0

Oglądałem większość , jeśli nie wszystko

0

O właśnie : ) zobaczymy co to będzie z ta nasza Barcelona. Kupno napastnika jest niestety konieczne , też chciałbym Jovicia. I Valverde raczej out, Cou z bólem raczej też, choć mam jego koszulkę a to moja pierwsza oryginalna he

0

Dokładnie jakoś tak to było, nie żałuję przyjścia Davida, genialny zawodnik, lubiłem go. Pasował tu na jakiś czas, był inteligentny. Jednak już wtedy myślałem że mogliśmy brać tego Suareza , miał świetne staty w Ajaxie, z tego co mi się przypomina to robił po 40 goli na sezon

1

Ponownie muszę się z Tobą zgodzić. Messi był najlepszy/najprzydatniejszy kiedy był jednym z wielu. Ah te czasy gdy szarpal na prawym a później rządził na szpicy ..
A teraz ?został wykreowany (i sam się wykreował swoją genialna gra umówmy sie- głównie do 2015 roku) na wielką gwiazdę. Jest nią, to nie podlega dyskusji, jednak osobie z taką psychika jak jego łatwiej widocznie lepiej grało się bez presji, z głodem sukcesu. Z graczami na swoim poziomie a nie wyraźnie (mówię to z żalem) słabszymi , gdzie jest głównym i niemalże jedynym gwarantem wyników

0

O Suarezie też były już wspominki tu na stronie jak jeszcze grał w Holandii, pamiętam to. Ale woleliśmy widocznie go kupić za 100 baniek, niż za 20-30:) czuje że podobnie będzie z Joviciem, mi on wykończeniem też przypomina Suareza, nie ma dla niego trudnych piłek. Wali "trudne" bramki.

0

A nie jest czasem tak że tylko w tym sezonie mamy ta możliwość? Ogólnie cucu robi nieźle wrażenie aczkolwiek bardziej jako skrzydłowy. Jest bardzo ofensywny jak na obrońcę. Tak też grał nieraz w eibar

0

Nie wiem czy się nie mylisz. Eibar go wykupił a my mamy możliwość odkupienia za określoną umowa kwotę jeśli to ja się nie mylę

0

Dokładnie. Każdy ze styli gry ma swoje zalety i wady ale jedno się nie zmienia, do każdego stylu potrzebni są piłkarze o odpowiednich umiejętnościach oraz motywacji, czyli tzw głód sukcesu

1

Czy Pochettino tak na marginesie nie wykluczył kiedyś trenowania Barcy? To by potwierdzało w pewnym sensie się w jego slowach

0

Świetnie powiedziane. Czyli tika taka jako taka istnieje ale tylko w sprzyjających okolicznościach i warunkach, tzn kiedy masz narzędzia (odpowiednich piłkarzy).
Wszystko traci jednak sens kiedy posiadanie jest dla posiadania a nie dla popychania akcji do przodu.

0

Trochę odbiegłem od tematu co do Coutinho. Mam tak samo, nawet mam jego koszulkę. Ogólnie mam mieszane uczucia ale w tej chwili chyba bym za nim nie płakał. On by pokazał swoje atuty ale przy innym trenerze i bez Messiego w składzie . Choć też w sumie niekoniecznie

2

To tylko przypuszczenie ale kilka osób już o tym pisało mianowicie: wielu zawodników gaśnie przez status Messiego w tym klubie/ na boisku. Wszystko musi być grane pod niego a nie każdy umie w takim systemie funkcjonować.
Największe sukcesy odnosiliśmy kiedy Messi czuł się częścią ekipy , z którą RAZEM w równym stopniu odnosił sukcesy. Był Xavi, był Iniesta, wcześniej też Puyol itp. oni niedosc że robili swoją robotę to nie byli poniżej Messiego. A dziś ? Dziś każdy twierdzi że Messi jest Bogiem i każda piłka musi iść przez niego . Oczywiście nie ujmuje Messiemu, ale po prostu coś w tym jest, że nie ma innej opcji w ofensywie niż Messi, ewentualnie Messi->Suarez . To taki paradoks. Messi wyciąga nas do góry ale jednocześnie zawęża ilość opcji , bo każdy oddaje i tak piłkę jemu, czego przykładem był mecz z Liver gdzie sam próbował minąc 3-4 graczy, czy mecz (nie pamiętam z kim) gdzie Vidal chciał oddawać piłkę Leo w momencie gdy powinien strzelać . Leo go za to skarcił ale to potwierdza teorie że inni gasną przez jego wielkość.

