5

Wg mnie pierwszym wyborem powinien być Vidal, drugim wyborem Arthur ,który wciąż jest młody i ma czas. Wykorzystajmy to że mamy tak zaangażowanego Walczaka , bo za parę lat już będzie po nim, Arthur też oczywiście pogra bo to świetny zawodnik ale tak jak mówię,wg mnie jednak Vidal first

0

Obstawiam że w tym konkretnym wypadku nie będzie ceny jeśli nie ma klauzuli a chyba nie ma. Borussia go nie sprzeda jeszcze(Tymbardziej nam). Zdają sobie sprawę że za dwa lata trzy po przedłużeniu kontraktu wezmą za niego grubo ponad 150.

0

Nie będę tu pisał o wyższości Sancho nad innymi piłkarzami ale dla mnie ten gość jest przekotem i na jestem niemalże pewny że zostanie wielkim piłkarzem.
Nie może być inaczej. Mówiąc uczciwie ostatnio tak się jaralem piłkarzem i miałem pewność że będzie wielki jak oglądałem debiut Messiego(chyba to był debiut - lub jeden z pierwszych meczów Messiego w FCB z japońską drużyna - chyba Yokohama Marines, dawno , dawno temu)

6

Nie oddałbym Dembele ale Sancho jak najbardziej, świetny jest

0

Rakitic dramat ten błąd ale TerStegen nie lepiej .. nie był aż tak naciskany żeby podać pod nogi zawodnikowi PSV. Dwa poważne bledy

0

Mój też był jednym z ulubionych . Nie wiem czemu ale troszkę przypomina mi De Jonga

0

Tylko dlatego pooglądam Real ! Tak jak pisałem nizej taki komentarz to ja rozumiem xD

0

Niestety zgadzam sie, też tak to odbieram. Teraz Pan Andrzejek Strejlau, ale do niego to z sentymentem i przymrużeniem oka

3

Ogólnie to studio na Polsacie to na prawdę szczyt slabizny . Do tego komentarz meczu Ajaxu hm, anemiczny , nudny, odrzucający. Ciężko tego słuchać , inna sprawa że mecz też niezbyt ciekawy. Już więcej się w Moskwie dzieje.

3

Mieli komentować Ci co są teraz ale nie było połączenia ze stadionem . Jak widać połączenie wróciło, są więc Labogi itd

1

Mówiąc szczerze jestem spokojniejszy oglądając taka Barce, skupiona i "taktyczna" (mimo braku przodu) niż taka jak z Betisem . Totalnie zagubiona i przede wszystkim chaotyczna .
Myślę że Dembouz albo Malcom wejdą dopiero koło 75min

0

Jest news na stronie

0

Też to zauważyłem haha mistrz Milik ale szybkie ogarnięcie ma ????

0

Gdzie Ty mieszkasz że taki tani chleb ? U mnie gdzie kupuje chleb zwykły chleb kosztuje ponad 6zl...

1

Często w centrach handlowych znajdziesz niemarkowe ale skórzane portfele w okolicach 120zl

0

Ogląda ktoś z La Rambli meczyk futsalowej LM - REKORD Bielsko Biała- Barcelona Lassa ??:)

0

Perez podrzucił nam zdrowego Messiego i nic nie gramy

0

Była była.

0

O, wypowiedź na wysokim poziomie. Durny wniosek na podstawie oczywistej mowy ciała która dostrzega wielu oprócz Ciebie. Otwórz oczy. Nie pozdrawiam

0

Wiem że ten mecz nie miał takiej wagi ale ostatnie lata zwykle odpadamy przez taką niefrasobliwość ????

2

Fakt faktem Dembele początek miał niezły , a z biegiem minut wyglądał tylko gorzej.

0

Bez przesady z tym niesamowity. Gra solidnie i nie popełnia błędów. Oczywiście tego oczekujemy od so ale meczu nie ratuje : )

0

A Ty pytałeś że do siebie ? Bo jego mowa ciała mówi raczej że nie do siebie .

6

Czemu Suarez po każdym swoim beznadziejnie niecelnym podaniu np do Dembele tak macha łapami jakby to była wina właśnie tego drugiego ..nie rozumiem tego. Zachowanie dramat i nie pomaga to młodemu na pewno...

0

Wtrącę się. Ja np zgadzam się z tym że wiele dobrego wydarzyło się przez te 8lat o których piszesz ale nie zmienia to faktu że samo stwierdzenie ultrabystrego Tuska że Polska w czasie przejmowania rządów przez PIS była w ruinie jest po prostu kompromitujące

1

Ale by było jakby odpalili Ramosa. Po "pożegnaniu" Raula i Casillasa ..

10

Administracjo! Dałoby radę utworzyć druga LA Rambla SPORT? Chciałoby się tu posiedzieć, pocxytac czy podyskutować nt sportu a niekoniecznie cały czas o polityce lub Fifie . Mówię całkiem poważnie i wcale niechcąc nikomu dokuczyć . Wtedy mielibyśmy fajny podział , jedno to byłby typowy hydepark, drugie bardziej związane ze sportem czy też Barcelona ścislej.. nie mówię tego tylko w kontekście dzisiejszych rozmów dotyczących TUSKA ale dłuższej obserwacji .

1

Dokładnie to było dobre też się uśmiałem z tego. To wyrafinowany cwaniaczek który potrafi w białych rękawiczkach manipulować uczuciami i emocjami ludzi.

0

Czy ja dobrze słyszałem co mówił teraz komentator w meczu Chelsea, że coraz częściej mówi się o wymianie Willian plus 20m za Malcoma ?

0

Ale Eibar nie ustępuje , i nie ma wcale słabej ekipy. Alaves w 10:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?