0

Messi nie strzela do pustej. Eto w ogole gra jak na podworku bez kitu ZEROOO masakra po prostu . Eto dno. Ok jesli nie myle sie on dal pilke Gudhjonsenowi przy 3 bramce ale to co odwala przy sytuacjach sam na sam wola o pomste do nieba. Aguero, Forlan, kazdy z nich z palcem by to strzelil a on? Ma problemy z przyjeciem he, ma problemy ze strzeleniem, kiwac nie potrafi, gra ewidentnie na bramki i pod publiczke ;))) Caceres wiadomo, nie bede pisal, bo wpuszczac tego kolesia to porazka Pepa. Xavi gra najwieksza padake odkad pamietam, bez kitu. Odkad pamietam, nigdy nie widzialem zeby byl tai bezradny. Wolne w niebo, zero z gry, zero pilek, ewidentnie brakuje INIESTY !!!! Puyol to juz nie mowie Bozee, oboje z Marquezem....zawalili ;) chociaz o nich jeszcze malo mozna powiedzic zlego po tym meczu i ogolnie, pogubili sie i to sie zdarza, tylko pytanie czy nie zbyt czesto?:/ Szkoda Milito, na prawde.

Andreas Wróćććććc...............

0

przede wszystkim Lyon gral pressingkiem i to bardzo skutecznym co bylo widac!!

0

co z tego ze henry strzelil gola i mial nosa w polu karnym - kiedy w polu innym niz karne radzi sobie MIERNIE? nie trafia w pilke, dostaje pilke na klate a ta odskakuje mu na aut i strzela w powietrze. Ale ogolnie to cala druzyna troche obnizyla loty, widac konkretnie brak Iniesty. Messi tez nie ten-nie te podaje dostaje. Sergio B. maasakra, faktycznie powinien odpoczac. Valdes po raz kolejny pokazal ze wybitnym bramkarzem nie jest - a z pewnoscia zbyt niskim!

0

Caceres zagra w srodku raczej ;) Puyol na prawej Sylvinho na lewej

0

Zawsze znajdzie sie jakis miSZCZ, ktory nie zaczai ironii/sarkazmu ;) n/c ;p

0

Jasne ze Etoo byl rozbrykany. Jest pyskaty itp. Tylko wkurza mnie ze prasa a TYMBARDZIEJ uzytkownicy tego forum tak na prawde nie wiedza jak bylo a juz wyolbrzymiaja i sieja niepotrzebny ferment. To wszystko :)

0

nie wie co sie stalo to po co gadacie bzdury ze slusznie zrobil Pep ;) A moze etoo faktycznie wykonywal dobrze dane cwiczenie a pep sie "przyyeba*" poprostu? Tez nie sadze ze taki scenariusz jest mozliwy, ale nie mozna go wykluczac. Wiec i Wy ostudzcie glowy i wyluzujcie. Kazdy z nich jest tez czlowiekiem i ma prawo sie nie zgadzac itp. Luzik i jeszcze raz luzik. Jutro bedzie juz ok, bedzie konferencja i Etoo powie ze dziennikarze wyolbrzymili sytuacje ;) 100%

0

k.kulfan, Bojan NIE MA predyspozycji do tego by stac sie lepszym od Benzemy. Przegrywa zdecydowana wiekszosc nie tylko pojedynkow 1na1 z bramkarzami ale nawet z obroncami ( traci pilke gdy wmiesza sie w kiwke). I jak ktos pisal kiedys - tak - obserwowalem Bojana w Barcy B wtedy, widzialem ze strzelal sporo, ale to do mnie nie przemawia - to jest jeszcze 'juniorstwo', tam mogl zaistniec. Podkreslam to setny raz, lubie tego chlopaka, podoba mi sie jego walecznosc, ale drugim Villa nie bedzie. Nie i tyle - badzcie przeciez realistami, a nie sugerujecie sie tym, ze ktos kiedys rzucil slowo TALENT.

A co do tego ze Bojan mialby sie uczyc od Villi to sory K.KULFAN ale chyba mamy Henriego? Doświadczonego napastnika, z wspaniałą przeszloscia. Nie czaje cemu mielibysmy sprowazac Ville aby Bojan mogl sie od niego uczyc :| bzdura. Tymbardziej ze min po to jest Thierry.

