mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam jego koszulkę ale z 14
0
Dla mnie krul.
0
Hahah padłem jak to usłyszałem
2
Carrasco najgorszy z Belgów obok Witsela
1
Czysty sabotaż
0
Dobry jest fakt
0
Akurat dzisiaj Neymar zagrał bardzo dobry mecz. Razem z Wilianem i Cou najlepsi . Choć nikt w Brazylii dziś nie zagrał słabo, faktycznie jedynie ciut bezbarwniej w ataku Jesus, ale tragedii nie było. Dobry mecz z obu stron, Meksyk też potrafił zagrozić ale brakło zdecydowanie wykończenia
2
Miałem tak samo. Kiedyś Messi był symbolem dynamitu, dynamiki, odejścia. ...
6
A Subasic już nie?? Wszyscy podnieceni a Chorwat równie dobrze bronił.
0
Ale i tak będzie strzelał Messi. Smutne
0
Na tych mistrzostwach gra lepiej :P
0
No proszę. Imponuje walecznością widać że się nie boi. Mega dobry grajek
0
Jak Wam się podoba Diego Laxalt na lewej ? Moim zdaniem mega solidny i waleczny. Dobry dość . Podobnie ten Z Arsenalu bodajże Toreira
0
Szkoda. Oby się wykurował do następnego meczu!!
0
No faktycznie. A chwilę później Cavani wyjaśnia we własnym polui karnym. Co gościu gra mecz dzisiaj nie wierzę !
3
Ale przerzut do Suareza masakra, to Laxalt?
0
Też tak myślę i ma znacznie lepsze warunki fizyczne
0
Myślcie czasem. Nie czujesz że gość się zgrywa ?
0
To fakt ale Messi też nie urywa delikatnie mówiąc. Kiedyś synonimem dynamiki był Messi. Obecnie spacer a nawet jak próbuje się zerwać to nie potrafi jakby już tak odstawić zawodników.
Wiem że trudno się pokazać w takiej ujowej ekipie i w takim bajzlu ale pomijając strzał Messiego po którym padła szczęśliwa bramka, ciężko powiedzieć coś dobrego o naszym Mistrzu.
4
Lepszy debiut miał tylko Cr
0
Oczywiście że prowo ;)
0
Cavani się chyba nie myje bo ma zawsze mokre włosy, co sądzicie ?
0
Będą dwie bramki myślę spokojnie. Ładny kuponik
0
Co Ci ciemnoskorzy panowie robią Neymarowi?
6
Ależ Cou przyćmił Neymara na tych MS coś pięknego
0
Tak jak niżej, zluzujcie. Oczywiście że dodał od siebie i trzymania nie spowodowało uoadku- w tym symulował to proste, natomiast to że był trzymany uniemożliwia mu oddanie strzału z pozycji która sobie wypracował.
A.ze Neymar pajacuje cały mecz to potem sędziowie traktują go tak a nie inaczej , sam też jest sobie winien
0
Co chłopie posłuchaj Juskowiaka który może nie jest mistrzem słowa ale mówi Ci jak jest grałeś kiedyś w piłkę ? Delikatnie go przytrzymał i wybił z uderzenia . Przestańcie się spinać dzieciaki tylko dajcie sobie uzmysłowić że mam inne zdanie i tyle . Zluzujcie porty
0
Ja się zgadzam
0
A moim zdaniem to był karny . Neymar wielokrotnie i w tym meczu symuluje i tu też dodał ale mimo wszystko trzymanie ręką UNIEMOŻLIWIŁO mu oddanie strzału i dojście do piłki. Dałbym mimo wszystko karnego!!!
0
I zamiast 1:1bylo 0:3 heheh