1

Oczywiście że bramkarz zachował się ZLE KARYGODNIE. Ale Asensio uderzył mocno i strzał nawet jakby był przewidziany to był trudny do obrony więc props dla Marco, robi robotę straszną

0

Asensio ma to coś, oj ma

0

Wg mnie Asensio będzie zjadał Neymara bo jest niesamowicie skuteczny w przeciwieństwie do Brazylijczyka

1

Ci goście albo są za Realem albo są niekompetentni. A jak real to "akcja podręcznikowa"

20

Słyszycie ten komentarz? Gol bez emocji, ot tak nietoperze strzeliły bo krater w obronie realu a przecież akcja piękna ! Brawo Kondogbia za to nawinięcie i przerzut.

1

Powąchał murawę

0

Znowu Suarez mógł pójść sam a na siłę szukał podania. Jest wystraszony. Może jakby uwolnić jego głowę byłby z niego grajek

0

Boże czym wy się podniecacie? Bez przesady nic takiego WOW nie ma

0

Niby coś tam Denis się stara z nim grać ale jak sobie przewinięcie tą akcję to nie rozumiem czemu Denis nie uderzył już przed Messim , miał dużo miejsca

0

No dokładnie, jakby nie fart spartoliby dobra akcje

0

Przerzut klasowy to prawda ! Ale wcześniejszą strata... Jakby to był Real to wiedzielibyśmy gola ale w drugą stronę

0

Umarłem po tym tekście hahahaha

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cała drużyna gra piach. Slow motion bez pomysłu

0

To prawda,ale zobacz jak genialnymi piłkami rozpędza ten atak pomoc

0

Hahaha to się robi faktycznie lekko koniczne co oni od***rdalaja.
Pique chyba za dużo grywał z Maradona w pokera

0

Mistrz

0

Dokładnie.. Kubiak też wielki zawodnik a prawda jest taka że na tle siatkówki światowej jest może średniakiem. Niestety no tęskno za Wlazłym którego zazdrościł nam cały świat

1

Serbowie mocno ale nie niepokonani. To my raczej tacy słabi.. jesteśmy tak ciency że aż szkoda gadać, Konarski dramat, Kubiak nie lepszy..zawsze jakościowo od tych najlepszych, Winiarski, Wlazły. Lemanski szkoda słów i w ogóle nasza zagrywka jako zespół to jest tragedia. Nie ma odbioru jak i ataku czyli zawodnicy Nie Ci. Po prostu brak jakości.
Czas dać szanse młodym, Kaczmarek z b.dobrej strony się pokazał.

0

Niestety ale głęboki rezerwowy z czasów Wlazłego czy Winiarskiego, którzy byli filarami złotej reprezentacji nie pociągnie tej drużyny, za słaby jest, po prostu. Kubiak też nie gra tego co kiedyś, nie mówiąc już o Kurku. Lemanski? Proszę. No ale takie czasy nadeszły dla polskiej siatkówki. Nie ma serwisu, nie mamy atakU

0

Zapomniałem o neymarze

0

Za ile poszedł Pogba? Wytłumaczcie ktoś proszę dlaczego Dembele miałby być drugim najdroższym piłkarzem jak piszą w newsach(?)

0

Dobra dup* bez dwóch zdań. Dawać ja do męskiej

0

Jak ktoś lubi historyczne / historyczno podobne polecam także :
1. Rodzina Borgiow z Jeremy Irons, szczególnie kolejne sezony są genialne
2. Rzym
3. Dynastia Tudorów
4. Spartacus
5. Nasz polski serial Czas Honoru także potrafił wyciągnąć, szczególnie pierwsze sezony

2

Dobre podsumowanie zgadzam się w 100 procentach a Ci co twierdzą inaczej niech dalej z zarządem zbijają piątkę

0

Nie sprawdzałem ich statsow ale wydaje mi się że Niemiec jest ogólnie wyższy i ma większy zasięg ramion i nie wykorzystuje tego, tylko obserwuje piłkę. Sami wiecie że to nie pierwszy raz i jak widzisz wielu ludzi uważa podobnir
. On to ma w nawyku już że się prawie nie rzuca, nie gra u nas miesiąc i nieraz była podobna dyskusja do tej. Bramka Marco tylko potwierdza że Ter Stegen po raz kolejny nie wykonał wystarczająco wiele by obronić. Stanie jak słup nigdy nie przyniesie efektów. I wątpię żeby to u niego się zmieniło, bo nawyki zmienia się bardzo ciężko

1

Nie wiem. Na pewno nie jest tym kim był choćby Valdes w swoich najlepszych sezonach. Jest obserwatorem lecących piłek i zdecydowanie bardziej podobał mi się Jasper

2

Tak jak mówisz. Bramkarz ma być ostatnią instancja kimś kto nie zawiedzie a wręcz uratuje kiedy sytuacja jest trudna. Ter Stegen taki nie jest, do tego przez jego dobrą grę nogami niejednokrotnie już mieliśmy kłopoty.
Gra nogami jest dodatkiem, bramkarz ma wyciagac, a w Barcelonie jest obecnie na odwrót. Przecenia się grę nogami.

1

Uważam tak samo, bramkarz niezły ale musi zacząć wyciągać niemożliwe piłki jak choćby Valdes w swoich najlepszych sezonach. Niejednokrotnie bronił nam tylki nie tylko w akcjach sam na sam ale również kiedy ktoś groźnie strzelił Valdes potrafił wyciągnąć. Ter stegen ? Nie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?