0

miszczu 2006 zgadzam sie z Toba w 80% co do Iniesty. Uważam ze lepiej przydaje sie jego wizja gry na srodku, ale znowu na boku-z lewej moze pokazywac swoje nieprzecietne umiejetnosci w dryblowaniu - mija rywali w stylu nieco przypominajacym Messiego. I za to wlasnie obu uwielbiam - jako pilkarzy.

0

Nie wiem o czym Thierry mówi, bo jakby Bojan mial ten 6 zmysł to strzelałby przynajmniej 60% sytuacji sam na sam ktore ma. A nie strzela nawet 40%. Chyba sie nie myle? Nie wiem ale jakos ten chlop nie moze mnie do siebie przekonac. nie jest zły, tego nie powiedziałem, ma czasem całkiem niezłe zagrania, ale jakis wielki talent to chyba nie jest.

0

a tak w ogole to ktos puscil fame ze leo franco w bramce a ja glupi to podlapalem bo twarzy nie pokazywali, tylko z daleka widzialem ;) przeciez Coupet broni ;p hyhy ;)

0

Swoja droba Hleb tez kilka minut wczesniej podal elegancko za plecy w sytuacji w ktorej po dobrym wylozeniu pilki pewnie bylby gol;]

0

sory ze dubluje ale no wlasnie. Widac;] Marnuje akcje za akcja Bojan. N/c

0

Caceres w swoim stylu dobra choc ryzykowna interwencja :)

A Bojan znow God.. najpierw sobie w szkolny sposb na daleko pilke wypuscil a teraz znow dobra okazje zmarnowal.No szkoda. Lubie tego chlopaka , maly ale ma serce do gry ale czegos mu brakuje...

0

za 15milionów to raczej go Laporta nie odda do Barcy Atletic :P

0

Caceres gra za nerwowo. Nie jest zły ale gra za nerwowo, to widac ze ma dupny stres, takie zagrania nie sa przeciez brakiem umiejetnosci, chlopak musi sie ograc po prostu. Zepsul raz, dopadly go zle mysli i poszla po sznurku. Ciezka sytuacja, bo zmienic takiego gracza to obizy sie jego morale, nie zmienic to nie wiadomo czy znow czegos nie zepsuje. Pozostalbym jednak przy pozostawieniu go na boisku do konca, dac mu szanse sie zrehabilitowac w drugiej polowie ;) A Bojan brameczke strzelil ladnie, ale czy zawodnicy polscy by nie strzelili to watpi, ta pilka po prostu wpadla mu na glowe, leo franco bez szans. Od drewnianej belki by sie odbila to tez by wpadlo - dlatego przede wszystkim brawa dla Sylwka. Takze jak ktos ponizej uwazam ze powinien dostawac glownie on wiecej szans na gre. Nie Martin, nie Bojan (wiem, ze to inne pozycje, ale mowie ogolnie o rezerwowych) ale wlasnieSylvinho powinien czesciej grac. On i ALves na skrzydlach to masakra ;)

Zobaczymy co sie bedzie dzialo w drugiej polowie. Ogolnie dzisiaj szczegolnie po 20minucie bardzo nerwow gra cala druzyna. Tak na prawde pochwalic mozna jedynie(?) Alvesa i Rafe. Ale nie ma zle. Wygramy ;) iAwansujemy! VEB

0

nie chwalcie tak Bojana bo prawda jest taka ze pilka od sylvinho byla z chirurgiczna precyzja skierowana na jego glowe. Ale no mimo wszystko fajnie ze chlopak strzelil. Moze doda to pewnosci siebie mu, i nie bedzie marnowal tylu sytuacji podbramkowych ;)

0

W realu moze i jest najlepszy. Lub na równi z Higuainem i Casillasem ;) Reszta to raczej niskie loty. A Gonzalo i Iker to dlatego, ze ostatni ich mecz ogladalem chyba z Sevilla, wiec jakis czas temu. Nie wiem jak teraz. Z reszta kogo to obchodzi, jak tam Real ;) Wazne ze mamy najlepszego pilkarza Świata, najlepszego rozgrywajacego świata i najlepszy team swiata ;p

0

Na stronce Realu byl wywiad z Robbenem, i domyslam sie ze z tego wywiadu wlasnie pochodza te slowa. Polecam przeczytac, bo tam wydzwiek jego slow jest jednak minimalnie inny. Tak dla rozeznania polecam :)

Visca el Barca!

