2

Mam jego koszulkę ale z 14

0

Dla mnie krul.

0

Hahah padłem jak to usłyszałem

2

Carrasco najgorszy z Belgów obok Witsela

1

Czysty sabotaż

0

Dobry jest fakt

0

Akurat dzisiaj Neymar zagrał bardzo dobry mecz. Razem z Wilianem i Cou najlepsi . Choć nikt w Brazylii dziś nie zagrał słabo, faktycznie jedynie ciut bezbarwniej w ataku Jesus, ale tragedii nie było. Dobry mecz z obu stron, Meksyk też potrafił zagrozić ale brakło zdecydowanie wykończenia

2

Miałem tak samo. Kiedyś Messi był symbolem dynamitu, dynamiki, odejścia. ...

6

A Subasic już nie?? Wszyscy podnieceni a Chorwat równie dobrze bronił.

0

Ale i tak będzie strzelał Messi. Smutne

0

Na tych mistrzostwach gra lepiej :P

0

No proszę. Imponuje walecznością widać że się nie boi. Mega dobry grajek

0

Jak Wam się podoba Diego Laxalt na lewej ? Moim zdaniem mega solidny i waleczny. Dobry dość . Podobnie ten Z Arsenalu bodajże Toreira

0

Szkoda. Oby się wykurował do następnego meczu!!

0

No faktycznie. A chwilę później Cavani wyjaśnia we własnym polui karnym. Co gościu gra mecz dzisiaj nie wierzę !

3

Ale przerzut do Suareza masakra, to Laxalt?

0

Też tak myślę i ma znacznie lepsze warunki fizyczne

0

Myślcie czasem. Nie czujesz że gość się zgrywa ?

0

To fakt ale Messi też nie urywa delikatnie mówiąc. Kiedyś synonimem dynamiki był Messi. Obecnie spacer a nawet jak próbuje się zerwać to nie potrafi jakby już tak odstawić zawodników.
Wiem że trudno się pokazać w takiej ujowej ekipie i w takim bajzlu ale pomijając strzał Messiego po którym padła szczęśliwa bramka, ciężko powiedzieć coś dobrego o naszym Mistrzu.

4

Lepszy debiut miał tylko Cr

0

Oczywiście że prowo ;)

0

Cavani się chyba nie myje bo ma zawsze mokre włosy, co sądzicie ?

0

Będą dwie bramki myślę spokojnie. Ładny kuponik

0

Co Ci ciemnoskorzy panowie robią Neymarowi?

6

Ależ Cou przyćmił Neymara na tych MS coś pięknego

0

Tak jak niżej, zluzujcie. Oczywiście że dodał od siebie i trzymania nie spowodowało uoadku- w tym symulował to proste, natomiast to że był trzymany uniemożliwia mu oddanie strzału z pozycji która sobie wypracował.
A.ze Neymar pajacuje cały mecz to potem sędziowie traktują go tak a nie inaczej , sam też jest sobie winien

0

Co chłopie posłuchaj Juskowiaka który może nie jest mistrzem słowa ale mówi Ci jak jest grałeś kiedyś w piłkę ? Delikatnie go przytrzymał i wybił z uderzenia . Przestańcie się spinać dzieciaki tylko dajcie sobie uzmysłowić że mam inne zdanie i tyle . Zluzujcie porty

0

Ja się zgadzam

0

A moim zdaniem to był karny . Neymar wielokrotnie i w tym meczu symuluje i tu też dodał ale mimo wszystko trzymanie ręką UNIEMOŻLIWIŁO mu oddanie strzału i dojście do piłki. Dałbym mimo wszystko karnego!!!

0

I zamiast 1:1bylo 0:3 heheh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?