mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! A kto tu krzyczał i np uderzył kobietę bo nie jestem w temacie?
0
@LuisSalvano
Popieram Cię w każdym słowie , chciałem tylko to przekazać. Pozdrawiam
0
@sokot rafinha to niezły zawodnik, szkoda ciągłych poważnych kontuzji bo to niemal eliminuje go z poważnej piłki
3
@Socjopata konkretna Patola, nic tylko się zaszyć w Bieszczadach i mieć święty spokój od tego cyrku, nie tylko w Polsce ale i na świecie
0
@kamilek20039 i nie produkują na taką skalę.. nawet zbliżona co vw audi więc aut rozdawać nie będą
1
@Pablo963 no dokładnie, jednak coś tam jeszcze Ci starsi kibice pamiętają . Pozdrawiam
2
Bardzo mnie to ciekawi bo o ile czegoś nie mylę (z pamięcią kiepsko) to Valdes jeszcze jako piłkarz mówił w jakimś wywiadzie że w ogóle średnio lubi piłkę , że jest nią zmęczony itd. pamięta ktoś ten wywiad ?
Była tam też mowa pije piwko po meczu xD
22
@Pogba kon sty tu cja !!!!
6
@mauerinho co Wy macie za myślenie ? Jakie odpowiemy?odpowiada się na boisku a nie transferami .... To jeszcze nie jest ten czas, w nadchodzącym sezonie trzeba pokazać odpowiedz , choćby tym co mamy obecnie
0
@Cojarobietu nie
0
@NeroTFP oglądałem kilka meczów ostatnich i śliwka prezentował się nieźle , to fakt, a Szalpuk nie widziałem już trochę czasu na boisku, mimo to uważam że jeśli prezentuje taką formę jak rok temu to jest lepszym wyborem. Ogólnie wg mnie Szalpuk to lepszy zawodnik nawet od Kwolka, ale tak jak mówię to moje zdanie.
1
@Tomicco zgadza się, po MS lubię tego zawodnika
0
@BlAugrAnAPolAnd oboje już od dłuższego czasu prezentują się dobrze, conajmniej od roku, ale zgadzam się, warto się nimi interesować
0
@ranger3120
Dużo lepsze samopoczucie, mniejsze zakwasy, orzezwienie
0
@ranger3120 robię tak codziennie od wiosny aż do jesieni, kąpiel tylko w lodowatej wodzie. Dobre dla zdrowia . Szczególnie w takie upały.
Wczoraj o 18:30 do 20 gierka w piłkę i 2x kąpiel w lodowatej wodzie po takim wysiłku to obowiązek ale i przyjemność ; )
W sumie zima po siłowni też kąpie się w zimnej żeby kwas mlekowy neutralizować ;s
0
@Janiama ładnie poszedł choć strasznie ciężko biega,brawo
1
@Yomek7 no niestety ale cousins to nie jest ten poziom , zdecydowanie nie. Curry dziś też bez rewelacji, można było się nieco więcej po nim spodziewać, ale myślę że to kontuzja Klaya zaważyła . Miał dzień i trafiał te trójki. Z Klayem i Durantem GSW są po prostu nie do przebicia
1
@8Iniestazo8 szczerze ja nie jestem ale jakoś polubiłem gsw . Mecz wyrównany, wygra lepszy. Myślę że z bez Duranta i Thompsona gsw będzie mieć ciezko
1
@8Iniestazo8 oglądam. Trzeba przyznać że Lowry to przekozak, wchodzi pod kosz jak chcesz i trafia niemal wszystkie rzuty, czy za trzy, czy za dwa
0
@SHIBA ziomek też się tam wybieram, daj namiary na jakiś fajny nocleg (fajna lokalizacja) z jakąś normalna cena
5
Jedno mnie rozwaliło, wobec Griezmanna "pociąg przejeżdża tylko raz" a wobec Neya już może przejechać po raz drugi? Griezmann pewnie też żałuje ... i owszem narobił zamieszania ale Neymar zrobił dokładnie to samo jak nie gorzej, bo przecież sądził Barcę!
0
@fart ziomek kiedy kolejny mecz??
1
@student97r chłopaki średnio się interesuje NBA ale chętnie bym obejrzał ten finał. Kiedy następny meczu o której ?
5
@betonito chyba chciałeś nabić odpowiedzi, marne prowo
0
@Dejvv ogólnie ma dużo konkretnych ksywek, ja z ziomkami zawsze mówimy na niego "emeryt". Wystarczy na niego spojrzeć i te przyduże garnitury.. ; )
To tak z przymrużeniem oka oczywiście ; )
0
@tediko jak dla mnie jest to bardziej bramka pique, aczkolwiek semedo mógł też zachować się lepiej . Analizując od początku to być może już Coutinho gdyby wcześniej wsadził nogę przerwał by ta akcje w zalążku. Albo również mógł zachować się lepiej. Dali ciała jako całość..
1
@LajtNyga przykro to mówić ale mam tej samo
1
Ciekawe rozwiązanie, wrzutka na Coutinho....
0
Z dostępnych opcji i realnych opcji dla mnie tylko BEN YEDDER. Jako były futsalowiec potrafi grać na małej przestrzeni, ma dobry strzał i niezle wykończenie. Jeśli ma klauzule 40mln to jestem zdecydowanie na TAK, Ben YEDDER i Griezmann byliby wzmocnieniem.
0
@Midast dość ostro to napisałeś ale coś w tym jest. Ivan wielokrotnie już pokazywał się jako człowiek bardzo rodzinny, kochający córkę i żonę nade wszystko i wydaje mi się że głównie ze względu na nie(szkoła, przywiązanie żony itd) po prostu nie chce zmieniać otoczenia. Wiadomo że każdy liczy się że zdaniem żony ( hehe) a Ivan rysuje mi się jako taki pantofel , z całym szacunkiem dla niego. Być może faktycznie chce dograć u nas do końca kontraktu za niezłą kasę, być może dostanie jeszcze podwyżkę , bo przecież temat gdzieś tam się kręcił jeszcze niedawno.Ogólnie lubię tego zawodnika ale z walczaka i zawodnika gryzącego trawę Ivan stał się typowym "pracownikiem"biura", 8-16 zapieprza na treningu, a wieczorem wskakuje w ciepłe kapcie i kanapa .
Nie miałem na celu go obrazić, raczej chce powiedzieć że potrzeba świeżej krwii, głodnych zwycięstwa młodych i ambitnych pilkarzy. Nie takich którzy już wszystko zdobyli. Są wypaleni i najważniejsze są dla nich inne rzeczy, niech nie mydla nam oczu takimi wywiadami jak ten.