0

Jest news na stronie

0

Też to zauważyłem haha mistrz Milik ale szybkie ogarnięcie ma ????

0

Gdzie Ty mieszkasz że taki tani chleb ? U mnie gdzie kupuje chleb zwykły chleb kosztuje ponad 6zl...

1

Często w centrach handlowych znajdziesz niemarkowe ale skórzane portfele w okolicach 120zl

0

Ogląda ktoś z La Rambli meczyk futsalowej LM - REKORD Bielsko Biała- Barcelona Lassa ??:)

0

Perez podrzucił nam zdrowego Messiego i nic nie gramy

0

Była była.

0

O, wypowiedź na wysokim poziomie. Durny wniosek na podstawie oczywistej mowy ciała która dostrzega wielu oprócz Ciebie. Otwórz oczy. Nie pozdrawiam

0

Wiem że ten mecz nie miał takiej wagi ale ostatnie lata zwykle odpadamy przez taką niefrasobliwość ????

2

Fakt faktem Dembele początek miał niezły , a z biegiem minut wyglądał tylko gorzej.

0

Bez przesady z tym niesamowity. Gra solidnie i nie popełnia błędów. Oczywiście tego oczekujemy od so ale meczu nie ratuje : )

0

A Ty pytałeś że do siebie ? Bo jego mowa ciała mówi raczej że nie do siebie .

6

Czemu Suarez po każdym swoim beznadziejnie niecelnym podaniu np do Dembele tak macha łapami jakby to była wina właśnie tego drugiego ..nie rozumiem tego. Zachowanie dramat i nie pomaga to młodemu na pewno...

0

Wtrącę się. Ja np zgadzam się z tym że wiele dobrego wydarzyło się przez te 8lat o których piszesz ale nie zmienia to faktu że samo stwierdzenie ultrabystrego Tuska że Polska w czasie przejmowania rządów przez PIS była w ruinie jest po prostu kompromitujące

1

Ale by było jakby odpalili Ramosa. Po "pożegnaniu" Raula i Casillasa ..

10

Administracjo! Dałoby radę utworzyć druga LA Rambla SPORT? Chciałoby się tu posiedzieć, pocxytac czy podyskutować nt sportu a niekoniecznie cały czas o polityce lub Fifie . Mówię całkiem poważnie i wcale niechcąc nikomu dokuczyć . Wtedy mielibyśmy fajny podział , jedno to byłby typowy hydepark, drugie bardziej związane ze sportem czy też Barcelona ścislej.. nie mówię tego tylko w kontekście dzisiejszych rozmów dotyczących TUSKA ale dłuższej obserwacji .

1

Dokładnie to było dobre też się uśmiałem z tego. To wyrafinowany cwaniaczek który potrafi w białych rękawiczkach manipulować uczuciami i emocjami ludzi.

0

Czy ja dobrze słyszałem co mówił teraz komentator w meczu Chelsea, że coraz częściej mówi się o wymianie Willian plus 20m za Malcoma ?

0

Ale Eibar nie ustępuje , i nie ma wcale słabej ekipy. Alaves w 10:)

0

Ogólnie zgadzam się z Tobą, jednak wg mnie tacy zawodnicy jak opisałeś (o takiej charakterystyce) to zwykle wlasnie bardzo cenieni rezerwowi, na których często mawia się JOKER .

3

Masakra jaki wylew geniuszy taktyków . Powiem tak mi już Valverde nieco ostudził zapędy w osądzaniu, a Malcom czy Dembele w meczu z trzecioligowcem delikatnie potwierdzili to.. Gra Barcy w meczach o konkretną stawkę czyli Inter, Totki, Real czy nawet Sevilla wyglądała na prawdę dobrze tak jak ja poustawiał EV więc czuje że nie ma powodow by mu nie ufac. Dla mnie wie co robi. Nawet jeśli też bym chciał by sprawdził np Malcoma w meczu wyższej rangi to mimo to ufam trenerowi. Wie co robi.

0

Salah to jest kozak mega. Dobrze się prezentuje póki co w meczu z Arsenalem

0

LA rambla wie podobno wszystko. Google niekoniecznie, sprawdzone. Co oznacza słowo używane przez komentatora eleven podczas trwającego wlasnie meczu Atletico - wertykalnie lub zdanie "mecz stał się bardziej wertykalny" ? Jest tu jakiś expert , bo poza znaczeniem PIONOWY nie widzę nic sensownego.

0

Dobre, pozdrawiam

1

ogladalem Tudorów wiele wiele lat temu i tez mi sie mega podobalo :)

0

Z takimi zawodnikami jak KURZAWA nie zajdziemy daleko. Gorzej jak mucha w smole niestety ta akcja na 3 bramkę to wolniejszy niż Rakitic dramat

0

Dokładnie też tak uważam z resztą to widać jak na dłoni że kurzawa spuchł po 15min (dosłownie) i ma problemu z DOSKOCZENIEM w odpowiednim momencie. Jędrzejczyk spóźniony też jakby czekał żeby go ktoś wyręczył. Ewidentnie kondycyjnie lewa strona obrona leZy. O ofensywie nic nie mówię bo poza chyba jedna akcja (nie ta bramkową ...) Co fajnie poklepalismy nie gramy nic jak prawie zawsze

2

Też się nad tym zastanawiam i jeszcze najlepiej jak w tym odwrocie nagle szukają Messiego gdzie byli lepiej ustawienia zawodnicy . Masakra. Wiadomo że Messi jest Królem ale granie absolutnie Wszystkiego do niego jest totalnym idiotyzmem. Nie ma nieprzewidywalnosci

0

Potyka się o własne nogi taka prawda i to nie w przenośni tylko dosłownie . Najgorzej że takie "asysty" jak dzisiaj tylko zamydlaja obraz jego tragicznej gry. Całą akcję zrobił Messi ale i tak zapiszą mu asystę . A że gra po prostu fatalnie nikt nie będzie pamiętał

12

Hahahahahaha Suarez blagammmmm zdejmijcie gooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?