mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyżby zmiana za Verme i pozegnalne oklaski na Camp Nou ?
0
Pod tym względem przypomina mi Deco choć podejrzewam że już na ten moment przebił go statystyką
1
Jeśli to prawda to pewnie chodzi o to, że czekają na odejście Turana i numer 7 dla Cou
1
Kolega z podwórka był za Barcelona, to były czasy Rivaldo i od tamtego momentu był moim ulubionym piłkarzem wraz z Cocu
0
Podejrzewa się że będą czekać aż odejdzie Arda i przejmie po nim 7.
Na prezentacji ma być bez numeru jeszcze.
Z wolnych numerów to jedynie 24
1
Siema wszystkim.
Chciałbym sobie kupić koszulkę naszego nowego nabytku Cou, jednak wciąż na stronce Barcy nie pojawił się w opcji do wyboru. Jak myślicie pojawi się z siódemka po sprzedaży Turana dopiero, czy wrzuca wcześniej z numerem 24?
Pozdrawiam
0
To samo przeszło mi przez myśl haha. Jakby zabrakło realu to na prawdę nuda by była, paradoksalnie potrzebujemy silnego Madrytu ;)
1
Sylvinho był bardzo dobrym zawodnikiem . Bardzo go lubiłem. Słabszy w defensywie niż Abidal ale idealny zmiennik na LO
0
Zgadzam się.
0
No to fakt miło się na nich patrzy
9
Paulinho pod bramką jest bardzo groźny i to jest fakt ale w środku pola miał że trzy czy cztery proste straty. Co go docisna pressingiem to jest obsrany.
Z resztą busquets też kilka razy źle podawał w prostej sytuacji, wyglądamy w środku jak stremowani, dziwne
2
Masakra co tam się działo w meczu Las Palmas z Espanyolem haha
0
Umarłem szczerze mówiąc, co za gość zabił mi dzień hahaha.
0
Zgadzam się choć to nie tylko jego wina rzecz jasne, były też inne czynniki.
Nie zmienia to faktu że tracił wszystko i podejmował z reguły złe decyzje, słabo.
1
Myślałem że semedo najsłabszy będzie w tym meczu ale deulofeu i Suarez przebili Wszystkich.. niech ten Dembele wraca blagam
0
Suarez od kilku miesięcy gra tragedie po prostu. Dosłownie kopię się po czole.. w tej sytuacji przecież to ja bym się nawet cofnął o krok...masakra
2
No dość sporo niedokładności z jego strony.
Semedo jak tykającą bomba trochę, raz zagra fajnie by za chwile sprokurować groźna akcje
0
Na pewno byłby to ciekawy kandydat
0
Leciał na tvn 7 chyba ale ten francuski, chyba lepszy niż ten najnowszy na którym też byłem w kinie, choć w sumie oba warto zobaczyć jak lubisz taki klimat
0
Spoko.
1
Wszystko to co wymieniliście plus 6:2 z Realem
1
Jakby takie coś odwalił no w meczu z Realem to szkoda gadać.. to było 100procent akcja
0
Suarez błagam przestań już kopać się po czole bo aż przykro patrzeć co ty grasz...
Gonzalez oddawaj dwa karne !!!!
6
Co za idioci z tych komentatorów przecież go ewidentnie nadepnął i pewnie skręcił staw skokowy rakieta
0
Powiem Wam że uwielbiam Suareza za jego piękne bramki i wielki skład, nie komentowałem go oatatnio bo wiedziałem że zaraz może strzelić ale to co dziś gra a w sumie nie tylko dziś to po prostu jest jakaś TRAGEDIA.
1
Suarez też strzelił swoją bramkę. (Wpadł do bramki)
1
Drugi poważny jego błąd w tym meczu nie wiem po co asekurował pique a gość mu biegał za plecami. Fart że to nie wpadło wcześniej
0
Czemu Umtitiego od razu nie biegł za sarabia!?!? W sytuacji poprzedzającej bramki dla Sevilli.
Pique niestety dramat co odwalił
7
Boże ale ten rakitic jest wolny ... Zbiera się jak wóz z węglem ja bym dobiegł do niektórych piłek
12
Gomes oprócz fatalnego wejścia w pierwszym kontakcie to nieźle gra