mmaciass
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 ale zaorales mmmm , takie naukowe te iksde
5
Miło popatrzeć jak Enrique pracuje, w przerwie, w czasie meczu . Sama pasja z niego bije. Przeciwieństwo Valverde, Koemana chyba również . Enrique i Guardiola są po prostu wyjątkowi
0
@Rust_Cohle aha czyli popularność i pieniądze wyznacznikiem wszystkiego ? Fakt jest taki że piłkarze siatkarzom mogą coś bardzo miłego i tyle w temacie
0
@Lordzi podobny poziom wszyscy. Normalnie wymieniony byłby Kubiak ale w obecnej dyspozycji można polemizować
0
@VenoM dokładnie , coś Drzyzga dzisiaj nie za bardzo, kurkowi dobre daje piłki a na to drugie skrzydło cały czas w siatkę i nie mają ani Semeniuk ani Leon z czego uderzyć
0
@Encore no Leon dzisiaj słabo dosyć, trudno mi jako laikowi powiedzieć czy dostaje źle piłki, ale chyba nie, chyba po prostu słabszy dzień niestety
0
Ależ Kurek ma gaz, Leon dzisiaj bardziej w zagrywce pomaga, w ataku ciut mniej wykorzystywany
1
Z tym niepowolaniem Zatorskiego to jakiś chwyt Heynena bo Zator wciąga Wojtaszka nosem, nie ma co porównywać, taka prawda
0
Niestety, nikt nie da mu takiej a nawet zbliżonej kasy która zarabia u nas. Dlatego będzie siedział u nas do 2023, będzie miał wtedy już 31 lat i jego kolejny kontrakt będzie dużo niższy, choć jeśli odejdzie za darmo może na tym troszkę ugrać. Myślę że takie jest myślenie zawodnika, każdy patrzy na swój interes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 to ja też nie wyczułem, jeśli tak to przepraszam :)
0
@Nano22 konfederata jak zwykle mądrze i rzeczowo a pedilifi szukaj w kręgach lewicowych. Nie wiem w jaki sposób wmowiles sobie że Korwin nienawidsi kobietz raczej to po twoim komentarzu pełnym jadu widać że nienawidzisz ludzi. A szczególnie tych o innych poglądach
0
Dobrze słyszałem, isakson ??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bykunn nie wierzę, ty znowu nie rozumiesz.. ale ok Wytłumaczę Ci. Hipokryzją jest wobec siebie samego stosować inne kryteria niż wobec innych. Mnie oceniles negatywnie za sformułowanie SYNEK. Siebie natomiast wygląda na to nie oceniasz negatywnie za sformułowanie "jesteś kretynem". Jeśli za trudne to wybacz, bardziej nie pomogę
3
@Bykunn niezły z ciebie hipokryta skoro do mnie za nazwanie gościa SYNKIEM piszesz: no totalnie nazywanie gościa na forum "synkiem", w ogóle nie sugeruje wywyższania się z pozycji wieku :D Co za typ
A następnie nazywasz gościa kretynem i twierdzisz że w sumie nic się nie stało.
0
@Bykunn jeśli myślisz że " " uratuje Cię przed banem to.. mam nadzieję że się mylisz
0
@Tomo_95 nie ma co uogólniać. Potrzebni są tacy zawodnicy o akurat Rakitic czy np Kante są tego przykładem. Być może Zielu otrzymał od Sousy jakieś instrukcje, być caly czas naciskać Hiszpanów , pressowac przez co faktycznie skupił się bardziej na obronie a ataki miały być prowadzone bardziej bokami (np jak akcja bramkową po centrze Jóźwiaka).
Ps: Zieliński to jednak nie Messi, w ogóle nikt nie jest Messim i Messi po prostu może więcej niż inni zawodnicy. Może nawet stać bo i tak jest groźny. Traktowałbym go jako Wyjątek a nie jako regułę :) raczej u zawodników ceni się jednak wybieganie a nie stanie.
