0

Nie wiem ale też byłem w szoku

0

Oby go sprzedali za dużo szans już otrzymał

0

Dzisiaj wpadły tak na prawdę dwa rykoszety

2

Z Paulinho właśnie jest tak i to każdy potwierdzi że w pomocy nie daje jakiejś wielkiej wartości, ma dużo strat, i niedokładności ale zawsze, zawsze może strzelić jakaś bramkę.
Ps. Przypomnę tylko że przy pierwszej bramce to on nie wrócił i na spole z Roberto są winni

4

Ewidentnie błąd Valverde w doborze taktyki. Po prostu tym razem nie trafił. Drewniany Paulinho i Gomes nie dają kompletnie żadnej wartości w środku, nie potrafimy utrzymać sie przy piłce po pressingiem Sociedad

1

Też tak uważam brak płynności w grze

0

Dobrze śmiga ten Bailey z Leverkusen . Wkręca tam obrońców Bayernu, ma potencjal

0

Można też prosić?

1

Czyżby zmiana za Verme i pozegnalne oklaski na Camp Nou ?

0

Pod tym względem przypomina mi Deco choć podejrzewam że już na ten moment przebił go statystyką

1

Jeśli to prawda to pewnie chodzi o to, że czekają na odejście Turana i numer 7 dla Cou

1

Kolega z podwórka był za Barcelona, to były czasy Rivaldo i od tamtego momentu był moim ulubionym piłkarzem wraz z Cocu

0

Podejrzewa się że będą czekać aż odejdzie Arda i przejmie po nim 7.
Na prezentacji ma być bez numeru jeszcze.
Z wolnych numerów to jedynie 24

1

Siema wszystkim.
Chciałbym sobie kupić koszulkę naszego nowego nabytku Cou, jednak wciąż na stronce Barcy nie pojawił się w opcji do wyboru. Jak myślicie pojawi się z siódemka po sprzedaży Turana dopiero, czy wrzuca wcześniej z numerem 24?
Pozdrawiam

0

To samo przeszło mi przez myśl haha. Jakby zabrakło realu to na prawdę nuda by była, paradoksalnie potrzebujemy silnego Madrytu ;)

1

Sylvinho był bardzo dobrym zawodnikiem . Bardzo go lubiłem. Słabszy w defensywie niż Abidal ale idealny zmiennik na LO

0

Zgadzam się.

0

No to fakt miło się na nich patrzy

9

Paulinho pod bramką jest bardzo groźny i to jest fakt ale w środku pola miał że trzy czy cztery proste straty. Co go docisna pressingiem to jest obsrany.
Z resztą busquets też kilka razy źle podawał w prostej sytuacji, wyglądamy w środku jak stremowani, dziwne

2

Masakra co tam się działo w meczu Las Palmas z Espanyolem haha

0

Umarłem szczerze mówiąc, co za gość zabił mi dzień hahaha.

0

Zgadzam się choć to nie tylko jego wina rzecz jasne, były też inne czynniki.
Nie zmienia to faktu że tracił wszystko i podejmował z reguły złe decyzje, słabo.

1

Myślałem że semedo najsłabszy będzie w tym meczu ale deulofeu i Suarez przebili Wszystkich.. niech ten Dembele wraca blagam

0

Suarez od kilku miesięcy gra tragedie po prostu. Dosłownie kopię się po czole.. w tej sytuacji przecież to ja bym się nawet cofnął o krok...masakra

2

No dość sporo niedokładności z jego strony.
Semedo jak tykającą bomba trochę, raz zagra fajnie by za chwile sprokurować groźna akcje

0

Na pewno byłby to ciekawy kandydat

0

Leciał na tvn 7 chyba ale ten francuski, chyba lepszy niż ten najnowszy na którym też byłem w kinie, choć w sumie oba warto zobaczyć jak lubisz taki klimat

0

Spoko.

1

Wszystko to co wymieniliście plus 6:2 z Realem

1

Jakby takie coś odwalił no w meczu z Realem to szkoda gadać.. to było 100procent akcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?