mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wg mnie pierwszym wyborem powinien być Vidal, drugim wyborem Arthur ,który wciąż jest młody i ma czas. Wykorzystajmy to że mamy tak zaangażowanego Walczaka , bo za parę lat już będzie po nim, Arthur też oczywiście pogra bo to świetny zawodnik ale tak jak mówię,wg mnie jednak Vidal first
0
Obstawiam że w tym konkretnym wypadku nie będzie ceny jeśli nie ma klauzuli a chyba nie ma. Borussia go nie sprzeda jeszcze(Tymbardziej nam). Zdają sobie sprawę że za dwa lata trzy po przedłużeniu kontraktu wezmą za niego grubo ponad 150.
0
Nie będę tu pisał o wyższości Sancho nad innymi piłkarzami ale dla mnie ten gość jest przekotem i na jestem niemalże pewny że zostanie wielkim piłkarzem.
Nie może być inaczej. Mówiąc uczciwie ostatnio tak się jaralem piłkarzem i miałem pewność że będzie wielki jak oglądałem debiut Messiego(chyba to był debiut - lub jeden z pierwszych meczów Messiego w FCB z japońską drużyna - chyba Yokohama Marines, dawno , dawno temu)
6
Nie oddałbym Dembele ale Sancho jak najbardziej, świetny jest
0
Rakitic dramat ten błąd ale TerStegen nie lepiej .. nie był aż tak naciskany żeby podać pod nogi zawodnikowi PSV. Dwa poważne bledy
0
Mój też był jednym z ulubionych . Nie wiem czemu ale troszkę przypomina mi De Jonga
0
Tylko dlatego pooglądam Real ! Tak jak pisałem nizej taki komentarz to ja rozumiem xD
0
Niestety zgadzam sie, też tak to odbieram. Teraz Pan Andrzejek Strejlau, ale do niego to z sentymentem i przymrużeniem oka
3
Ogólnie to studio na Polsacie to na prawdę szczyt slabizny . Do tego komentarz meczu Ajaxu hm, anemiczny , nudny, odrzucający. Ciężko tego słuchać , inna sprawa że mecz też niezbyt ciekawy. Już więcej się w Moskwie dzieje.
3
Mieli komentować Ci co są teraz ale nie było połączenia ze stadionem . Jak widać połączenie wróciło, są więc Labogi itd
1
Mówiąc szczerze jestem spokojniejszy oglądając taka Barce, skupiona i "taktyczna" (mimo braku przodu) niż taka jak z Betisem . Totalnie zagubiona i przede wszystkim chaotyczna .
Myślę że Dembouz albo Malcom wejdą dopiero koło 75min
0
Jest news na stronie
0
Też to zauważyłem haha mistrz Milik ale szybkie ogarnięcie ma ????
0
Gdzie Ty mieszkasz że taki tani chleb ? U mnie gdzie kupuje chleb zwykły chleb kosztuje ponad 6zl...
1
Często w centrach handlowych znajdziesz niemarkowe ale skórzane portfele w okolicach 120zl
0
Ogląda ktoś z La Rambli meczyk futsalowej LM - REKORD Bielsko Biała- Barcelona Lassa ??:)
0
Perez podrzucił nam zdrowego Messiego i nic nie gramy
0
Była była.
0
O, wypowiedź na wysokim poziomie. Durny wniosek na podstawie oczywistej mowy ciała która dostrzega wielu oprócz Ciebie. Otwórz oczy. Nie pozdrawiam
0
Wiem że ten mecz nie miał takiej wagi ale ostatnie lata zwykle odpadamy przez taką niefrasobliwość ????
2
Fakt faktem Dembele początek miał niezły , a z biegiem minut wyglądał tylko gorzej.
0
Bez przesady z tym niesamowity. Gra solidnie i nie popełnia błędów. Oczywiście tego oczekujemy od so ale meczu nie ratuje : )
0
A Ty pytałeś że do siebie ? Bo jego mowa ciała mówi raczej że nie do siebie .
6
Czemu Suarez po każdym swoim beznadziejnie niecelnym podaniu np do Dembele tak macha łapami jakby to była wina właśnie tego drugiego ..nie rozumiem tego. Zachowanie dramat i nie pomaga to młodemu na pewno...
0
Wtrącę się. Ja np zgadzam się z tym że wiele dobrego wydarzyło się przez te 8lat o których piszesz ale nie zmienia to faktu że samo stwierdzenie ultrabystrego Tuska że Polska w czasie przejmowania rządów przez PIS była w ruinie jest po prostu kompromitujące
1
Ale by było jakby odpalili Ramosa. Po "pożegnaniu" Raula i Casillasa ..
10
Administracjo! Dałoby radę utworzyć druga LA Rambla SPORT? Chciałoby się tu posiedzieć, pocxytac czy podyskutować nt sportu a niekoniecznie cały czas o polityce lub Fifie . Mówię całkiem poważnie i wcale niechcąc nikomu dokuczyć . Wtedy mielibyśmy fajny podział , jedno to byłby typowy hydepark, drugie bardziej związane ze sportem czy też Barcelona ścislej.. nie mówię tego tylko w kontekście dzisiejszych rozmów dotyczących TUSKA ale dłuższej obserwacji .
1
Dokładnie to było dobre też się uśmiałem z tego. To wyrafinowany cwaniaczek który potrafi w białych rękawiczkach manipulować uczuciami i emocjami ludzi.
0
Czy ja dobrze słyszałem co mówił teraz komentator w meczu Chelsea, że coraz częściej mówi się o wymianie Willian plus 20m za Malcoma ?
0
Ale Eibar nie ustępuje , i nie ma wcale słabej ekipy. Alaves w 10:)