mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grzesior667 Dokładnie nie pierwszy raz
2
@kewin Jeżeli to prawda to niezła beka
0
@krzychu1526 mnie zaciekawiło. Jak zObaczylem Biedronia to od razu przyszly mi na myśl lateksowe rękawiczki z tekstu o edukacji seksualnej dzieci który wklejal inny kolega death_voice kilka linijek niżej.
2
@macio_944 Uważam podobnie. Wydaje mi się że do dzisiaj od czasu młodości Messiego nie widziałem tak dynamicznego zawodnika,to odejście na pierwszych kilku metrach i jednocześnie to jak poTrafil trzymać się na nogach będąc wypychanym, ciągniętym za koszulkę itp.. po prostu nic nie było w stanie go zatrzymać, wejście w pole karne strzał po długim albo jakiś konik i gol : )
Dziś już Messi mnie tak "nie grzeje" ale to normalna kolej rzeczy. Dla mnie najlepszy piłkarz w historii, kilka sezonów potrafił niemal w pojedynkę wygrywać nam mecze. Dziś już nie do końca jest to na tak dużą skalę ale dalej to klasa sama w sobie .
1
@macio_944 Łezka się w oku kręci jak widzę takiego młodego Messiego. Od razu po jego posturze widać ta dynamikę i szybkość która dysponował, to było niespotykane jak potrafił się urwać. Dziś niestety już tego nie ma, dalej jest nieźle ale to już to. Jednak ponad 10lat to szmat czasu
1
@Mario96w Kabaret jakich mało a prowadząca to dno jak próbuję wmanewrować wszystkich przeciwników PIS w powiedzenie czegoś co mogą wykorzystać w przyszłości, tak jak chciała wymoc by Bosak powiedział "nie popieramy 500plus". Oczywiście nikt prócz dziadka z PSL nie dał się nabrać , a być może zrobił to świadomie bo gość wie że ludzie w wieku rozrodczym na PSL nie głosuja
0
@daniel32778 Nie do końca inna bo jednym z kryteriów są wydane na zawodnika pieniążki versus to co dał klubowi a Verma dał niewiele bo przez kilka lat zagrał ...kilka spotkań a kosztował całkiem sporo.
Choć faktycznie szkoda gościa. również Overmars trochę zle wygląda w tym towarzystwie ale rozumiem kryteria.
3
@Lola120 KONFEDERACJA
0
@kerouac tez mnie to wszystko dziwi, ad. Pkt 4 wśród sporej części znajomych były osoby głosujące na konfederację, nawet na tej La rambli sporo osób za konfederacją a tylko 6,4 które może jeszcze spasc? Mało
0
@Colon
X munich gresca jak lubisz masywniejszy but i świetna kontrolę, wysoki język. Świetne buty.
Jak szybki styl gry, buty nade wszystko lekkie, np adidas sala używałem
0
@masq Tutaj nie możesz napisać że Messi dziś gra słabo i same straty, nie znasz się na piłce ; )
0
Od kilku męczy stwierdzam że za mało Cwiakaly w komentarzu na canal Plus a zdecydowanie za dużo tego drugiego (nie pamiętam nazwiska).
1
@NeroTFP fajne laski te sprinterki
0
@Nihas nie umie
2
@Kamilos84 źle przyjmujemy i nie kończymy pierwszego tempa... Mieliśmy mieć taką moc w ataku po przyjściu Leona ale wygląda to ostatnio trochę tak jak w kosmicznym meczu jakby innym ofensywnym brakowało mocy , pary, pomysłu ..
