0

@TheNekro94 też będę, w bluzie Barcy pzdr

0

@daro22 oboje macie rację , ah wtedy mieliśmy kadrę. Graliśmy szybka piłkę nie taka padake jak teraz

6

@dv7wisnia dodać należy "griezmann nauczył się defensywnej gry w Barcelonie ". Podobalo mi się jak się zorientowali w temacie Brycha że to nie Merk i rzucili tekstem który zostanie klasykiem " NIEMIEC TO NIEMIEC" XDDD
Co do żenady to odkryli na przykład że jest taki bramkarz oprócz Ter Stegena jak Neuer i świetnie gra nogami. Myślę że kibice będą wdzięczni że przedstawili im ta postać u schyłku kariery , człowiek cały życie się uczy xD

Żenujące Było to jak umniejszali grze pozycyjnej Barcelony że nic z tego nie ma, że klepanie bez sensu choć mądrzejsi komentatorzy wiedzą że jest to swojego rodzaju usypianie przeciwnika no w każdej chwili może pójść jedno podanie EXTRA i jest gol. Tak też przecież się stało.
Chodzi o to że my tu możemy sobie pisać że gramy piach, że na stojąco bo w sumie jest w tym sporo prawdy, ale komentator powinien byc bardziej wywarzony bo w każdej chwili może stać się to co się stało , padnie bramka i cała narracja psu w dupę.
Ogólnie chłopcy byli żenująco słabo na wizji , żenująco. Ja z Tobą byśmy lepszy komentarz dali. Jechało amatorka

0

@Nano22 Vidal miało być , ah ten słownik , uśmiałem się

0

@Kacper004 griezmann gry defensywnej nauczył się w Barcelonie. Myślałem że Hajto wygrywa ale jednak oni dzisiaj wygrali Wszystko absolutnie

2

Bosak jako jeden z nielicznych jest w stanie z Messim zagrać coś niekonwencjonalnego

0

@Patrykl145 hahahaha nie byłem pewny czy dobrze słyszałem

0

@FranzMaurer po pierwszej polowi o nikim z tej 11 nie można powiedzieć że gra dobry mecz,

0

@AduŚ07 my za to gramy wirtuozerię nie

0

@ShawnC chwilę wcześniej to było ale jednym z lepszych transferów był Dani Alves.

0

@4drian0 nie chce się czepiać ale to zdanie jest średnio poprawne

0

@czosnekfcb Haland do wyjęcia za bodajże 75mln , pytanie która ekipa więcej posmaruje agentowi i samemu piłkarzowi. Choć nie zdziwię się jak młody jeszcze rok zostanie w Dortmund

3

@Bobo25 jestem beneficjentem i glosuje za konfederacja. Jestem za obniżeniem dochodowego i umownym "1000plus" od konferencji. Nie oczekuje pieniędzy moich wlasnych, które z laska rzuca nam rzad. Przecież na ten hajs zapracowałem. Niech mi po prostu nie zabierają w wypłacie, niech jedzenie i paliwo również będzie obłożone mniejszymi podatkami bardzo skrótowo mówiąc a będzie nam się żyło lepiej.

0

@FCMichalo za podobny tekst dostałem miesiąc bana he he he

1

@lukas10 to fakt mimo stosunkowo niskiego wzrostu

3

@cules100pro uwierz że można i za 20zl zjeść dobrze w lokalu który nie jest wcale byle jakim barem mlecznym

1

@Pawlak1992 spoko ja odpoczywałem miesiąc

0

@Mroziu jakaś poważna kontuzje zlapal chyba w drugim meczu. Obecnie zdaje się wypoczywa

3

@TheNekro94 dokładnie tak było. Pierwszy raz udała się sztuka zadowolenia La rambli i sprowadzono tych zawodników których chcieliśmy ..

0

@messi564 przyjacielu nie mówię że gadasz głupoty ale przed przejściem Dembele też cała La rambla huczała jakiego to on nie zrobi Sajgonu na skrzydle, lewym czy prawym. Cou mial być nowym Iniesta, chciano tu jego lub Ericsena niemal za wszelką cenę. Rzeczywistość jednak okazała się zupełnie inna. Mamy Dembele, mamy Cou i żaden z nich nie odgrywa jakiekolwiek znaczącej roli w klubie. A wydaliśmy "trochę" ponad 200 mln..

Ps: też chciałbym Sancho

3

@puyol_presidend5 tylko Bosak

0

@Janas11224 fajne to :))

0

@cules100pro nie pisze teraz do Ciebie ale Frankie jest tutaj przez wszystkich gloryfikowany głównie za to że haruje na boisku . Zgadzam się z tym z całego serca.
Natomiast to co ja zauważam to że on w każdym meczu niemal jednego dwa takie babole ma.zwykle nic z tego nie ma ale w kilku szczególnie WAZNYCH meczach popełnia po prostu babole. Haruje ale... W tym meczu można powiedzieć że jego strata zawaliła mecz.

1

@Anonymus0608 bo trener ich nie ma. Gargamel to typowy emeryt co powinien spacerować z wnuczka a nie

0

@Jarema2000 Nico Kovac był kiedyś świetnym piłkarzem , warto go znać

0

@Cochise tyle w temacie . Też tak uważam. Niech Real zabiera puchar wójta a my skupmy się na lidze i LM, zamienmy Valdka po sezonie.
Módlmy się o lepsze jutro

0

@PawkoFCB aha i kwoli ścisłości , nikogo nie bronie , raczej staram się tonować nastroje bo Ernesto i tak będzie tutaj do końca sezonu, nic tego nie zmieni. Średnia wieku u nas to 30lat, syte kocury większości .
Co do tego że puchar kiedyś był ważny bo go wygrywaliśmy. Hmm tak był ważny bo był częścią potrójnej korony , lub 6 pucharów w sezonie . W tej chwili czy go wygramy czy przegrany co z tego ? Wygramy go to ucieszysz się? Bo ja NIE, będę czekał aż zdobędą ligę lub LM.

0

@PawkoFCB oczywiście że kiedyś laliśmy ale kiedyś grał tu Iniesta , grał tu Xavi, grał tu Puyol, na ławce siedział Guardiola a i wszystkie dzisiejsze bramki w tamtym czasie zostałyby uznane a Neto wyleciałby z boiska.

0

@Maker0 zgodzę się z Tobą, niech Real bierze ten arabski puchar, ogarnijmy ligę i o tym blamazu zapomnę. Pucharu Gampera też nie wygrywamy każdego, podobny prestiż

0

@PawkoFCB a Co mi pozostaje kolego? Mam płakać że przegraliśmy wygrany mecz kolejny? Cieszę się że w tak nieistotnym pucharze, paradoksalnie graliśmy nieźle ale"kasowane" bramki działały na drużynę demotywujaco.
Cieszę się że mi dziecko zasnęło, że jest zdrowe a to tylko zabawa. Wrzuć na luz ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?