0
@martin3131 Zieliński niewidoczny, ale przebiegł zdecydowanie najwięcej w naszej kadrze. Następnie w ilości przebiegniętych km trzech Hiszpanów. To chyba wystarczająco mówi że pracował na boisku? Tekst kolegi jak najbardziej słuszny. Cichy bohater. Kolejnym w naszej kadrze Lewy, w którym widać było chęć rehabilitacji za faktycznie nijaki mecz ze Słowacją.
0
@burcioszka odważnie, gdy 3/4 La rambli zaszczepiona.
1
"Doskonale Hugo Lloris, świetnie ! " Andrzej Strejlau
0
@chroma93 spokojnie, to jest mecz w którym oni wg mnie grają na jakieś 70-80 proc (wzorem Hajty). Nie obawiam się o Igrzyska, co wcale oczywiście nie oznacza że jestem pewny złota czy nawet top3. Będzie ciężko turniej ale damy radę :)
0
@geass szczerze to myślę tak samo, bardziej stawiam na Francję gdzie taki pragmatyzm idealnie współgra z geniuszem Kimbappe. Jak chcą zagrać autobusem to zagrają, chcą zagrać szybko też to zrobią, poklepać też potrafią w miarę. Stawiam póki co na nich. Może Portugalia też namiesza. Włosi fajni są spoko piłeczkę grają ale ktoś ich ogra stylem Simeone
6
Turcja strasznie nie dojechała na turniej. Jak to powiedział komentator, jak dzieci we mgle. Frajerzy turnieju na naszym poziomie. Błędy rodem z orlika
Za to Walia super . Podobają mi się
0
Walia nas robi dwójkę albo trójkę na lajcie.
1
@LionelM95 ziomek jestem z Tobą , mam dokładnie to samo. Straciłem już dwa dni urlopu z tego powodu bo siedzę w te słoneczne dni w domu :/ a właśnie mam urlop jak wspomniałem. To jest dopiero przej.... Ale jutro już ruszam z domu , jest ciut lepiej. Zdrowia
0
@VeB 1899 wg mnie nie różni się trochę a różni się BARDZo. Mam taką i taka i niestety w tej stadionowej nie da się np grać w piłkę, materiał praktycznie w ogóle nie oddycha. Mam oryginał ze strony Nike a czuje się jakbym biegał w ortalionie z bazaru. Także jeżeli zamierzasz w tej koszulce chodzić lub co gorsza biegać to odpuść stadionowke. Jak Cię stać, bierz meczowa, metrial fajnie oddycha i przepuszcza powietrze
2
@Kgorecki2500 dlatego właśnie ciężko byc tolerancyjnym wobec lewicy, szczególnie tej skrajnej. Przecież ten tekst to dno dna, co trzeba mieć w głowie żeby takie coś wyskrobać. Dramma
1
– Powinniśmy odesłać zawodników do domu. Wówczas to była jedyna słuszna decyzja. Później moglibyśmy zająć tematem meczu. Gdy w grę wchodzi koronawirus i obostrzenia, to możliwe staje się przełożenie meczu o 48 godzin. Zatrzymanie akcji serca to najwidoczniej coś innego. Nie wszystko musi opierać się na protokołach, może nie być tam mowy o dobrym przywództwie. Opiera się ono na współczuciu, a UEFA go nie zna. Mylne jest przekonanie, że to z naszej strony wyszła inicjatywa powrotu na boisko. Wszyscy zostaliśmy poddani presji i musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzję. Znaleźliśmy się w w bardzo trudnej sytuacji – powiedział Kasper Hjulmand.
Tekst z weszło
Tak więc jednak piłkarze delikatnie mówiąc nie do końca podjęli taką decyzję a zostali poddani presji, jak wskazuje ich trener
1
@RivaldoVitorBorba dokładnie tak jest. Irytujące strasznie.
Szpaku w tym prowadzi ale ogólnie wielu komentatorów ma taką tendencję , nie tylko on.