mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem ale też byłem w szoku
0
Oby go sprzedali za dużo szans już otrzymał
0
Dzisiaj wpadły tak na prawdę dwa rykoszety
2
Z Paulinho właśnie jest tak i to każdy potwierdzi że w pomocy nie daje jakiejś wielkiej wartości, ma dużo strat, i niedokładności ale zawsze, zawsze może strzelić jakaś bramkę.
Ps. Przypomnę tylko że przy pierwszej bramce to on nie wrócił i na spole z Roberto są winni
4
Ewidentnie błąd Valverde w doborze taktyki. Po prostu tym razem nie trafił. Drewniany Paulinho i Gomes nie dają kompletnie żadnej wartości w środku, nie potrafimy utrzymać sie przy piłce po pressingiem Sociedad
1
Też tak uważam brak płynności w grze
0
Dobrze śmiga ten Bailey z Leverkusen . Wkręca tam obrońców Bayernu, ma potencjal
0
Można też prosić?
1
Czyżby zmiana za Verme i pozegnalne oklaski na Camp Nou ?
0
Pod tym względem przypomina mi Deco choć podejrzewam że już na ten moment przebił go statystyką
1
Jeśli to prawda to pewnie chodzi o to, że czekają na odejście Turana i numer 7 dla Cou
1
Kolega z podwórka był za Barcelona, to były czasy Rivaldo i od tamtego momentu był moim ulubionym piłkarzem wraz z Cocu
0
Podejrzewa się że będą czekać aż odejdzie Arda i przejmie po nim 7.
Na prezentacji ma być bez numeru jeszcze.
Z wolnych numerów to jedynie 24
1
Siema wszystkim.
Chciałbym sobie kupić koszulkę naszego nowego nabytku Cou, jednak wciąż na stronce Barcy nie pojawił się w opcji do wyboru. Jak myślicie pojawi się z siódemka po sprzedaży Turana dopiero, czy wrzuca wcześniej z numerem 24?
Pozdrawiam
0
To samo przeszło mi przez myśl haha. Jakby zabrakło realu to na prawdę nuda by była, paradoksalnie potrzebujemy silnego Madrytu ;)
1
Sylvinho był bardzo dobrym zawodnikiem . Bardzo go lubiłem. Słabszy w defensywie niż Abidal ale idealny zmiennik na LO
0
Zgadzam się.
0
No to fakt miło się na nich patrzy
9
Paulinho pod bramką jest bardzo groźny i to jest fakt ale w środku pola miał że trzy czy cztery proste straty. Co go docisna pressingiem to jest obsrany.
Z resztą busquets też kilka razy źle podawał w prostej sytuacji, wyglądamy w środku jak stremowani, dziwne
2
Masakra co tam się działo w meczu Las Palmas z Espanyolem haha
0
Umarłem szczerze mówiąc, co za gość zabił mi dzień hahaha.
0
Zgadzam się choć to nie tylko jego wina rzecz jasne, były też inne czynniki.
Nie zmienia to faktu że tracił wszystko i podejmował z reguły złe decyzje, słabo.
1
Myślałem że semedo najsłabszy będzie w tym meczu ale deulofeu i Suarez przebili Wszystkich.. niech ten Dembele wraca blagam
0
Suarez od kilku miesięcy gra tragedie po prostu. Dosłownie kopię się po czole.. w tej sytuacji przecież to ja bym się nawet cofnął o krok...masakra
2
No dość sporo niedokładności z jego strony.
Semedo jak tykającą bomba trochę, raz zagra fajnie by za chwile sprokurować groźna akcje
0
Na pewno byłby to ciekawy kandydat
0
Leciał na tvn 7 chyba ale ten francuski, chyba lepszy niż ten najnowszy na którym też byłem w kinie, choć w sumie oba warto zobaczyć jak lubisz taki klimat
0
Spoko.
1
Wszystko to co wymieniliście plus 6:2 z Realem
1
Jakby takie coś odwalił no w meczu z Realem to szkoda gadać.. to było 100procent akcja