Krótko. Valverde dobry na ligę gdzie jego spokój , taktyka wystarczają na słabszych rywali grających bez maxymalnego zaangażowania. Ta drużyna nie ma ducha wojownika , bo jego powinien zaszczepić trener.

0

Uf, z niemałym trudem udało się przywrócić moje konto, po zmianie telefonu zapomniałem login i hasło :) szkoda by mi było zakładać nowe bo to konto mam już o 9 lat a na stronie przebywam chyba z 15:)

Żeby być trochę na bieżąco dodam : która to już przebudowa drużyny się kroi od tego czasu ? Pamiętam lata około 2003-2005, jak przyszedł Davids i pomógł wygrzebać się Barcy z dołka .
Pamiętamy czasy Ronniego, Etoo , Villi, Henryego , Ibrahimovićia , kto przyjdzie teraz.. ? Lub kto mógłby przyjść teraz? na rynku jest problem z pozycją środkowego napastnika a Suarez potrzebuje co najmniej silnej konkurencji. Nie mówiąc już o Albie. Mecz z Liverpoolem to dla mnie skandal w jego wykonaniu.

Co sądzicie którzy piłkarze na obecną chwilą koniecznie potrzebują zmiany lub silnej konkurencji?

2

W tabletkach z reguły więcej kosztuje i nieco łatwiej ja dozować, wygodniejsza forma. Bierz byle jaka krete,nie ma co przepłacać akurat za ten suplement.

0

Widzę że jesteś Korwinem La Rambli, Ty się śmiejesz ale nikt nie śmieje się razem z Tobą. Przykre. 52 osoby poparły mój komentarz, Twój cale zero. Gratuluję, śmiejemy się dalej.

0

Do tego że karny był ewidentnie przed polem karnym kolego. Rozumiesz już ?

52

Co dorabia ? Dobrze mówi taka jest prawda . Podobnie było z Alvesem, czy jest ze Suarezem

28

Piękna inicjatywa Christo, to jest gość !

0

Lubimy strzelać na naszym treningowym

3

Daj spokój z tym Isco

4

Rzadko mam okazję patrzeć na Real, dziś to robię i co tam się dzieje , jakie nazwiska ????
A Vinicius ciekawie sobie poczyna, fajnie dużo widzi, będą mieli z niego pożytek

0

Cou bazował na swojej szybkości ? Nie należy do najszybszych zawodników wydaje mi się

0

Tu też grał fenomenalnie w zeszłym sezonie. Problem zaczął się z kontuzja i ciągnie się do teraz. Myślę że to problem z psychika, za bardzo chce a im bardziej chce tym bardziej nie idzie .

1

Zdecydowanie Cucu lepszy zawodnik bynajmniej w ofensywie. Mirandy niestety jest elektryczny i za mało zwrotny.

0

Oprócz obrony ... Bezsensowne stwierdzenie. Obrona jest podstawą i błędy w wyprowadzanii piłki (niedokładne podania) były przyczyną masy niepotrzebnych groźnych sytuacji.

0

Dokładnie. Chumi też nie te progi nie oszukujmy się.

0

Czy czasem u Rossela to Barto nie był czasem odpowiedzialny za transfery ? Jeśli się mylę poprawcie mnie

0

Podzielam opinie co do tego zawodnika.

2

Tutaj może chodzić o to że przyjdzie za darmo dlatego mogą dać mu więcej pieniędzy. Chłopak mądrze postępuje nie przedłużając kontraktu. Inna sprawa że przesiedzi na ławce pół roku , ale dzięki temu trafi np do Barcy , i zainkasuje b.dobra kasę

3

Żartowniś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?