12
@BarcaInfo kto to jest
0
@Krzysiek_FCB zgadzam się, z drugiej strony przyjęcie nie jest perfekcyjne, nawet nie jest dobre, więc gra Fabian co może. Do tego Muzaj na drugiej stronie masę ważnych piłek zepsuł, Kochanowski też nie skończył ważnej piłki, jedynie Wilfredo zachowuje poziom w ataku ale w zagrywce leżymy totalnie, równie dobrze ja mógłbym stanąć i przebijać ta piłkę na drugą stronę , floty słabe, niezmierzone... Zero problemów mają Amerykanie dlatego atakują z pierwszego tempa na dużym procencie
0
@w sercu FCB gra ale dostał póki co jedna piłkę do ataku jak się nie mylę
0
@Kamilos84 gra na swoim wysokim poziomie w przeciwieństwie do nas , jedynie Wilfredo z ofensywnych graczy trzyma poziom, choć w zagrywce wygląda równie fatalnie jak reszta . Słaby mecz z naszej strony niestety, podobnie jak że Slowenia.
6
@Arkon koleżanek szukasz ? Czy nie masz z kim pogadać ? Biedaku
0
@SeeleyBooth Messi nawet w tym meczu nie grał dobrze,jeśli tak można powiedzieć o gościu których zrobił w jednej akcji sporą część roboty mijając dwóch/trzech rywali. Zawsze go będę szanował bo uważam za najlepszego w historii.
Wracając do sedna , W samej pierwszej połowie naliczyłem mu 6 strat do 30minuty. Po jednej z nich Griezmann dostał żółtko próbując zatrzymać kontrę, zaś Frenkie cudem tej kartki uniknął w identycznej sytuacji. To nie był jego wybitny mecz bo wszystko próbował grać w schemat następujący: wbiegam na swojego zawodnika, oddaje mu piłkę oczekując na zwrot tegoż podania i biegnę dalej. Niestety, jeśli wiecie o czym mówię to to już się nie sprawdza od dawna. Każdy nawet średnio inteligentny zawodnik odczytuje to bez problemu, stąd nasza gra staje się mega przewidywalna . Wynika trochę zakłamuje rzeczywistosc bo jest wynikiem dosłownie dwóch przebłysków naszych zawodników. A nie można opierać swojej gry tylko na nich, co chyba idealnie pokazuje zeszły sezon. Z lepszymi drużynami po prostu brakuje nam różnorodnosci , bo wciąż próbujemy grać na Messiego, lub Messiego / Suareza. Chłopaki jak Arthur czy Griezmann po jednej nieudanej próbie strzału rezygnują bo zaraz jest z tego powodu kwas że przecież tak nie gramy.
Ja tak to widzę , niestety wczorajszy wynik średnio mnie cieszy.
0
@Mati90fcb
Busi gra dobre mecze ale w lidze. W LM od dłuższego czasu odstaje niestety.
0
@DonAndresFCB
nie jestem ślepy. Cieszysz się ? Bo wg dalej jesteśmy przewidywalni do bólu. Również w tej akcji.
0
@NaFazieHitman
Messi Legenda ale dziś jest fatalny taki jak i Suarez. Tyle że ten drugi przynajmniej gola strzelil
Edit: Messi zrobił jedna akcje A Suarez dwa magiczne dotknięcia ;))))
1
Dramat . Każda , każda akcja Interu to jest orawi gol. Przy odrobinie szczęścia byłby już Liverpool
0
Messi jak dobrze liczę narazie 6strat, jeden strzał na bramkę.
0
Praktycznie kazda akcja Interu smierdzi bramka a mają 30% posiadania
0
My nie umiemy grać w piłkę cała nadzieja że ktoś walnie z dystansu. Aha zapomniałem że jak jest Messi to niemal nie strzelamy z daleka bo wszystko idzie do niego
0
Spoko Messi narazie 4 straty , po jednej z nich griezmann żółtko i przed chwilą po jego kolejnej stracie niemal De Jong dostał żółto. Brawo
0
Zygac się chce jak widzę te granie Messiego do środka w oczekiwaniu na zwrot . Blagaaam jeszcze ktoś się na to nabiera ??? Powinni rozumieć że już dawno nie i to nie wychodziiiiii , to jest za oczywiste