0

Ambicje to on moze miec Robo, pytanie tylko gdzie faktycznie sie spełni :) Jestem za wypozyczeniem. Do lata. Choć wiem, że to niemozliwe, bo zarzad go nie pusci ;) Są zakochani w swoich wychowankach, a to zawsze dobrze :)

0

dawidmessi -

Ja nigdy nie mowilem ze Bojan nie jest dobrym graczem. Jest mlodym, perspektywiczny, dobrym grajkiem. Z pewnoscia gdyby dostawal wiecej szans na gre, moznaby pewniej wypowiadac sie na temat jego umiejetnosci.

ALE : ja sledze jego poczynania od poczatku(jak pewnie i Ty z reszta), odkad zaczelo sie mowic ze On i Messi to przyszlosc itp. Takze od samego poczatku bylem 100% bardziej przekonany do Messiego. Jasne - Bojan jak juz powiedzialem(podkreslam - w moim przekonaniu - a expertem jak niektorzy tutaj nie jestem i nie bede) jest dobry, ale jest za slaby- w sensie fizycznym. Pewnie ze Kun tez nie jest potezny ale jednak uwazam ze jest duzo lepszy. Messi wysoki tez nie jest ale jest hmm moze nie krepy ale na pewno lepiej zbudowany niz Bojan. Niestety ale taka drobnica wielkiej furory nie zrobi, tymbardziej ze jestem prawie ze pewny, ze nie jest to talent pokroju Maradony.

Oczywiscie tez wierze w Bojana, zycze mu szczescia itp, jednak jesli mialbym wybierac miedzy nim a Aguero, to bez zastanowienia stawiam na drugiego z nich.

0

Destroo nie dawaj sobie takiego opisu na gg. Prosimy.

Wybacz ale wraz z tym zdaniem zostal Ci zalaczony stygmat dziecka neostrady. A jak idziesz robic kupe to tez dajesz taki opis na gg? no to nie gaaj glupot bo jak slysze takie bzdury to mi sie smiac chce. Dorosnij. Co gg to Twoje zycie ze musisz robic opisy haha? Musisz zwrocic na siebie uwage? Brak Ci zainteresowania? Ogarnij sie chlopie i wyrosnij z rzucania smiesznymi opisami po gadu.

"Zmiazdzyles mnie TOTALNIE, chyba nawet sobie dam taki opis na gg." hahahaha no beka roku. To ty NAS zmiazdzyles totalnie.

mods-sory za off top.

0

God przestancie mowic ze mamy Bojana bo Bojan jest conajmniej o klasę gorszym pilkarzem od Kuna. Przynajmniej. Kompletnie mnie Krkic do siebie nie przekonuje. Nawet w wystepach ocenianych przez redakcje za dobre mnie on nie przekonuje i tak zostanie. Jest niezly, ale nie mowce blagam ze mamy Krkicie to Kun niepotrzebny. Nie mowie ze kun JEST potrzebny ale porownanie go z Bojanem to przesada;]

0

As

0

Glupie gadanie, wybaczcie. Powiedział, ze jest nierozsadne, ale CZEMU juz nie powiedzial ;] Przez takie wypowiedzi ludzie jak on staja sie po prostu niewiarygodni i przestaje sie wierzyc ich slowom. Niedosc ze wyciaga problemy na wierz, to jeszcze nawet nie argumentuje. Naprawdę ludzie na takich stanowiskach powinni lepiej operować swoimi językami ;) Chyba, że zamieszczona została tutaj tylko część wypowiedzi Ingli. Jeżeli tak, to zwracam honor. (Choć wątpię , by tak byŁo:)

0

nie mowcie, ze jest nagle taki slaby bo nie jest. Jest niezly, nawet dobry :) Ale nie za tą cene - z tym sie zgodze. Za 10 - no gora 15mln bylby to dobry zakup - lecz nie w zimnie a w lecie :)

0

Wstyd sie przyznać ale nie widziałem go zbyt wiele razy w akcji. Na euro w paru meczach - gdzie akurat mu nie szło. No i w jakiś urywkach pomeczowych także. Sugerując się tylko tym co widziałem, wydaje mi się, że lepszy Aguero.

0

Bojan w ogole nie walczy o pilki posylane do niego gora.. odpuszcza po prostu :/

0

nie dziala. I nie jest to wina mojego zbyt slabego lacza napewno :[[ a do przerwy idealnie smigalo w dobrej jakosci na tym videobramki... ale teraz tam wsadzili realcje z justina i... ;]

0

jezu mozna to gdzies normalnie obejzec? do przerwy na tym video dzialalo normalne a teraz wsadzili justina i jest kaplica. Dajcie cos normalnego... tvu nie dziala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?