mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zielony55 przecież to ewidentnia beka bara....yyy ziomeczku
0
@Swiatek mam dokładnie tak samo co opisałem w poście poniżej . Aczkolwiek nie masz Lm w pakiecie tak jak ja (nie licząc meczów na jedynce publicznej oczywiście)
0
@wierbafcb ja płacę za c + i eleven w nc+ 79zl w pakiecie bodajże comfort plus .
Ligę mistrzów oglądam na platformie horizon (jest to bodajże UPC) na loginach od kumpla który u nich tv wykupił i ma dostęp tam do polsatow z Km. Także mam wszystko nie tak wielkim kosztem. Fakt że gdybym chciał mieć sam wszystko to ponad seta grubo nie moja. W nc+ chyba wykupienia kanałów Polsatu z LM KOSZTUJE 30zl, czyli w sumie płaciłbym 110. Skoro jednak Mam za free , jest ok
0
@ranger3120 jest przejściówka bo miałem taką kiedyś
0
@PanPatrykk co oni tam mówią bo nie kumam, słyszę tylko pedał
0
@ptsd wszyscy to gadają w Hiszpanii, Enrique i Guardiola nawet teraz tak mówi. Ogólnie to się z Tobą zgadzam że to modne stwierdzenie w środowisku piłkarskim i trenerskim
14
@sewciu50 nie spinaj się tak nieomylny
0
@hefaj6 też nie oglądałem chyba żadnego jego filmu i nie mam zamiaru . Sam tytuł "niebezpieczne kobiety" mówi wszystko
1
@MesQueUnClub_87 chiron ma 1500km i jedzie 490 km/h ale to jednak wciąż VW Bugatti
0
@Maker0 genialne....
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid to powiem tylko tyle że moja córka ma na imię Ola i gdybyś w mojej obecności powiedział "ooo 500plus idzie" to byś szybko zmienił zdanie.
To nie chodzi o to czy program jest debilny czy nie ale małe dziecko nie jest niczemu winne , nie rozkminiam teraz sytuacji z zajacem tylko to co napisałes po " BTW" NA SAMYM POCZĄTKU posta.
Żadne dziecko a tymbardziej moje nie zasługuje na nazywanie 500setą.
3
@IronSanHybrid program może i jest durny ale sprowadzanie małych dzieci do miana 500zlotych jest słabe i tak, świadczy o tobie.
1
@Chaoss też właśnie nie wiem co ma 500plus do tych debili a wrzucanie wszystkich do jednego worka i nazywanie dzieci "500plus" świadczy o tym jakim autor wpisu jest człowiekiem. Więc gościu Iron Weź pod uwagę że normalni beneficjenci 500plus mogą poczuć się urażeni. Jeden zazdrosny dziadek kiedyś wyłapał w Żabce strzała za to że po wejściu kumpla z dziećmi do sklepu wyparował"o przyszło 500plus".
0
@bari_94 jakie to rozgrywki bo nie jestem w temacie, jaki etap. Nie gra to juvenil A?
0
@Gaucho zdaje się że największe sagi to chyba:
1.Fabregas, Cou i Neymar podejście drugie
2.Veratti , Neymar podejście pierwsze
3. Griezmann
Kojarzysz coś jeszcze;?
1
@Katalonik97 nie jest ani dobrym aktorem ani ujowym ale jeśli chodzi o kasiore to rzecz jasna progres skoro jest 1 na liście
0
@Colon spoko, nikt nie wie wszystkiego, pozdro
0
@Colon jeśli się nie mylę świetne wstawki z dialogami Czeska są na płycie Taco Hemingwaya - Trójkąt warszawski : )
0
@Vhaeraun przykład tego był wczoraj gdzieś Augsburg praktycznie w ogóle nie grał pressingiem, czego nie można powiedzieć o Bilbao które zostawiło mnóstwo sił na boisku , z tak grającym przeciwnikiem pozostaje jedynie gra z pierwszej piłki na wysokim poziomie( czyt. Iniesta, Xavi,Busi,Alves,Messi) która obecnie u nas kuleje i to mocno.
0
@MichalZZZ chyba po prostu się wkurzyl że go ściągnął
0
@blaugrana1980 mecz Liverpoolu (każdy) również to pokazał ..
0
@Buksza jak cała LR ma a Ty nie to koniec świata ... LR jest przecież wyznacznikiem fajnego życia ...
1
@mariosss20 Celta miała kilka okazji ale wygrali zasłużenie , tymbardziej że dwie bramki strzelili grając w 10 po słusznej czerwonej dla pewnego Chorwata
2
@l0Messini niestety jest to prawdą. Jak Real, tak i Celtą wyglądają lepiej w tym meczu niż Barca wczoraj (zasnąłem chwilę po przerwie).
Kiedyś to by się nie zdarzyło że zasnąłem na meczu Barcy..obecnie wolę pooglądać Polskę w siatkę, emocje 100 procent większe
0
@Litman Augsburg nie zna słowa pressing, zostawiali tyle miejsca że niejeden zespół by błyszczał na ich tle. Nie ujmując Borussi
0
@PJ1985 tak jak Arsenal
0
@FC1899Barca zgadzam się z Tobą, mam przeczucie że Dembele pójdzie do PSG i uważam że to będzie dobry ruch. Dla Barcy i dla Dembele.
1
@goldenboy uśmiałem się, pozdrawiam ; )
0
@Kuubuz
Mnie tak nie jara piłka ostatnio, mimo że mam z nią do czynienia od dziecka, gram i oglądam od małego.
Wiadomo są gusta i gusciki