1

@IronSanHybrid to powiem tylko tyle że moja córka ma na imię Ola i gdybyś w mojej obecności powiedział "ooo 500plus idzie" to byś szybko zmienił zdanie.
To nie chodzi o to czy program jest debilny czy nie ale małe dziecko nie jest niczemu winne , nie rozkminiam teraz sytuacji z zajacem tylko to co napisałes po " BTW" NA SAMYM POCZĄTKU posta.
Żadne dziecko a tymbardziej moje nie zasługuje na nazywanie 500setą.

3

@IronSanHybrid program może i jest durny ale sprowadzanie małych dzieci do miana 500zlotych jest słabe i tak, świadczy o tobie.

1

@Chaoss też właśnie nie wiem co ma 500plus do tych debili a wrzucanie wszystkich do jednego worka i nazywanie dzieci "500plus" świadczy o tym jakim autor wpisu jest człowiekiem. Więc gościu Iron Weź pod uwagę że normalni beneficjenci 500plus mogą poczuć się urażeni. Jeden zazdrosny dziadek kiedyś wyłapał w Żabce strzała za to że po wejściu kumpla z dziećmi do sklepu wyparował"o przyszło 500plus".

0

@bari_94 jakie to rozgrywki bo nie jestem w temacie, jaki etap. Nie gra to juvenil A?

0

@Gaucho zdaje się że największe sagi to chyba:
1.Fabregas, Cou i Neymar podejście drugie
2.Veratti , Neymar podejście pierwsze
3. Griezmann
Kojarzysz coś jeszcze;?

1

@Katalonik97 nie jest ani dobrym aktorem ani ujowym ale jeśli chodzi o kasiore to rzecz jasna progres skoro jest 1 na liście

0

@Colon spoko, nikt nie wie wszystkiego, pozdro

0

@Colon jeśli się nie mylę świetne wstawki z dialogami Czeska są na płycie Taco Hemingwaya - Trójkąt warszawski : )

0

@Vhaeraun przykład tego był wczoraj gdzieś Augsburg praktycznie w ogóle nie grał pressingiem, czego nie można powiedzieć o Bilbao które zostawiło mnóstwo sił na boisku , z tak grającym przeciwnikiem pozostaje jedynie gra z pierwszej piłki na wysokim poziomie( czyt. Iniesta, Xavi,Busi,Alves,Messi) która obecnie u nas kuleje i to mocno.

0

@MichalZZZ chyba po prostu się wkurzyl że go ściągnął

0

@blaugrana1980 mecz Liverpoolu (każdy) również to pokazał ..

0

@Buksza jak cała LR ma a Ty nie to koniec świata ... LR jest przecież wyznacznikiem fajnego życia ...

1

@mariosss20 Celta miała kilka okazji ale wygrali zasłużenie , tymbardziej że dwie bramki strzelili grając w 10 po słusznej czerwonej dla pewnego Chorwata

2

@l0Messini niestety jest to prawdą. Jak Real, tak i Celtą wyglądają lepiej w tym meczu niż Barca wczoraj (zasnąłem chwilę po przerwie).
Kiedyś to by się nie zdarzyło że zasnąłem na meczu Barcy..obecnie wolę pooglądać Polskę w siatkę, emocje 100 procent większe

0

@Litman Augsburg nie zna słowa pressing, zostawiali tyle miejsca że niejeden zespół by błyszczał na ich tle. Nie ujmując Borussi

0

@PJ1985 tak jak Arsenal

0

@FC1899Barca zgadzam się z Tobą, mam przeczucie że Dembele pójdzie do PSG i uważam że to będzie dobry ruch. Dla Barcy i dla Dembele.

1

@goldenboy uśmiałem się, pozdrawiam ; )

0

@Kuubuz
Mnie tak nie jara piłka ostatnio, mimo że mam z nią do czynienia od dziecka, gram i oglądam od małego.
Wiadomo są gusta i gusciki

0

@Colon tu się zgodzę

0

@Ghotti cokolwiek by to nie było ciężko wybrać coś/kogoś najlepszego. Są różne spojrzenia, różne rzeczy czy osoby posiadają różne walory, każdy lubi, ceni coś innego.. rozwalają mnie takie pytania na łopatki : )

0

@Socjopata dokładnie

2

@clyde bardzo zabawny artykuł. Podoba mi się, jest beka

0

@Zbyszard Powiem tak, zaczynałem przygodę z futbolem jak konczyl ja Romario a właściwie Ronaldo był gdzieś na początku . Mniej więcej tak to chyba wyglądało.. Romario bardziej kojarzę z filmów i jego styl gry , drybling imponuje. Podobnie grał Ronaldo, jednak mimo to odniósł wyraźnie większy sukces . Dałbym taki znak równości z delikatnym wskazaniem na Ronaldo ze względu na sukcesy indywidualne i klubowe

2

@Zbyszard myślę że to podobny poziom ale faktycznie marketingowo Romario słabszy

0

@nadachu dlatego ja ostatnio z dużo większymi emocjami oglądam np Siatkówkę , czy nawet Skoki narciarskie zima xD
Mimo iż gram w piłkę to ostatnio ciężko przychodzi mi oglądanie jej, nawet Barcelona już nie cieszy jak kiedyś , gdy grał tu Deco, Ronnie, czy Messi z młodych lat.

1

@jeyx77x szkoda ze Piast odpada w takim frajerskim stylu to jest najgorsze. Właściwie i z Bate i z Ryga przegrali po całkiem niezlych spotkaniach (w przeciwieństwie do Legii która paradoksalnie wygrała w fatalnym stylu).

5

@Mroziu chyba coś źle zrozumiałes

0

@Janiama no dobra poniosło mnie , aczkolwiek Bednorz na prawdę wiele by dał, tak uważam. Kłopot bogactwa mamy .
Pozdrawiam

0

Może jednak Vital pójdzie po rozum do głowy i zamiast Konarskiego powoła Bednorza ? Jak dla mnie to przy całej klasie Leona również on wypada słabiej niż prezentował się Bednorz.. i to zdecydowanie. Szanuje tych zawodników i zdaje sobie sprawę że nie jeden mecz decyduje ale takie są moje przemyślenia oglądając spotkanie z Serbia. Tak czy inaczej Bednorz powinien być w tej kadrze, widać że dziś by się przydał ktoś kto potrafi skończyć jak reszcie nie do końca idzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?