześniej na rambla.

0

Mina i Semedo jak dzieci we mgle, ale ogólnie całościowo pada jak z Roma, na każdym pułapie o każdą piłkę przegrywamy walkę . Nie widać zaangażowania, grają od niechcenia

0

Dokładnie. Dziś przesadza.

0

No ale wiesz do Iniesty jak oddał lipny strzał po ziemi to nic a do Dembele już z pułapu mentora i macha coś tam, aż dali zbliżenie na Dembele . Lubię Suareza ale szczególnie gdy Messi nie gra to mu odwala, on chce aby mu oddać piłkę w sytuacji kiedy ta niekoniecznie tego wymaga, i jeszcze taka zła krew na boisku wprowadza do młodych .

3

Ależ mnie Suarez denerwuje.nie dostanie piłki to staje i macha łapami, masakra. Sodowa bez Messiego. Wcześniej jak Dembele mu nie podał tylko uderzył a teraz Rakieta.

1

Adidas tennis hu

0

Brakuje mi takiego Henryka dzisiaj. W sferze marzeń:
Postatnich spotkaniach i oczywiście nie tylko chciałbym żeby trafił do nas jako taki joker i żelazny rezerwowy Edin Dzeko.

0

Bardzo brakuje, byłby dobrym zmiennikiem

0

Nawet Verma który biegł obok tego nie widział ani Mats

0

Suarez to tak bardziej chaotyczna i po prostu słabsza wersja Cou. Niestety nie potrzebujemy go, za dużo głupich strat. O Gomesie wszystko już zostało napisane.
Nie są to słabi piłkarze ale nie tu, w najlepszym klubie świata . Gomes nie ma głowy, szacun że to przyznał, pokazał że jest silny ale i tak musi odejść

0

Ja tak samo, już wypowiedziałem . Mam ogólnie ncplus do końca kwietnia i teoretycznie mógłbym cofnąć wypowiedzenie ale się zastanawiam czy warto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?