0

Hahaha uśmiałem się , nieźle :))

1

Zgadzam się z Tobą kolego. Smutna prawda. Aczkolwiek cała drużyna gra marnie, Messi również niewidoczny. Ale skoro nie ma kreacji w pomocy...

0

Gra dzisiaj słabo to fakt, ale Umtiti czy Pique też są winni drugiej bramki. Samu dopuścił do dośrodkowania bo jakby trochę odpuścił, Pique nie spodziewał się że Samu da przejść piłce i też nie pokrył z Roberto na spole ????

0

Jest ktoś w stanie pomóc w temacie biletów na mecz Totki Barca ? Gdzie i jak kupić bilety .

0

Podpinam się. Poszedłbym na taki mecz z Tottenhamem albo nawet PSV , INTER też bardzo chetnie. Jak myślicie jakie będą ceny biletów na takie wyjazdowe mecze ?

0

No raczej nie da się grać na takiej hali a znam to bo miałem taką w gm i LO , i kazda inna w moim mieście była o niebo lepsza. Dziś jest masa hal na odpowiednim poziomie. Buty też mają znaczenie ale jednak kluczową jest sama nawierzchnia

1

Wydaje mi się że nie a trochę gram w futsal. Jeśli się slizgasz to : albo hala jest brudna i zakurzona, albo jest lakier na drewnie i zawsze będziesz się ślizgał , albo nas starte halówki

5

Troszkę racji masz mordeczko. Wprawdzie Messi też mógł strzelić więcej ale trudno krytykować gościa który jak zwykle zrobił mecz i tak jak piszesz mógł dołożyć kilka asyst , bramek więcej.
Pozdrawiam

0

ja nawet nie wiem ktory byl rok..ale pamietam ze konczyl grac Guardiola, a gral jeszcze Lucho kiedy zaczalem kibicowac :) potem jak juz troche starszy to Rivaldo, mam jego koszulke za 30zl : )

0

rzuc tez mistrzuniu

5

Masakra, pamiętam tamten dzień jakby to było wczoraj . Czas leci

0

Diego świetny zawodnik, podobał mi się na ms

1

Też to słyszałem

1

Panowie wybaczcie lenistwo , dajcie linka do meczu proszę ;)

0

Byłem tam niecały rok , teraz to dopiero będzie mi bliskie miasto po takich dealach.

0

Nie przejmuj się też mam 14 :) za parę lat to ona będzie cenniejsza bo będzie ich mało

0

Ogarnia ktoś ile Denis zarabia? Bo podejrzewam najlepsze (z najgorszego)) w tym że zostaje jest o że ma jednak stosunkowo niska gaże .

0

Dzięki wielkie ! ;)

0

Panowie powiem wprost , jestem na urlopie i nie chce mi się przetrząsać internetowej. Licze na LR. Dajcie cynk kto dzisiaj gra i o której.
Dzięki i pozdrawiam

0

Jak widać Messi Suarez Puyol czy Fabregas nie znają się na modzie. Szkoda tylko że kupują u Tommiego i innych znanych projektantów

1

Zapomniałeś jeszcze o Realu który chyba jednak coś tam wie o jej wygrywaniu ;)

1

Haha nie widziałem tego, mocne !!

2

Też tak uważam, niby fajnie ale jednak czegoś mu brakuje. Zdecydowanie jest świetnym piłkarzem, przypomina Messiego ale choćby wykończenie i po prostu "te detale" to już nie ten poziom

0

Panowie z pozoru banalne pytanie ale szukam po necie i chyba mi nie wychodzi. Gdzie mogę kupić wyjazdowa koszulkę reprezentanta Chorwacji :)? No Rakitic lub Modricia?

1

Z pewnością słusznie choć Rebic i Modric też genialnie dziś wyglądali. Z resztą wszyscy Chorwaci pokazali serce! Ivan,Subasic czy Vida także dobre zawody! TO JEST CHARAKTER!

1

Przypomina Ludovica Giuly

0

Jak można było tego nie strzelić ? Na tym poziomie lekka masakra jednak. Wciąż nie wierzę

2

Mam jego koszulkę ale z 14

0

Dla mnie krul.

0

Hahah padłem jak to usłyszałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?